Co sądzicie na temat ODWOŁANIA PREZESA S.M. CENTRUM??

Założony przez euro-speed
strony: 1
euro-speed napisał(a):Prosiłbym o szczere opinie na temat wyżej zamieszczony gdyż posłuży do napisania nie jednego artykułu {mruga} Podejrzewam, że Pan Dymerski zagości nawet osobiście. Wszyscy szepczą za plecami Prezesa  Dymerskiego ale nikt nie ma odwagi wypowiedzieć sie wprost. Wszyscy wiemy że wszemi wobec rządzi kolesiostwo DYMKA. A on za utrzymanie stołka jest w stanie paktować nawet z Diabłem.[color=#ff0000][b]A JESTEM ZA ODWOŁANIEM JEGO OSOBY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b][size=18][/size][/color]

euro-speed

Wpisów: 4
Dołączył: 06.12.2007
09-05-2008, 18:01
#1
Prosiłbym o szczere opinie na temat wyżej zamieszczony gdyż posłuży do napisania nie jednego artykułu {mruga} Podejrzewam, że Pan Dymerski zagości nawet osobiście. Wszyscy szepczą za plecami Prezesa  Dymerskiego ale nikt nie ma odwagi wypowiedzieć sie wprost. Wszyscy wiemy że wszemi wobec rządzi kolesiostwo DYMKA. A on za utrzymanie stołka jest w stanie paktować nawet z Diabłem.[color=#ff0000][b]A JESTEM ZA ODWOŁANIEM JEGO OSOBY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b][size=18][/size][/color]
Gość napisał(a):ja tam jestem za odwołaniem. Osobiście irytuje mnie sprawa tego netu opisana w innym poscie ...

Gość

12-05-2008, 13:36
#2
ja tam jestem za odwołaniem. Osobiście irytuje mnie sprawa tego netu opisana w innym poscie ...
Gość napisał(a):....a ja jestem za tym ,aby p.Dymerski pozostal w s.Centrum.Jest gosc-ok!!!

Gość

12-05-2008, 13:45
#3
....a ja jestem za tym ,aby p.Dymerski pozostal w s.Centrum.Jest gosc-ok!!!
Gość napisał(a):Ja jednak jeZdem "ZA odwołaniem" przez duże "Z" cham, gbur, wazeliniarz i tak jak ktoś kiedyś powiedział o Prezesie Dymerskim, szambo zamiast ust i śruta zamiast mózgu.Ja będę głosowała ZA ODWOŁANIEM

Gość

12-05-2008, 17:00
#4
Ja jednak jeZdem "ZA odwołaniem" przez duże "Z" cham, gbur, wazeliniarz i tak jak ktoś kiedyś powiedział o Prezesie Dymerskim, szambo zamiast ust i śruta zamiast mózgu.Ja będę głosowała ZA ODWOŁANIEM
Gość napisał(a):Jeśli nie robisz z nim "interesów" i widzisz go raz na miesiąc to pewnie gość jest ok. Zacznij z nim cokolwiek załatwiać.. Sam się przekonasz jaki jest. Na szczęście, na każdego przyjdzie pora.. Na niego również  {diabelek}

Gość

05-08-2008, 16:53
#5
Jeśli nie robisz z nim "interesów" i widzisz go raz na miesiąc to pewnie gość jest ok. Zacznij z nim cokolwiek załatwiać.. Sam się przekonasz jaki jest. Na szczęście, na każdego przyjdzie pora.. Na niego również  {diabelek}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów