Czy ktoś ma może 2zł okolicznościowe na sprzedaż??????

Założony przez dolar5@o2.pl
strony: 1
dolar5@o2.pl napisał(a):Witam serdecznie z zamilowania jestem numizmatykiem poszukuję monet 2zł z lat 1996-1997 jezeli posiadacie takie monety to dajcie znac na forum chetnie je odkupie. Jezeli macie jakieś monety srebrne po 1995r to tez chetnie odkupie istnieje mozliwosc zamiany:)Jezeli ktoś chce zacząć zbierac monety a nie wie jak sie do tego zabrac to chetnie mu w tym pomoge. Przypomne tylko ze zbieractwo monet to moze bys dochodowy interes tylko potrzebne sa lata doswiadczenia i obserwacji które ja posiadam wiec chetnie podziele sie wiedza jak równiez uzupełnie zbiory od osob posiadajacych ciekawe monety:)

dolar5@o2.pl

Wpisów: 2
Dołączył: 17.08.2008
17-08-2008, 21:18
#1
Witam serdecznie z zamilowania jestem numizmatykiem poszukuję monet 2zł z lat 1996-1997 jezeli posiadacie takie monety to dajcie znac na forum chetnie je odkupie. Jezeli macie jakieś monety srebrne po 1995r to tez chetnie odkupie istnieje mozliwosc zamiany:)Jezeli ktoś chce zacząć zbierac monety a nie wie jak sie do tego zabrac to chetnie mu w tym pomoge. Przypomne tylko ze zbieractwo monet to moze bys dochodowy interes tylko potrzebne sa lata doswiadczenia i obserwacji które ja posiadam wiec chetnie podziele sie wiedza jak równiez uzupełnie zbiory od osob posiadajacych ciekawe monety:)
Gość napisał(a):mam np 2 zl z rocznicą urodzin Karola szymanowskeigo. chcesz?

Gość

18-08-2008, 10:23
#2
mam np 2 zl z rocznicą urodzin Karola szymanowskeigo. chcesz?
Gość napisał(a):Hej dzieki , ale ja wole starsze monety 95-97r lub zwierzaki:) ze srebrnych wszystkie po 1995 roku jak masz daj znac:)

Gość

18-08-2008, 17:10
#3
Hej dzieki , ale ja wole starsze monety 95-97r lub zwierzaki:) ze srebrnych wszystkie po 1995 roku jak masz daj znac:)
Gość napisał(a):mam 2 zł sum '95 Ile zapłacisz?

Gość

20-08-2008, 12:06
#4
mam 2 zł sum '95 Ile zapłacisz?
Gość napisał(a):witam zalezy w jakim stanie. Prosze o Twoja propozycje

Gość

21-08-2008, 17:19
#5
witam zalezy w jakim stanie. Prosze o Twoja propozycje
Gość napisał(a):W Fotonie mają sporo monet... wpadnij tam...

Gość

22-08-2008, 16:59
#6
W Fotonie mają sporo monet... wpadnij tam...
Gość napisał(a):Czesc jestem czlowiekiem w wieku 20 lat mam troche oszczednosci ktore chce zainwestowac w monety tylko zastanawiam sie jakie moga byc z tego zyski i po jakim czasie. Chce zainwestowac okolo 5000zł jak mozesz to daj jakies wskazówki poczatkujacemu inwestorowi co gdzie i kiedy?

Gość

24-08-2008, 13:32
#7
Czesc jestem czlowiekiem w wieku 20 lat mam troche oszczednosci ktore chce zainwestowac w monety tylko zastanawiam sie jakie moga byc z tego zyski i po jakim czasie. Chce zainwestowac okolo 5000zł jak mozesz to daj jakies wskazówki poczatkujacemu inwestorowi co gdzie i kiedy?
Gość napisał(a):Interesują Cię monety z : 40 rocznica marca'68, stargard szczecinski, sybiracy?

Gość

24-08-2008, 18:57
#8
Interesują Cię monety z : 40 rocznica marca'68, stargard szczecinski, sybiracy?
Gość napisał(a):Witam serdecznie proponuje dywersyfikacje portfela czyli inwestowanie w monety zlote, srebrne i dwozlotowe okolicznosciowe-to pozwoli ci uniknac ewentualnych strat gdyby byly zawachania na rynku monetarnym np. w tym roku stracily troszke monety srebrne ale za to zloto zyskalo bardzo na wartosci tak wiec trzeba inwestowac w rozne monety. Jezeli chodzi o monety dwuzlotowe to proponuje ci inwestowanie w zwierzaki ktore systematycznie zyskuja na wartosci kupuj woreczki mennicze po 50 sztuk pn. sa one chermetycznie pakowane i to glownie one zyskuja na wartosci tu mozesz wlozyc 1000zl powiedzmy ze z ostatnich serii czyli swistak, foka, puchacz, sokol. Zlota nie nakupujesz wiele bo to drozsza inwestycja, ale proponuje monety z serii poczet krolow polski(ostatnie dwie) naklad to 4200sztuk przy terazniejszych nakladach(12000) bardzo niski naklad lub enigma, 200zl Lokacja Krakowa. Srebra proponuje kupic najwiecej ale nie drogie monety, podstawa to kupowac tanio monety, na dzien dzisiejszy proponuje inwestowac w korzeniowskiego, arctowskiego, miasto sredniowieczne w toruniu, kosciol w haczowie,jacek malczewski, wyspianski, mozna zainwestowac w zwierzeta ale nie kupowac powyzej 250zł za sztuke, 750lecie lokacji krakowa- to moim zdaniem beda hity inwestycyjne w niedlugim czasie i proponuje w nie zainwestowac co do ilosci to zostawiam to do Twojej dyspozycji. Pamietaj zeby nie kupowac monet ze skazami typu mikroryski lub biala patyna wyjatkowo brzydka i obnizajaca znacznie wartosc monet. Mysle ze jestes usatysfakcjonowany taka odpowiedzia gdybys mial jeszcze jakies pytania to pisz smialo. Co do tego ile mozna na tym zarobic to przykladowo ja kupowalem monety foka szara po 200zł sprzedawalem po 410zł, zaglowiec 57zł sprzedalem po 80zł, malczewski 100 sprzedalem 150 wiec mozna na tym zarobic tylko trzeba wyczuc odpowiedni moment a czasami zyski sa 100% ale mnie satysfakcjonuja 40-50%

Gość

26-08-2008, 19:40
#9
Witam serdecznie proponuje dywersyfikacje portfela czyli inwestowanie w monety zlote, srebrne i dwozlotowe okolicznosciowe-to pozwoli ci uniknac ewentualnych strat gdyby byly zawachania na rynku monetarnym np. w tym roku stracily troszke monety srebrne ale za to zloto zyskalo bardzo na wartosci tak wiec trzeba inwestowac w rozne monety. Jezeli chodzi o monety dwuzlotowe to proponuje ci inwestowanie w zwierzaki ktore systematycznie zyskuja na wartosci kupuj woreczki mennicze po 50 sztuk pn. sa one chermetycznie pakowane i to glownie one zyskuja na wartosci tu mozesz wlozyc 1000zl powiedzmy ze z ostatnich serii czyli swistak, foka, puchacz, sokol. Zlota nie nakupujesz wiele bo to drozsza inwestycja, ale proponuje monety z serii poczet krolow polski(ostatnie dwie) naklad to 4200sztuk przy terazniejszych nakladach(12000) bardzo niski naklad lub enigma, 200zl Lokacja Krakowa. Srebra proponuje kupic najwiecej ale nie drogie monety, podstawa to kupowac tanio monety, na dzien dzisiejszy proponuje inwestowac w korzeniowskiego, arctowskiego, miasto sredniowieczne w toruniu, kosciol w haczowie,jacek malczewski, wyspianski, mozna zainwestowac w zwierzeta ale nie kupowac powyzej 250zł za sztuke, 750lecie lokacji krakowa- to moim zdaniem beda hity inwestycyjne w niedlugim czasie i proponuje w nie zainwestowac co do ilosci to zostawiam to do Twojej dyspozycji. Pamietaj zeby nie kupowac monet ze skazami typu mikroryski lub biala patyna wyjatkowo brzydka i obnizajaca znacznie wartosc monet. Mysle ze jestes usatysfakcjonowany taka odpowiedzia gdybys mial jeszcze jakies pytania to pisz smialo. Co do tego ile mozna na tym zarobic to przykladowo ja kupowalem monety foka szara po 200zł sprzedawalem po 410zł, zaglowiec 57zł sprzedalem po 80zł, malczewski 100 sprzedalem 150 wiec mozna na tym zarobic tylko trzeba wyczuc odpowiedni moment a czasami zyski sa 100% ale mnie satysfakcjonuja 40-50%
Gość napisał(a):Co do wyzszej wiadomosci to czy sa to monety srebrne??? bo 2zl sybiracy i reszta z tego roku mnie nie interesuja z tego roku tylko sreberko:)

Gość

26-08-2008, 19:41
#10
Co do wyzszej wiadomosci to czy sa to monety srebrne??? bo 2zl sybiracy i reszta z tego roku mnie nie interesuja z tego roku tylko sreberko:)
Gość napisał(a):"W Fotonie mają sporo monet... wpadnij tam..."Chyba albumów na monety

Gość

22-02-2010, 22:12
#11
"W Fotonie mają sporo monet... wpadnij tam..."Chyba albumów na monety
Gość napisał(a):Ale kotleta odgrzałeś...

Gość

23-02-2010, 10:02
#12
Ale kotleta odgrzałeś...
Gość napisał(a):szukacie monet piscie polska2@onet.pl

Gość

23-02-2010, 16:36
#13
szukacie monet piscie polska2@onet.pl

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów