Szukam krawcowej

Założony przez mała222
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):A ja polecam zakład krawiecki WIOLETTA w Handlowcu . {ok}

Gość

03-03-2012, 00:07
#1
A ja polecam zakład krawiecki WIOLETTA w Handlowcu . {ok}
Gość napisał(a):Próbuję znaleźć krawca, który uszyje smoking. Proszę o namiary. (opinie i cenę takiej usługi w okolicach Ostrołęki)  

Gość

08-05-2012, 18:30
#2
Próbuję znaleźć krawca, który uszyje smoking. Proszę o namiary. (opinie i cenę takiej usługi w okolicach Ostrołęki)  
Gość napisał(a):Moze ktos podac nr telefonu albo dokladny adres do Pani Wilgi mi rowniez zalezy na uszyciu sukienki

Gość

19-09-2012, 20:56
#3
Moze ktos podac nr telefonu albo dokladny adres do Pani Wilgi mi rowniez zalezy na uszyciu sukienki
Gość napisał(a):Moze ktos podac nr telefonu albo dokladny adres do Pani Wilgi mi rowniez zalezy na uszyciu sukienki

Gość

19-09-2012, 20:57
#4
Moze ktos podac nr telefonu albo dokladny adres do Pani Wilgi mi rowniez zalezy na uszyciu sukienki
Gość napisał(a):najlepiej umie szyc moja mama{usmiech}

Gość

19-09-2012, 21:20
#5
najlepiej umie szyc moja mama{usmiech}
Gość napisał(a):Podaję adres do Pani Wilgi.ul.gorbatowa 7b/14a 1 piętro , obok Muzyka

Gość

10-11-2013, 17:15
#6
Podaję adres do Pani Wilgi.ul.gorbatowa 7b/14a 1 piętro , obok Muzyka
Gość napisał(a):Polecam zakład krawiecki Kalisto fashion na Piłsudskiego obok Foto Wiktora. Uszyłam tam sukienkę i jestem naprawdę zadowolona, profesjonalna robota. Pani Bogusia która to prowadzi naprawdę zna się na robocie.  

Gość

04-02-2015, 20:53
#7
Polecam zakład krawiecki Kalisto fashion na Piłsudskiego obok Foto Wiktora. Uszyłam tam sukienkę i jestem naprawdę zadowolona, profesjonalna robota. Pani Bogusia która to prowadzi naprawdę zna się na robocie.  
Gość napisał(a):Ja także polecam krawcową Violetta w Handlowcu. Fachowa obsługa

Gość

13-10-2015, 01:00
#8
Ja także polecam krawcową Violetta w Handlowcu. Fachowa obsługa
Gość napisał(a):www.krawcowa.ostroleka.pl {mruga}

Gość

02-11-2015, 14:32
#9
www.krawcowa.ostroleka.pl {mruga}
pocahontas napisał(a):[quote=Gość]Polecam JOLANTĘ TYMIŃSKĄ jestem bardzo zadowolona z Jej usług.Ostatnio szyła mi sukienkę wizytową i wzięła tylko 40zł.Mieszka na Psarskiego to jest pierwszy blok od przedszkola ostatnia klatka i chyba 3 piętro ,ze schodów prosto do Jej mieszkania.Myślę że pomogłam.[/quote]Czy nadal ma takie ceny?  Wiem, że wpis ma swoje lata, ale sukienka wizytowa od  krawcowej za 40 zł to hit.. Czy bierze pod uwagę różne fasony (https://www.alces.pl/brylujesz-w-towarzystwie-przyda-sie-ze staw-sukienek-wizytowych/)? Czy w takiej cenie to tylko jakieś proste wzory? Wybór materiały też ma znaczenie?

pocahontas

Wpisów: 3
Dołączył: 04.10.2017
04-10-2017, 08:27
#10
[quote=Gość]Polecam JOLANTĘ TYMIŃSKĄ jestem bardzo zadowolona z Jej usług.Ostatnio szyła mi sukienkę wizytową i wzięła tylko 40zł.Mieszka na Psarskiego to jest pierwszy blok od przedszkola ostatnia klatka i chyba 3 piętro ,ze schodów prosto do Jej mieszkania.Myślę że pomogłam.[/quote]Czy nadal ma takie ceny?  Wiem, że wpis ma swoje lata, ale sukienka wizytowa od  krawcowej za 40 zł to hit.. Czy bierze pod uwagę różne fasony (https://www.alces.pl/brylujesz-w-towarzystwie-przyda-sie-ze staw-sukienek-wizytowych/)? Czy w takiej cenie to tylko jakieś proste wzory? Wybór materiały też ma znaczenie?
Gość napisał(a):

Nie polecam Violetty. Sukienka po przeróbce nie nadaje się do chodzenia.

Gość

26-06-2018, 23:41
#11

Nie polecam Violetty. Sukienka po przeróbce nie nadaje się do chodzenia.

Gość napisał(a):

Polecam Panią Teresę Zalewską - zakład krawiecki na ul.Powstańsców 2

Gość

15-07-2020, 13:31
#12

Polecam Panią Teresę Zalewską - zakład krawiecki na ul.Powstańsców 2

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Polecam JOLANTĘ TYMIŃSKĄ jestem bardzo zadowolona z Jej usług.Ostatnio szyła mi sukienkę wizytową i wzięła tylko 40zł.Mieszka na Psarskiego to jest pierwszy blok od przedszkola ostatnia klatka i chyba 3 piętro ,ze schodów prosto do Jej mieszkania.Myślę że pomogłam.

Proszę o kontakt do krawcowej na priv

Gość

23-09-2020, 12:23
#13
Gość napisał(a):Polecam JOLANTĘ TYMIŃSKĄ jestem bardzo zadowolona z Jej usług.Ostatnio szyła mi sukienkę wizytową i wzięła tylko 40zł.Mieszka na Psarskiego to jest pierwszy blok od przedszkola ostatnia klatka i chyba 3 piętro ,ze schodów prosto do Jej mieszkania.Myślę że pomogłam.

Proszę o kontakt do krawcowej na priv

Gość napisał(a):

dyaka

Gość

31-03-2022, 22:33
#14

dyaka

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Nie polecam Violetty. Sukienka po przeróbce nie nadaje się do chodzenia.

Tak, to prawda. Ta niby krawcowa nadaje się ewentualnie do skrócenia spodni w dziecięcej piżamie.

Gość

01-04-2022, 20:37
#15
Gość napisał(a):

Nie polecam Violetty. Sukienka po przeróbce nie nadaje się do chodzenia.

Tak, to prawda. Ta niby krawcowa nadaje się ewentualnie do skrócenia spodni w dziecięcej piżamie.

Gość napisał(a):

Witam.Wiem,że piszę nie w tej tematyce co trzeba...Mam problem ze znalezieniem mojej rodziny.Moze ktoś zna Mariusz Sypniewski,matka z domu Patoka.Na FB żaden profil mi nie pasuje.Przedział wiekowy 34-36 lat.

Gość

06-04-2022, 15:05
#16

Witam.Wiem,że piszę nie w tej tematyce co trzeba...Mam problem ze znalezieniem mojej rodziny.Moze ktoś zna Mariusz Sypniewski,matka z domu Patoka.Na FB żaden profil mi nie pasuje.Przedział wiekowy 34-36 lat.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Witam.Wiem,że piszę nie w tej tematyce co trzeba...Mam problem ze znalezieniem mojej rodziny.Moze ktoś zna Mariusz Sypniewski,matka z domu Patoka.Na FB żaden profil mi nie pasuje.Przedział wiekowy 34-36 lat.

Witam,z tego co wiem to Mariusz jest w Niemczech,a Basia niestety nie żyje.po mężu miała nazwisko Magdeb mąż miał na imię Hans

Gość

06-04-2022, 16:21
#17
Gość napisał(a):

Witam.Wiem,że piszę nie w tej tematyce co trzeba...Mam problem ze znalezieniem mojej rodziny.Moze ktoś zna Mariusz Sypniewski,matka z domu Patoka.Na FB żaden profil mi nie pasuje.Przedział wiekowy 34-36 lat.

Witam,z tego co wiem to Mariusz jest w Niemczech,a Basia niestety nie żyje.po mężu miała nazwisko Magdeb mąż miał na imię Hans

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Witam.Wiem,że piszę nie w tej tematyce co trzeba...Mam problem ze znalezieniem mojej rodziny.Moze ktoś zna Mariusz Sypniewski,matka z domu Patoka.Na FB żaden profil mi nie pasuje.Przedział wiekowy 34-36 lat.

Witam,z tego co wiem to Mariusz jest w Niemczech,a Basia niestety nie żyje.po mężu miała nazwisko Magdeb mąż miał na imię HaŚlicz

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Witam.Wiem,że piszę nie w tej tematyce co trzeba...Mam problem ze znalezieniem mojej rodziny.Moze ktoś zna Mariusz Sypniewski,matka z domu Patoka.Na FB żaden profil mi nie pasuje.Przedział wiekowy 34-36 lat.

Witam,z tego co wiem to Mariusz jest w Niemczech,a Basia niestety nie żyje.po mężu miała nazwisko Magdeb mąż miał na imię Hans

Ślicznie dziękuję.

Gość

15-04-2022, 10:15
#18
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Witam.Wiem,że piszę nie w tej tematyce co trzeba...Mam problem ze znalezieniem mojej rodziny.Moze ktoś zna Mariusz Sypniewski,matka z domu Patoka.Na FB żaden profil mi nie pasuje.Przedział wiekowy 34-36 lat.

Witam,z tego co wiem to Mariusz jest w Niemczech,a Basia niestety nie żyje.po mężu miała nazwisko Magdeb mąż miał na imię HaŚlicz

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Witam.Wiem,że piszę nie w tej tematyce co trzeba...Mam problem ze znalezieniem mojej rodziny.Moze ktoś zna Mariusz Sypniewski,matka z domu Patoka.Na FB żaden profil mi nie pasuje.Przedział wiekowy 34-36 lat.

Witam,z tego co wiem to Mariusz jest w Niemczech,a Basia niestety nie żyje.po mężu miała nazwisko Magdeb mąż miał na imię Hans

Ślicznie dziękuję.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Witam.Wiem,że piszę nie w tej tematyce co trzeba...Mam problem ze znalezieniem mojej rodziny.Moze ktoś zna Mariusz Sypniewski,matka z domu Patoka.Na FB żaden profil mi nie pasuje.Przedział wiekowy 34-36 lat.

Tak znam Mariusza i być może Twoją matkę

Gość

16-04-2022, 13:08
#19
Gość napisał(a):

Witam.Wiem,że piszę nie w tej tematyce co trzeba...Mam problem ze znalezieniem mojej rodziny.Moze ktoś zna Mariusz Sypniewski,matka z domu Patoka.Na FB żaden profil mi nie pasuje.Przedział wiekowy 34-36 lat.

Tak znam Mariusza i być może Twoją matkę


strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów