SZkolenie z zakresu stylizacji paznokci

Założony przez ania1980
strony: 1
ania1980 napisał(a):Od kilku lat zajmuję się stylizacją paznokci,ostatnio dostałam propozycję prowadzenia szkoleń w tym zakresie na terenie Ostrołęki,czego byście oczekiwały po takim kursie i jakie są wasze opinie o już istniejących instytucjach szkoleniowych tego typu?

ania1980

Wpisów: 3
Dołączył: 10.11.2008
10-11-2008, 14:13
#1
Od kilku lat zajmuję się stylizacją paznokci,ostatnio dostałam propozycję prowadzenia szkoleń w tym zakresie na terenie Ostrołęki,czego byście oczekiwały po takim kursie i jakie są wasze opinie o już istniejących instytucjach szkoleniowych tego typu?
Gość napisał(a):żeby były w miare tańsze niż w Waszawie;p

Gość

10-11-2008, 17:52
#2
żeby były w miare tańsze niż w Waszawie;p
Gość napisał(a):To do obcinania paznokci sa jakies kursy?

Gość

10-11-2008, 18:29
#3
To do obcinania paznokci sa jakies kursy?
Gość napisał(a):ktoś z was skończył taki kurs w oce,jak wasze wrażenia ja skończyłam i nie jestem zachwycona

Gość

23-11-2008, 15:48
#4
ktoś z was skończył taki kurs w oce,jak wasze wrażenia ja skończyłam i nie jestem zachwycona
Gość napisał(a):[quote=ania1980]Od kilku lat zajmuję się stylizacją paznokci,ostatnio dostałam propozycję prowadzenia szkoleń w tym zakresie na terenie Ostrołęki,czego byście oczekiwały po takim kursie i jakie są wasze opinie o już istniejących instytucjach szkoleniowych tego typu?[/quote]To napisz coś o Sobie, od ilu lat 2 czy 10, gdzie pracujesz, na jakich firmach, gdzie kończyłaś szkolenia-jakie firmy...

Gość

25-11-2008, 10:21
#5
[quote=ania1980]Od kilku lat zajmuję się stylizacją paznokci,ostatnio dostałam propozycję prowadzenia szkoleń w tym zakresie na terenie Ostrołęki,czego byście oczekiwały po takim kursie i jakie są wasze opinie o już istniejących instytucjach szkoleniowych tego typu?[/quote]To napisz coś o Sobie, od ilu lat 2 czy 10, gdzie pracujesz, na jakich firmach, gdzie kończyłaś szkolenia-jakie firmy...
Gość napisał(a):chciałam zapytać ile kosztuje taki kurs? ile trwa, jakich metod można się nauczyć? czy można spotkać się z Panią indywidualnie czy musi się zebrać jakaś grupa ?

Gość

25-11-2008, 11:50
#6
chciałam zapytać ile kosztuje taki kurs? ile trwa, jakich metod można się nauczyć? czy można spotkać się z Panią indywidualnie czy musi się zebrać jakaś grupa ?
Gość napisał(a):a czy po ukonczeniu takiego kursu dostane sie jakis certyfikat..?? jaki koszt kursu i w jakim czasie by trwał (ile spotkan po ile godzin)?

Gość

25-11-2008, 12:11
#7
a czy po ukonczeniu takiego kursu dostane sie jakis certyfikat..?? jaki koszt kursu i w jakim czasie by trwał (ile spotkan po ile godzin)?
ania1980 napisał(a):firmy to NSI,SUPER NAIL,IBD,od 6 lat pracuję w zawodzie,nie jestem z ostrołęki pracowałam w kilku salonach w warszawie,po ślubie postanowiłam przeprowadzic się do rodzinnego miasta mojego męża,na wiosnę planuję otworzenie salonu,jestem w trakcie szkolenia instruktorskiego w firmie Eurofashion,co do tego jak te szkolenie będzie wyglądało,no cóż wszystko wyjdzie w praniu,ale myślę że raczej to będą szkolenia indywidualne..

ania1980

Wpisów: 3
Dołączył: 10.11.2008
29-11-2008, 19:41
#8
firmy to NSI,SUPER NAIL,IBD,od 6 lat pracuję w zawodzie,nie jestem z ostrołęki pracowałam w kilku salonach w warszawie,po ślubie postanowiłam przeprowadzic się do rodzinnego miasta mojego męża,na wiosnę planuję otworzenie salonu,jestem w trakcie szkolenia instruktorskiego w firmie Eurofashion,co do tego jak te szkolenie będzie wyglądało,no cóż wszystko wyjdzie w praniu,ale myślę że raczej to będą szkolenia indywidualne..
Gość napisał(a):bardzo fajnie piszę się :)

Gość

30-11-2008, 20:29
#9
bardzo fajnie piszę się :)
Gość napisał(a):Bardzo dobrze bo przyda się konkurencja w szkoleniach i może Vernis postara się lepiej szkolić nie chałturzyć  

Gość

10-05-2011, 14:47
#10
Bardzo dobrze bo przyda się konkurencja w szkoleniach i może Vernis postara się lepiej szkolić nie chałturzyć  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów