zespół BRADERS BAND

Założony przez goosia24
strony: 1
goosia24 napisał(a):Witam, Bardzo proszę o opinie na temat zespoły BRADERS BAND,

goosia24

Wpisów: 3
Dołączył: 27.11.2008
27-11-2008, 16:29
#1
Witam, Bardzo proszę o opinie na temat zespoły BRADERS BAND,
Gość napisał(a):Spoko grają ,polecam.

Gość

27-11-2008, 21:46
#2
Spoko grają ,polecam.
Gość napisał(a):I proponuję zakończyć temat

Gość

27-11-2008, 22:06
#3
I proponuję zakończyć temat
Gość napisał(a):najgorszy zespół w okolicy !!!

Gość

27-11-2008, 22:41
#4
najgorszy zespół w okolicy !!!
goosia24 napisał(a):Witam ponownie, Jeśli ktoś zna zespół BRADERS BEND to prosze o szczerą opinię na ich temat - ponieważ mam ich zamówionych na wesele i niechciałabym jakiegos niewypału, Jeśli jest cos z nimi nie tak to wolałabym wiedzieć Bardzo prosze o szczere odpowiedzi

goosia24

Wpisów: 3
Dołączył: 27.11.2008
28-11-2008, 07:59
#5
Witam ponownie, Jeśli ktoś zna zespół BRADERS BEND to prosze o szczerą opinię na ich temat - ponieważ mam ich zamówionych na wesele i niechciałabym jakiegos niewypału, Jeśli jest cos z nimi nie tak to wolałabym wiedzieć Bardzo prosze o szczere odpowiedzi
Gość napisał(a):I proponuję zakończyć temat

Gość

28-11-2008, 08:54
#6
I proponuję zakończyć temat
Gość napisał(a):[quote=goosia24]Witam ponownie, Jeśli ktoś zna zespół BRADERS BEND to prosze o szczerą opinię na ich temat - ponieważ mam ich zamówionych na wesele i niechciałabym jakiegos niewypału, Jeśli jest cos z nimi nie tak to wolałabym wiedzieć Bardzo prosze o szczere odpowiedzi[/quote]Po pierwsze - napisali  forumowicze dwie różne opinie.Czego oczekiwalaś? jednym sie podoba drugim nie....Po drugie-Zamówilaś zespół i szukasz opinii? Zapóźno  Po trzecie -WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO...

Gość

28-11-2008, 12:46
#7
[quote=goosia24]Witam ponownie, Jeśli ktoś zna zespół BRADERS BEND to prosze o szczerą opinię na ich temat - ponieważ mam ich zamówionych na wesele i niechciałabym jakiegos niewypału, Jeśli jest cos z nimi nie tak to wolałabym wiedzieć Bardzo prosze o szczere odpowiedzi[/quote]Po pierwsze - napisali  forumowicze dwie różne opinie.Czego oczekiwalaś? jednym sie podoba drugim nie....Po drugie-Zamówilaś zespół i szukasz opinii? Zapóźno  Po trzecie -WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO...
goosia24 napisał(a):Chyba nic w tym dziwnego że szukam opini...?? dostałam dwie odpowedzi ale bez żadengo uzasadnienia- liczyłam na coś więcej

goosia24

Wpisów: 3
Dołączył: 27.11.2008
30-11-2008, 21:09
#8
Chyba nic w tym dziwnego że szukam opini...?? dostałam dwie odpowedzi ale bez żadengo uzasadnienia- liczyłam na coś więcej
Gość napisał(a):I proponuję zakończyć temat !

Gość

02-12-2008, 08:10
#9
I proponuję zakończyć temat !
Gość napisał(a):{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek} {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek} {diabelek}{diabelek}[quote=Gość]I proponuję zakończyć temat ![/quote]

Gość

04-03-2010, 16:32
#10
{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek} {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek} {diabelek}{diabelek}[quote=Gość]I proponuję zakończyć temat ![/quote]

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów