Wspomóż Polską Geotermie

Założony przez Obywatel
strony: 1
Obywatel napisał(a):Widziałem niedawno tutaj artykuł o Geotermii w Polsce.Popieram w 100% tą inicjatywę i nie rozumiem czemu Państwo zrobiło to co zrobiło.Mam jeden i to poważny powód czemu powinniśmy Sami wspomóc te przedsięwzięcie. Otóż już niedługo będziemy płacić duże kary za to że Polska nie produkuję wystarczającej energii ze źródeł odnawialnych, a rząd nasz jeszcze to utrudnia !!!Oto dane dla fundacji, by wspomóc wywierty geotermalne w Toruniu:Fundacja "Lux Veritatis"ul. Św. Józefa 23/3587-100 Toruńnr konta: Bank Pocztowy SA O/Toruń65 1320 1120 2585 4660 2000 0002.

Obywatel

Wpisów: 1
Dołączył: 06.10.2008
06-10-2008, 09:13
#1
Widziałem niedawno tutaj artykuł o Geotermii w Polsce.Popieram w 100% tą inicjatywę i nie rozumiem czemu Państwo zrobiło to co zrobiło.Mam jeden i to poważny powód czemu powinniśmy Sami wspomóc te przedsięwzięcie. Otóż już niedługo będziemy płacić duże kary za to że Polska nie produkuję wystarczającej energii ze źródeł odnawialnych, a rząd nasz jeszcze to utrudnia !!!Oto dane dla fundacji, by wspomóc wywierty geotermalne w Toruniu:Fundacja "Lux Veritatis"ul. Św. Józefa 23/3587-100 Toruńnr konta: Bank Pocztowy SA O/Toruń65 1320 1120 2585 4660 2000 0002.
Gość napisał(a):Kim jesteś rydzyku?? {co}{chytry}{dobani}

Gość

06-10-2008, 11:08
#2
Kim jesteś rydzyku?? {co}{chytry}{dobani}
Gość napisał(a):Byś troszkę sam pomyślał, a nie szedł jak baranek za komercyjnymi stacjami i wyrażał ich opinie.Fakty są takie że firma chce robić badania wód geotermalne w Toruniu. A rząd to skutecznie utrudnia. I nie wydała zezwolenia na zbiórkę publiczną.Nie patrz na Nazwisko tylko na fakty.

Gość

07-10-2008, 08:06
#3
Byś troszkę sam pomyślał, a nie szedł jak baranek za komercyjnymi stacjami i wyrażał ich opinie.Fakty są takie że firma chce robić badania wód geotermalne w Toruniu. A rząd to skutecznie utrudnia. I nie wydała zezwolenia na zbiórkę publiczną.Nie patrz na Nazwisko tylko na fakty.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów