Wypadek na moto kiele Kadzidła

Założony przez Stewie
strony: 1
Stewie napisał(a):Wie ktoś może coś więcej na temat wypadku, który miał ponoć wczoraj miejsce w okolicach Kadzidła? Słyszałem, że dwóch łepków na moto dawało długą przed psiarnią w Vektrze, ale nie dali rady i skończyli na OIOM'ie.Jazda na motocyklu bez dokumentów to nie przestępstwo tylko wykroczenie. Tym pajacom we łbach się chyba poprzewracało odkąd przesiedli się z klekoczących Polonezów do Opli. Ścigają się po ulicach z małolatami zamiast z głową podejść do tematu. Pierwsze skutki tego już mamy i jeśli wypadek faktycznie miał miejsce, to mam szczerą nadzieję, że chłopaki z tego wyjdą.Jest na to coś w kodeksie? Przecież policjant doprowadzając do pościgu sam stwarza zagrożenie dla życia innych uczestników ruchu. Szczególna głupota gdy wyrywają się z prędkością 200km/h żeby dorwać szczyla bez papierów, albo bez blach.

Stewie

Wpisów: 8
Dołączył: 10.08.2007
29-05-2008, 15:21
#1
Wie ktoś może coś więcej na temat wypadku, który miał ponoć wczoraj miejsce w okolicach Kadzidła? Słyszałem, że dwóch łepków na moto dawało długą przed psiarnią w Vektrze, ale nie dali rady i skończyli na OIOM'ie.Jazda na motocyklu bez dokumentów to nie przestępstwo tylko wykroczenie. Tym pajacom we łbach się chyba poprzewracało odkąd przesiedli się z klekoczących Polonezów do Opli. Ścigają się po ulicach z małolatami zamiast z głową podejść do tematu. Pierwsze skutki tego już mamy i jeśli wypadek faktycznie miał miejsce, to mam szczerą nadzieję, że chłopaki z tego wyjdą.Jest na to coś w kodeksie? Przecież policjant doprowadzając do pościgu sam stwarza zagrożenie dla życia innych uczestników ruchu. Szczególna głupota gdy wyrywają się z prędkością 200km/h żeby dorwać szczyla bez papierów, albo bez blach.
Gość napisał(a):Jasne, niech się gnojstwo "wozi", aż spowoduje czyjąś śmierć !

Gość

29-05-2008, 16:02
#2
Jasne, niech się gnojstwo "wozi", aż spowoduje czyjąś śmierć !
Gość napisał(a):drogi autorze tematu kup sobie kodeks karny i dopiero się wychylaj ze swoimi pogladami {dobani}

Gość

29-05-2008, 17:11
#3
drogi autorze tematu kup sobie kodeks karny i dopiero się wychylaj ze swoimi pogladami {dobani}
Gość napisał(a):autor ma racje !!!

Gość

29-05-2008, 18:08
#4
autor ma racje !!!
Gość napisał(a):Ciekaw jestem co by napisał autor tego tematu, gdyby ci na motorze podczas swoich wyczynów (nie ścigani przez policję) potrącili, lub co gorsza w wyniku potrącenia zabili kogoś z jego bliskich?Czy wtedy w tytule tematu nie byłoby "gdzie była policja?".

Gość

29-05-2008, 18:31
#5
Ciekaw jestem co by napisał autor tego tematu, gdyby ci na motorze podczas swoich wyczynów (nie ścigani przez policję) potrącili, lub co gorsza w wyniku potrącenia zabili kogoś z jego bliskich?Czy wtedy w tytule tematu nie byłoby "gdzie była policja?".
Gość napisał(a):[quote]Szczególna głupota gdy wyrywają się z prędkością 200km/h żeby dorwać szczyla bez papierów, albo bez blach.[/quote]Szczególna głupota gdy gówniarze uciekają na motorze z prędkością 200 km/h.

Gość

29-05-2008, 18:41
#6
[quote]Szczególna głupota gdy wyrywają się z prędkością 200km/h żeby dorwać szczyla bez papierów, albo bez blach.[/quote]Szczególna głupota gdy gówniarze uciekają na motorze z prędkością 200 km/h.
Stewie napisał(a):[quote=]Ciekaw jestem co by napisał autor tego tematu, gdyby ci na motorze podczas swoich wyczynów (nie ścigani przez policję) potrącili, lub co gorsza w wyniku potrącenia zabili kogoś z jego bliskich?Czy wtedy w tytule tematu nie byłoby "gdzie była policja?".[/quote]Ciekaw jestem, co by napisał autor tego postu, gdyby na tym motocyklu jechał jego małoletni, nieodpowiedzialny syn, który dawałby długą przed policją, bo bałby się, że dostanie wpier...! {gafa} przepraszam! Lanie! Dostanie lanie, jak się rodzice dowiedzą. Nie popieram jazdy bez dokumentów! Szczególnie gdy robią to gówniarze, którzy szaleją na drogach, ale jestem zdania, że są inne sposoby na egzekwowanie prawa, niż urządzanie sobie pościgów przez nieleciwych, swoją drogą, policjantów w szybkich autach.

Stewie

Wpisów: 8
Dołączył: 10.08.2007
30-05-2008, 09:34
#7
[quote=]Ciekaw jestem co by napisał autor tego tematu, gdyby ci na motorze podczas swoich wyczynów (nie ścigani przez policję) potrącili, lub co gorsza w wyniku potrącenia zabili kogoś z jego bliskich?Czy wtedy w tytule tematu nie byłoby "gdzie była policja?".[/quote]Ciekaw jestem, co by napisał autor tego postu, gdyby na tym motocyklu jechał jego małoletni, nieodpowiedzialny syn, który dawałby długą przed policją, bo bałby się, że dostanie wpier...! {gafa} przepraszam! Lanie! Dostanie lanie, jak się rodzice dowiedzą. Nie popieram jazdy bez dokumentów! Szczególnie gdy robią to gówniarze, którzy szaleją na drogach, ale jestem zdania, że są inne sposoby na egzekwowanie prawa, niż urządzanie sobie pościgów przez nieleciwych, swoją drogą, policjantów w szybkich autach.
Stewie napisał(a):[quote=]drogi autorze tematu kup sobie kodeks karny i dopiero się wychylaj ze swoimi pogladami {dobani}[/quote]do tego typu "przestępstw" polecam raczej kodeks wykroczeń {mruga}

Stewie

Wpisów: 8
Dołączył: 10.08.2007
30-05-2008, 09:42
#8
[quote=]drogi autorze tematu kup sobie kodeks karny i dopiero się wychylaj ze swoimi pogladami {dobani}[/quote]do tego typu "przestępstw" polecam raczej kodeks wykroczeń {mruga}
Gość napisał(a):[quote]Ciekaw jestem, co by napisał autor tego postu, gdyby na tym motocyklu jechał jego małoletni, nieodpowiedzialny syn, który dawałby długą przed policją, bo bałby się, że dostanie wpier...![/quote]Pewnie napisałby, że źle wychował syna, albo, że słabo zabezpieczył motocykl, skoro jego syn, bez wiedzy i pozwolenia ojca, jeździł tym motocyklem.

Gość

30-05-2008, 12:00
#9
[quote]Ciekaw jestem, co by napisał autor tego postu, gdyby na tym motocyklu jechał jego małoletni, nieodpowiedzialny syn, który dawałby długą przed policją, bo bałby się, że dostanie wpier...![/quote]Pewnie napisałby, że źle wychował syna, albo, że słabo zabezpieczył motocykl, skoro jego syn, bez wiedzy i pozwolenia ojca, jeździł tym motocyklem.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów