lokal na chcrciny - który polecacie.

Założony przez pszczółka maja
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):wino jest oki, bo niektórzy nastawiają się, że skoro chrzciny, to trzeba dobrze opićlampka wina nie jest nawet bardzo droga, więc i tak te 100zł/osobę jest dalej śmieszneostatnio jak się dowiadywałem, to można zrobić obiad dwudaniowy, z deserem + kawa, herbata, napoje za ok. 50 zł/osobę

Gość

28-11-2008, 14:15
#1
wino jest oki, bo niektórzy nastawiają się, że skoro chrzciny, to trzeba dobrze opićlampka wina nie jest nawet bardzo droga, więc i tak te 100zł/osobę jest dalej śmieszneostatnio jak się dowiadywałem, to można zrobić obiad dwudaniowy, z deserem + kawa, herbata, napoje za ok. 50 zł/osobę
Gość napisał(a):Witam!!! Czy jest tu ktoś, to orientuje się jakie są ceny za chrzciny w lokalu w Ostrołęce???

Gość

28-04-2009, 15:27
#2
Witam!!! Czy jest tu ktoś, to orientuje się jakie są ceny za chrzciny w lokalu w Ostrołęce???
Gość napisał(a):Miłe panie też planuję chrzciny w lokalu bo mieszkanie mam jak klatkę{gafa}.Proszę o podpowiedzi co gdzie i za ile!!!1

Gość

21-01-2010, 14:39
#3
Miłe panie też planuję chrzciny w lokalu bo mieszkanie mam jak klatkę{gafa}.Proszę o podpowiedzi co gdzie i za ile!!!1
Gość napisał(a):Ciekawe jeszcze na ile przed chrzcinami należy zamówić salę, wie ktos?? Ja chrzciny planuję na koniec maja. Nie mam pojęcia na ile wcześniej trzeba zająć się takimi sprawami. Jasne że po chrzcinach gościom serwuje się obiad z dwóch dań, jakieś przystawki, ciasto, kawa, herbata i ewentualnie symbolicznie winko do toastu.

Gość

21-01-2010, 19:24
#4
Ciekawe jeszcze na ile przed chrzcinami należy zamówić salę, wie ktos?? Ja chrzciny planuję na koniec maja. Nie mam pojęcia na ile wcześniej trzeba zająć się takimi sprawami. Jasne że po chrzcinach gościom serwuje się obiad z dwóch dań, jakieś przystawki, ciasto, kawa, herbata i ewentualnie symbolicznie winko do toastu.
Gość napisał(a):Różnie z tymi lokalami. Lokal najlepiej zaklepac miesiąc wczesniej i dobrze obgadac wszystko. Ja po chrzcinach musiałam zapłącic wiecej niz myslałam bo okazalo sie ze kawa i herbata dla gosci były liczone jak w restauracji i doliczane poza tym co było powiedziane za osobe. kilka innych rzeczy tez było dodatkowo czego wczesniej nikt nie mówił. Także na jakies 2500zł trzeba byc gotowym do wydania.

Gość

22-01-2010, 12:26
#5
Różnie z tymi lokalami. Lokal najlepiej zaklepac miesiąc wczesniej i dobrze obgadac wszystko. Ja po chrzcinach musiałam zapłącic wiecej niz myslałam bo okazalo sie ze kawa i herbata dla gosci były liczone jak w restauracji i doliczane poza tym co było powiedziane za osobe. kilka innych rzeczy tez było dodatkowo czego wczesniej nikt nie mówił. Także na jakies 2500zł trzeba byc gotowym do wydania.
Gość napisał(a):Słyszałam od znajomej że w ABC w Tobolicach koszt za os to 60 zł w tym 4 dania i przystawki.Alkohol ciasto i owoce w swoim zakresie a za napoje rozlicza się później w zależności ile zostało wydanych na stoły.Wydaje się nie drogo ale lepiej się dokładnie upewnić samemu.

Gość

22-01-2010, 13:14
#6
Słyszałam od znajomej że w ABC w Tobolicach koszt za os to 60 zł w tym 4 dania i przystawki.Alkohol ciasto i owoce w swoim zakresie a za napoje rozlicza się później w zależności ile zostało wydanych na stoły.Wydaje się nie drogo ale lepiej się dokładnie upewnić samemu.
Gość napisał(a):Moja znajoma miała chrzciny w restauracji Jantar w Mosirze twierdzi że było spoko i jej się podobało {usmiech}

Gość

24-01-2010, 19:56
#7
Moja znajoma miała chrzciny w restauracji Jantar w Mosirze twierdzi że było spoko i jej się podobało {usmiech}
Gość napisał(a):A ja polecam lokal "Wioletta" bardzo dobre jedzenie, miła obsługa i widać, że w restaurację włożono dużo kasy i serca. Moja siostra miała tam wesele i wszyscy goście byli zadowoleni zwłaszcza z jedzenia, więc dziwi mnie to, że takie rzeczy są tu wypisywane {zdziwko} . Goście byli pod wrażeniem, a w kuchni też byłam i nie zauważyłam niczego niepokojącego {nie} . Radzę osobom zainteresowanym samemu obejrzeć jakie warunki tam panują i nie sugerowac się zdaniem innych, bo wiadomo, że każdy widzi to co chce zobaczyć.  

Gość

26-01-2010, 20:54
#8
A ja polecam lokal "Wioletta" bardzo dobre jedzenie, miła obsługa i widać, że w restaurację włożono dużo kasy i serca. Moja siostra miała tam wesele i wszyscy goście byli zadowoleni zwłaszcza z jedzenia, więc dziwi mnie to, że takie rzeczy są tu wypisywane {zdziwko} . Goście byli pod wrażeniem, a w kuchni też byłam i nie zauważyłam niczego niepokojącego {nie} . Radzę osobom zainteresowanym samemu obejrzeć jakie warunki tam panują i nie sugerowac się zdaniem innych, bo wiadomo, że każdy widzi to co chce zobaczyć.  
Gość napisał(a):{usmiech}Witam! Ja robiłam chrzciny w czerwcu 2009 r. "Nad  Narwią". Jest tam kilka sal(można wybrać w zależności od ilości gości) ja miałam salę z tarasem(można wyjść na papierosa, popatrzeć na narew). Ceny w zależności od ilości jedzenia 60-75 zł(a jedzonko super), obsługa spoko. W lato to najfajniejszy lokal na takie imprezy{ok}

Gość

06-02-2010, 18:51
#9
{usmiech}Witam! Ja robiłam chrzciny w czerwcu 2009 r. "Nad  Narwią". Jest tam kilka sal(można wybrać w zależności od ilości gości) ja miałam salę z tarasem(można wyjść na papierosa, popatrzeć na narew). Ceny w zależności od ilości jedzenia 60-75 zł(a jedzonko super), obsługa spoko. W lato to najfajniejszy lokal na takie imprezy{ok}
Gość napisał(a):{usmiech}witam Ja robiłam chrzciny w konsumach Policyjnych cena od os 60 za dzieci na połowe 30 dania sama ustalałam co chcę żeby znalazło sie na stołach .Napoje i ciasto we własnym zakresie.Obsługa super jedzonko bardzo smaczne-super{ok}{ok}{ok}polecam naprawdę warto{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}

Gość

06-02-2010, 20:59
#10
{usmiech}witam Ja robiłam chrzciny w konsumach Policyjnych cena od os 60 za dzieci na połowe 30 dania sama ustalałam co chcę żeby znalazło sie na stołach .Napoje i ciasto we własnym zakresie.Obsługa super jedzonko bardzo smaczne-super{ok}{ok}{ok}polecam naprawdę warto{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):{usmiech}witam czy może ktoś moze wyrazic opinie o Elbie? czy warto tam się udać? i ile tam sie liczy?{mruga}

Gość

10-02-2010, 23:02
#11
{usmiech}witam czy może ktoś moze wyrazic opinie o Elbie? czy warto tam się udać? i ile tam sie liczy?{mruga}
Gość napisał(a):ja bardzo polecam "zielony zakątek" miałam tam wesele rok temu, a teraz robiliśmy chrzciny. wymarzone miejsce na takie imprezy.

Gość

13-02-2010, 20:53
#12
ja bardzo polecam "zielony zakątek" miałam tam wesele rok temu, a teraz robiliśmy chrzciny. wymarzone miejsce na takie imprezy.
Gość napisał(a):ja bardzo polecam "zielony zakątek" miałam tam wesele rok temu, a teraz robiliśmy chrzciny. wymarzone miejsce na takie imprezy.

Gość

13-02-2010, 20:54
#13
ja bardzo polecam "zielony zakątek" miałam tam wesele rok temu, a teraz robiliśmy chrzciny. wymarzone miejsce na takie imprezy.
Gość napisał(a):Polecam ABC w Tobolicach,cena-ok.65 zł za osobę pow.13 roku życia, za dzieci połowa kwoty, bardzo dobre jedzenie, miła obsługa itd.

Gość

18-02-2010, 11:16
#14
Polecam ABC w Tobolicach,cena-ok.65 zł za osobę pow.13 roku życia, za dzieci połowa kwoty, bardzo dobre jedzenie, miła obsługa itd.
Gość napisał(a):A jeszcze mam pytanko ile jest dań na gorąco i przystawek w cenie 65 zł/os w ABC?

Gość

18-02-2010, 13:15
#15
A jeszcze mam pytanko ile jest dań na gorąco i przystawek w cenie 65 zł/os w ABC?
Gość napisał(a):witam ja zamówiłam salę w sterej elbie miesiąc przed i za 60zł za osobę dorosłą dosajemy: 3 dania gorące, 8 przystawek. W swoim zakresie napoje, ciasto, owoce. Myślę, że to właściwa cena za to co oferują....

Gość

24-02-2010, 22:23
#16
witam ja zamówiłam salę w sterej elbie miesiąc przed i za 60zł za osobę dorosłą dosajemy: 3 dania gorące, 8 przystawek. W swoim zakresie napoje, ciasto, owoce. Myślę, że to właściwa cena za to co oferują....
Evril napisał(a):Witam!Ja miałam chrzciny w byłym Pubie Bazyliszek. Polecam dla osób które chca jedzenie same zrobic lub zamówić katering. Za salę zapłaciłam 300zł, i nie było ograniczen czasowych jak w wiekszosci lokali. Sala na 30 osób z naczyniami do wypożyczenia. Sala na centrum jak ktos się nie orientuje. Super.  

Evril

Wpisów: 10
Dołączył: 25.08.2006
04-04-2011, 14:24
#17
Witam!Ja miałam chrzciny w byłym Pubie Bazyliszek. Polecam dla osób które chca jedzenie same zrobic lub zamówić katering. Za salę zapłaciłam 300zł, i nie było ograniczen czasowych jak w wiekszosci lokali. Sala na 30 osób z naczyniami do wypożyczenia. Sala na centrum jak ktos się nie orientuje. Super.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]mało wiesz o zyciu a do zsefowej nie mam nic wporzadku kobieta tylko nie dba o lokal. jesli to miesko ci smakuje to smacznego truj sie dalej a co ty mozesz wiedziec byłas w kuchni? widzialas? to nie udzielaj sie.[/quote] to ty widziałaś czy siostra??? coś bredzisz....kebab był stary,,,,o fasolce nie wspomnę...nędza i jeszcze raz nędza...nie polecam...w tej knajpie śmierdzi potem....fuuuuuuuu

Gość

06-04-2011, 18:58
#18
[quote=Gość]mało wiesz o zyciu a do zsefowej nie mam nic wporzadku kobieta tylko nie dba o lokal. jesli to miesko ci smakuje to smacznego truj sie dalej a co ty mozesz wiedziec byłas w kuchni? widzialas? to nie udzielaj sie.[/quote] to ty widziałaś czy siostra??? coś bredzisz....kebab był stary,,,,o fasolce nie wspomnę...nędza i jeszcze raz nędza...nie polecam...w tej knajpie śmierdzi potem....fuuuuuuuu
Gość napisał(a):[quote=Gość]A ja polecam lokal "Wioletta" bardzo dobre jedzenie, miła obsługa i widać, że w restaurację włożono dużo kasy i serca. Moja siostra miała tam wesele i wszyscy goście byli zadowoleni zwłaszcza z jedzenia, więc dziwi mnie to, że takie rzeczy są tu wypisywane {zdziwko} . Goście byli pod wrażeniem, a w kuchni też byłam i nie zauważyłam niczego niepokojącego {nie} . Radzę osobom zainteresowanym samemu obejrzeć jakie warunki tam panują i nie sugerowac się zdaniem innych, bo wiadomo, że każdy widzi to co chce zobaczyć.   [/quote]No to słabo widziałas.....a nie widziałaś jak po posesji latają szczury?...a jak zostanie bigos po weselu to na poniedziałek już jest w sprzedaży...kupiłem i znalazłem wykałaczkę.....coś okropnego,

Gość

06-04-2011, 19:29
#19
[quote=Gość]A ja polecam lokal "Wioletta" bardzo dobre jedzenie, miła obsługa i widać, że w restaurację włożono dużo kasy i serca. Moja siostra miała tam wesele i wszyscy goście byli zadowoleni zwłaszcza z jedzenia, więc dziwi mnie to, że takie rzeczy są tu wypisywane {zdziwko} . Goście byli pod wrażeniem, a w kuchni też byłam i nie zauważyłam niczego niepokojącego {nie} . Radzę osobom zainteresowanym samemu obejrzeć jakie warunki tam panują i nie sugerowac się zdaniem innych, bo wiadomo, że każdy widzi to co chce zobaczyć.   [/quote]No to słabo widziałas.....a nie widziałaś jak po posesji latają szczury?...a jak zostanie bigos po weselu to na poniedziałek już jest w sprzedaży...kupiłem i znalazłem wykałaczkę.....coś okropnego,
Gość napisał(a):ja polecam ART CAFFE na hallera robilam tam juz 2 imprezy chrzciny i rocznice slubu i naprawde warto. swietne jedzenie(cieple, przystawki przepyszne domowe ciasto, i fontanna czekolady!!!) mila obsluga, niedrogo!:))

Gość

26-04-2011, 16:57
#20
ja polecam ART CAFFE na hallera robilam tam juz 2 imprezy chrzciny i rocznice slubu i naprawde warto. swietne jedzenie(cieple, przystawki przepyszne domowe ciasto, i fontanna czekolady!!!) mila obsluga, niedrogo!:))

strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów