Korepetycje

Założony przez freestyleONA
strony: 1
freestyleONA napisał(a):Poszukuję korepetytora z języka angielskiego - (solidne przygotowanie do matury) Interesuje mnie cena i sposób nauczania.

freestyleONA

Wpisów: 6
Dołączył: 07.06.2007
19-09-2008, 17:01
#1
Poszukuję korepetytora z języka angielskiego - (solidne przygotowanie do matury) Interesuje mnie cena i sposób nauczania.
Gość napisał(a):polecam z III LO A.Gawrych kiedyś chyba Wędracka, fajna kobieta ma pojecie a jakie podejscie, ma super zdawalnośc ale pewnie ma juz fulll

Gość

22-09-2008, 14:52
#2
polecam z III LO A.Gawrych kiedyś chyba Wędracka, fajna kobieta ma pojecie a jakie podejscie, ma super zdawalnośc ale pewnie ma juz fulll
Gość napisał(a):Mam nadzieje, ze owa pani placi podatki od swoich lekcji, skoro nie boi się na forum robic sobie autoreklamy, podając własne nazwisko. CZłowieku, idź na jakiś kurs, albo sam się ucz, a nie popierasz szarą strefę, za podatki mogą ścignąć i klienta.

Gość

23-09-2008, 07:39
#3
Mam nadzieje, ze owa pani placi podatki od swoich lekcji, skoro nie boi się na forum robic sobie autoreklamy, podając własne nazwisko. CZłowieku, idź na jakiś kurs, albo sam się ucz, a nie popierasz szarą strefę, za podatki mogą ścignąć i klienta.
Gość napisał(a):Ja pierdykam, co za ludzie, jakiś analfabetyzm, "cy cóś" {diabelek} nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Ten temat jest o korepetycjach, a nie podatkach. Jak chcesz pisać o podatkach lub o szarej strefie to załóż własny temat i tam prowadź dyskusję, jeśli ktoś będzie chciał z Tobą dyskutować {mruga}. Jaki problem? Chyba wiesz jak założyć własny temat? Mała podpowiedź przycisk "nowy temat" {diabelek}.

Gość

23-09-2008, 09:28
#4
Ja pierdykam, co za ludzie, jakiś analfabetyzm, "cy cóś" {diabelek} nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Ten temat jest o korepetycjach, a nie podatkach. Jak chcesz pisać o podatkach lub o szarej strefie to załóż własny temat i tam prowadź dyskusję, jeśli ktoś będzie chciał z Tobą dyskutować {mruga}. Jaki problem? Chyba wiesz jak założyć własny temat? Mała podpowiedź przycisk "nowy temat" {diabelek}.
Gość napisał(a):83.24.203.95- mistrzynia cietej riposty nie jestes. Wczesniejsza uwaga kolegi wydaje mi sie przy tym watku uzasadniona.{gafa}

Gość

23-09-2008, 13:07
#5
83.24.203.95- mistrzynia cietej riposty nie jestes. Wczesniejsza uwaga kolegi wydaje mi sie przy tym watku uzasadniona.{gafa}
Gość napisał(a):213.184.21.194, jeśli już to nie mistrzynią tylko mistrzem, przecież tu nikt nie pisał o pieniądzach, tylko o korepetycjach, więc po co teksty o szarej strefie i podatkach?Może osoba udzielająca korepetycji robi to za darmo, charytatywnie? Ja w poście polecającym konkretnego nauczyciela nie widzę nic o płaceniu za te korepetycje, a Ty?

Gość

23-09-2008, 14:26
#6
213.184.21.194, jeśli już to nie mistrzynią tylko mistrzem, przecież tu nikt nie pisał o pieniądzach, tylko o korepetycjach, więc po co teksty o szarej strefie i podatkach?Może osoba udzielająca korepetycji robi to za darmo, charytatywnie? Ja w poście polecającym konkretnego nauczyciela nie widzę nic o płaceniu za te korepetycje, a Ty?
Gość napisał(a):Hehe, no niezle, osoba najpierw pisze:[quote]Mam nadzieje, ze owa pani placi podatki od swoich lekcji[/quote]a potem bardzo szybko traci nadzieje i rzuca oszczerstwo:[quote]popierasz szarą strefę[/quote]Chyba zna powiedzenie: nadzieja matka ...

Gość

23-09-2008, 14:46
#7
Hehe, no niezle, osoba najpierw pisze:[quote]Mam nadzieje, ze owa pani placi podatki od swoich lekcji[/quote]a potem bardzo szybko traci nadzieje i rzuca oszczerstwo:[quote]popierasz szarą strefę[/quote]Chyba zna powiedzenie: nadzieja matka ...
Gość napisał(a):[quote]Mam nadzieje, ze owa pani placi podatki od swoich lekcji, skoro nie boi się na forum robic sobie autoreklamy, podając własne nazwisko. CZłowieku, idź na jakiś kurs, albo sam się ucz, a nie popierasz szarą strefę, za podatki mogą ścignąć i klienta.[/quote]... a ja w pełni popieram osobę, która to napisała. Mało tego, mogę nawet wskazać inne przykłady takiej szarej strefy. O choćby babcie handlujące na rynku jajkami, mlekiem, grzybami i kto wie czym tam jeszcze, albo ludzie sprzedający przy drogach np. jagody, czy teraz- na jesieni- grzyby. Oni również zarabiają, a podatków nie płacą. Pisałam wiele razy do urzędu skarbowego, żeby zajął się tą szarą strefą, ale jak widać bez rezultatu. Może dlatego, że podpisywałam się "życzliwa" {usmiech}, a moim zdaniem, należałoby surowo ukarać te wszystkie handlujące osoby, a ich klientów pozamykać.

Gość

23-09-2008, 15:58
#8
[quote]Mam nadzieje, ze owa pani placi podatki od swoich lekcji, skoro nie boi się na forum robic sobie autoreklamy, podając własne nazwisko. CZłowieku, idź na jakiś kurs, albo sam się ucz, a nie popierasz szarą strefę, za podatki mogą ścignąć i klienta.[/quote]... a ja w pełni popieram osobę, która to napisała. Mało tego, mogę nawet wskazać inne przykłady takiej szarej strefy. O choćby babcie handlujące na rynku jajkami, mlekiem, grzybami i kto wie czym tam jeszcze, albo ludzie sprzedający przy drogach np. jagody, czy teraz- na jesieni- grzyby. Oni również zarabiają, a podatków nie płacą. Pisałam wiele razy do urzędu skarbowego, żeby zajął się tą szarą strefą, ale jak widać bez rezultatu. Może dlatego, że podpisywałam się "życzliwa" {usmiech}, a moim zdaniem, należałoby surowo ukarać te wszystkie handlujące osoby, a ich klientów pozamykać.
Gość napisał(a):A ja sie zgadzam...nie powinno sie podawac nazwisk na forum wystarczy,ze osoba poda maila badz tel.swoj/namiar na kogos kto udziela korepetycji,aaaaalllleeee nie nazwisko, bo nie wiadomo czy sam zainteresowany/ana sobie  zyczy,zeby ja reklamowac!!!

Gość

23-09-2008, 17:10
#9
A ja sie zgadzam...nie powinno sie podawac nazwisk na forum wystarczy,ze osoba poda maila badz tel.swoj/namiar na kogos kto udziela korepetycji,aaaaalllleeee nie nazwisko, bo nie wiadomo czy sam zainteresowany/ana sobie  zyczy,zeby ja reklamowac!!!
Gość napisał(a):Polecam nauczycielkę z Rzekunia z podstawówki. Solidnie przygotowała mnie do (niestety)  repety z matury

Gość

10-11-2010, 11:46
#10
Polecam nauczycielkę z Rzekunia z podstawówki. Solidnie przygotowała mnie do (niestety)  repety z matury

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów