Gdzie na oczyszczanie twarzy - poszukuję dobrej kosmetyczki

Założony przez widok
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):Witam :) Temat wygasł ale gdzie teraz warto wybrac się na czyszczanie twarzy w ostrołęce kogo polecacie i jaki jest koszt ? Pozdrawiam

Gość

29-01-2014, 19:00
#1
Witam :) Temat wygasł ale gdzie teraz warto wybrac się na czyszczanie twarzy w ostrołęce kogo polecacie i jaki jest koszt ? Pozdrawiam
Gość napisał(a):Medical Day Spa. Polecam  

Gość

29-01-2014, 22:18
#2
Medical Day Spa. Polecam  
Gość napisał(a):Zdecydowanie BIO URODA (ok.80zł oczyszczanie) i Pani Ola, naprawdę widać efekty. W Medical Day Spa Pani w porządku jednak nie widać żadnej poprawy.

Gość

30-01-2014, 00:01
#3
Zdecydowanie BIO URODA (ok.80zł oczyszczanie) i Pani Ola, naprawdę widać efekty. W Medical Day Spa Pani w porządku jednak nie widać żadnej poprawy.
Gość napisał(a):Nie widać różnicy? Ja po Medical Day Spa mam ogromna różnicę na twarzy. Ale wiadomo, jedneu będzie pasowało innemu nie :) Pozdrawiam

Gość

30-01-2014, 16:05
#4
Nie widać różnicy? Ja po Medical Day Spa mam ogromna różnicę na twarzy. Ale wiadomo, jedneu będzie pasowało innemu nie :) Pozdrawiam
Gość napisał(a):nigdy nie robiłam oczyszczania.. ile potrzeba zabiegów aby efekt był zadowalający oraz co jaki czas należy taki zabieg powtarzać ? {usmiech}

Gość

30-01-2014, 17:55
#5
nigdy nie robiłam oczyszczania.. ile potrzeba zabiegów aby efekt był zadowalający oraz co jaki czas należy taki zabieg powtarzać ? {usmiech}
Gość napisał(a):Pani Patrycja z BIO Urody ma teraz własny zakład KosMedika na Hallera 1/1 tel 505 95 44 77 Polecam

Gość

02-11-2014, 21:53
#6
Pani Patrycja z BIO Urody ma teraz własny zakład KosMedika na Hallera 1/1 tel 505 95 44 77 Polecam

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów