"INTELIGIENTNE" światła na Cenrum koło kościoła na obwodnicy

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):Temat poświęcony wnioskom i sprzeciwom dotyczących działania świateł tzw.\\\"inteligientnych\\\" na Centrum koło kościoła na obwodnicy.Proszę o opinie.Przy tym skrzyżowaniu złamano wszelkie zasady dotyczące zabudowy i rozplanowania budowy kościoła nie wspominając o tragicznym dla kierowców działaniu świateł \\\"głupio-inteligientnych\\\".Podpisano:WKURZONY KIEROWCA CZASAMI STOJĄCY BARDZO DŁUGO NA CZERWONYM ŚWIETLE NA PUSTYM SKRZYŻOWANIU.

Gość

05-05-2008, 14:28
#1
Temat poświęcony wnioskom i sprzeciwom dotyczących działania świateł tzw.\\\"inteligientnych\\\" na Centrum koło kościoła na obwodnicy.Proszę o opinie.Przy tym skrzyżowaniu złamano wszelkie zasady dotyczące zabudowy i rozplanowania budowy kościoła nie wspominając o tragicznym dla kierowców działaniu świateł \\\"głupio-inteligientnych\\\".Podpisano:WKURZONY KIEROWCA CZASAMI STOJĄCY BARDZO DŁUGO NA CZERWONYM ŚWIETLE NA PUSTYM SKRZYŻOWANIU.
Gość napisał(a):inteligentne one są jak ten co je robił....{co}

Gość

05-05-2008, 17:21
#2
inteligentne one są jak ten co je robił....{co}
Gość napisał(a):Potwierdzamd****ne rozwiazanie. Zawsze objeżdżam te światła.Prezydent kiedyś się tłumaczył że są specjalnie skonfigurowane na duży ruch. Ale czy nie lepiej zrobić tak jak na centrum. PUKI NIE MA TEGO DUZEGO RUCHU i jeszcze pewnie długo nie bedzie.

Gość

05-05-2008, 20:24
#3
Potwierdzamd****ne rozwiazanie. Zawsze objeżdżam te światła.Prezydent kiedyś się tłumaczył że są specjalnie skonfigurowane na duży ruch. Ale czy nie lepiej zrobić tak jak na centrum. PUKI NIE MA TEGO DUZEGO RUCHU i jeszcze pewnie długo nie bedzie.
Gość napisał(a):co dzień o 5 rano irytuje mnie stanie na światłach kiedy jest pusto, przełącza się wszystko dookoła tylko nie mój pas {zly}A przy okazji chciałem pochwalić światła na Stayera/Sikorskiego - rewelka!! Może piesi troche długo czekają, ale i tak widać że ich \'inteligencja\" działa.

Gość

05-05-2008, 20:38
#4
co dzień o 5 rano irytuje mnie stanie na światłach kiedy jest pusto, przełącza się wszystko dookoła tylko nie mój pas {zly}A przy okazji chciałem pochwalić światła na Stayera/Sikorskiego - rewelka!! Może piesi troche długo czekają, ale i tak widać że ich \'inteligencja\" działa.
Gość napisał(a):Dołączam się do tych co są wkurzeni na te światła przy kościele. Najdłużej stoi się jadąc od Alei Jana Pawła. Najkrócej od strony 11 listopada.Dziwie się, że nikt z samorządowców nie interweniuje. Przecież gdyby na \"obwodnicy\" był zwiększony ruch to stalibyśmy ciągle w korkach od ronda do ronda.

Gość

06-05-2008, 08:15
#5
Dołączam się do tych co są wkurzeni na te światła przy kościele. Najdłużej stoi się jadąc od Alei Jana Pawła. Najkrócej od strony 11 listopada.Dziwie się, że nikt z samorządowców nie interweniuje. Przecież gdyby na \"obwodnicy\" był zwiększony ruch to stalibyśmy ciągle w korkach od ronda do ronda.
Gość napisał(a):te skrzyzowanie bylo super w tamtym roku, wtedy swiatła nie działały :) moze po prostu nalezy je wyłączyć na stałe :)

Gość

06-05-2008, 19:56
#6
te skrzyzowanie bylo super w tamtym roku, wtedy swiatła nie działały :) moze po prostu nalezy je wyłączyć na stałe :)
Gość napisał(a):Swiatła są tragiczne!!Tą sprawą powinien się ktoś zająć...takie rozwiązanie jest dobre dla dużego ruchu a nie kiedy na skrzyżowaniu stoją 2 samochodu.Czesto widze jak kierowcy tracą cierpliwość i przejeżdzają na czerwonym.Gratuluje inteligencji osobom, które zaprogramowały te światła!oby wiecej takichd****izmów a nasze życie bedzie łatwiejsze!!

Gość

11-08-2008, 19:19
#7
Swiatła są tragiczne!!Tą sprawą powinien się ktoś zająć...takie rozwiązanie jest dobre dla dużego ruchu a nie kiedy na skrzyżowaniu stoją 2 samochodu.Czesto widze jak kierowcy tracą cierpliwość i przejeżdzają na czerwonym.Gratuluje inteligencji osobom, które zaprogramowały te światła!oby wiecej takichd****izmów a nasze życie bedzie łatwiejsze!!

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów