pomóżcie :) słyszał ktoś o stancji w ostrołęce?

Założony przez marta germanistka
strony: 1
marta germanistka napisał(a):szukam razem z moim chłopakiem stancji w Ostrołęce od 1lipca i niestety nie możemy nic znależć  czy ktoś słyszał o jakiejs kawalerce lub pokoju 2 osobowym? Za każda informację bede BARDZO wdzięczna. marta_kos@op.pl Moze ktos w waszym bloku sie wyprowadza? pozdrawiam :)

marta germanistka

Wpisów: 2
Dołączył: 26.06.2008
26-06-2008, 09:34
#1
szukam razem z moim chłopakiem stancji w Ostrołęce od 1lipca i niestety nie możemy nic znależć  czy ktoś słyszał o jakiejs kawalerce lub pokoju 2 osobowym? Za każda informację bede BARDZO wdzięczna. marta_kos@op.pl Moze ktos w waszym bloku sie wyprowadza? pozdrawiam :)
Gość napisał(a):Cześć, ja będę miała mieszkanie (w bloku, obok metalówy) do wynajęcia, ale od początku sierpnia, nie lipca.

Gość

26-06-2008, 09:49
#2
Cześć, ja będę miała mieszkanie (w bloku, obok metalówy) do wynajęcia, ale od początku sierpnia, nie lipca.
marta germanistka napisał(a):dzięki za odp ale potrzebuje tej stancji od 1 lipca :) pozdrawiam

marta germanistka

Wpisów: 2
Dołączył: 26.06.2008
26-06-2008, 09:58
#3
dzięki za odp ale potrzebuje tej stancji od 1 lipca :) pozdrawiam
Gość napisał(a):sorry, wiem że to nie na miejscu ale poszukuje miłości swojego życia, Roberta Gaczkowskiego , ktos mi pomoże???

Gość

10-07-2008, 22:23
#4
sorry, wiem że to nie na miejscu ale poszukuje miłości swojego życia, Roberta Gaczkowskiego , ktos mi pomoże???
Gość napisał(a):a w jakiej cenie te mieszkanie do poczatku sierpnia???? pozdrawiam

Gość

12-07-2008, 18:59
#5
a w jakiej cenie te mieszkanie do poczatku sierpnia???? pozdrawiam
Gość napisał(a):1500 - chatka zrobiona super{ok}

Gość

12-07-2008, 22:10
#6
1500 - chatka zrobiona super{ok}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów