Obwodnica

Założony przez garif
strony: 1
garif napisał(a):Torche pisalem ja o tym troche inni, wiec chcialbym sie spytacObwodnica Ostrołęcka, potrzebna czy nie ?

garif

Wpisów: 25
Dołączył: 12.03.2006
14-04-2006, 14:53
#1
Torche pisalem ja o tym troche inni, wiec chcialbym sie spytacObwodnica Ostrołęcka, potrzebna czy nie ?
Gość napisał(a):zdecydowanie potrzebnamoże teraz ruch nie jest aż tak wielki, ale będzie coraz więcejbyłem niedawno w łomży i co .... widziałem, że tam ruchu mimo świąt nie jest tak ucizliwy jak w Ostrołęcewąskie ulice, źle pomyslana komunikacja sprawiają że w centrum miasta maym to co mamy przy okazji takich właśnie świątmyślę, że najlepiej wypowiedzieli by się kierowcy ciężarówek, TIRów - to chyba dla nich najlepsze udogodnienie

Gość

14-04-2006, 15:19
#2
zdecydowanie potrzebnamoże teraz ruch nie jest aż tak wielki, ale będzie coraz więcejbyłem niedawno w łomży i co .... widziałem, że tam ruchu mimo świąt nie jest tak ucizliwy jak w Ostrołęcewąskie ulice, źle pomyslana komunikacja sprawiają że w centrum miasta maym to co mamy przy okazji takich właśnie świątmyślę, że najlepiej wypowiedzieli by się kierowcy ciężarówek, TIRów - to chyba dla nich najlepsze udogodnienie
SHQ napisał(a):Najbardziej mnie denerwóje to określenie 'Obwodnica' przecierz to jest zwykła droga w mieście która już 15 lat temu powinna zostać wybudowana . Obwodnica jest to droga która całkowicie omija miasto a nie biegnie przez jego centrum bo jak spojrzec na mape to w połowie przecina Ostrołęke no może jakby jakimś cudem zbudowali drugi most na Narwi w okolicach Dzbenina i połączyli tą 'niby obwodnice' z tym mostem a dalej z drogą 61 no to wtedy jeszcze jeszcze można by to było tak nazwac . Jeszcze jeden wariant aby to była prawdziwa obwodnica Skrut Wyszkowski czyli skrót na warszawe przez goworowo wyszków

SHQ

Wpisów: 13
Dołączył: 15.04.2006
15-04-2006, 11:39
#3
Najbardziej mnie denerwóje to określenie 'Obwodnica' przecierz to jest zwykła droga w mieście która już 15 lat temu powinna zostać wybudowana . Obwodnica jest to droga która całkowicie omija miasto a nie biegnie przez jego centrum bo jak spojrzec na mape to w połowie przecina Ostrołęke no może jakby jakimś cudem zbudowali drugi most na Narwi w okolicach Dzbenina i połączyli tą 'niby obwodnice' z tym mostem a dalej z drogą 61 no to wtedy jeszcze jeszcze można by to było tak nazwac . Jeszcze jeden wariant aby to była prawdziwa obwodnica Skrut Wyszkowski czyli skrót na warszawe przez goworowo wyszków
Gość napisał(a):zgadza siędroga do Warszawy przez Wyszków by się przydałatak żeby bezpiecznie i w miarę szybko można było dojechać do stolicywesolych świąt

Gość

15-04-2006, 12:27
#4
zgadza siędroga do Warszawy przez Wyszków by się przydałatak żeby bezpiecznie i w miarę szybko można było dojechać do stolicywesolych świąt
Gość napisał(a):ile ta nasza obwodnica ma km od ronda koło wordu do ronda na wojciechowicach?:>

Gość

17-07-2011, 21:46
#5
ile ta nasza obwodnica ma km od ronda koło wordu do ronda na wojciechowicach?:>
Gość napisał(a):lenistwo...http://maps.google.pl/maps?saddr=Ksi%C4%99dza+Ant oniego+P%C4%99ksy&daddr=Aleja+Ksi%C4%99dza+Jerzego+Popie%C5% 82uszki&hl=pl&ie=UTF8&sll=53.08124,21.617317&sspn=0.055785,0 .169086&geocode=FXhBKgMd5thJAQ%3BFdSpKQMdplVJAQ&mra=me&mrsp= 1,0&sz=13&z=13dokładnie 5 km

Gość

18-07-2011, 13:46
#6
lenistwo...http://maps.google.pl/maps?saddr=Ksi%C4%99dza+Ant oniego+P%C4%99ksy&daddr=Aleja+Ksi%C4%99dza+Jerzego+Popie%C5% 82uszki&hl=pl&ie=UTF8&sll=53.08124,21.617317&sspn=0.055785,0 .169086&geocode=FXhBKgMd5thJAQ%3BFdSpKQMdplVJAQ&mra=me&mrsp= 1,0&sz=13&z=13dokładnie 5 km
Gość napisał(a):może i lenistwo.. może wygoda.. :) Dziękuję za odpowiedz :)

Gość

18-07-2011, 17:41
#7
może i lenistwo.. może wygoda.. :) Dziękuję za odpowiedz :)

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów