Malarstwo.

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):http://voytech.ovh.org/news.phpWszystko będzie jasne jak wejdziecie na stronkę.Kilku artystów amatorów prezentuje swoje prace. Godne uwagi są prace Czarka Soszyńskiego przasnyskiego tatuatora.

Gość

14-04-2008, 10:07
#1
http://voytech.ovh.org/news.phpWszystko będzie jasne jak wejdziecie na stronkę.Kilku artystów amatorów prezentuje swoje prace. Godne uwagi są prace Czarka Soszyńskiego przasnyskiego tatuatora.
Gość napisał(a):a po co kolejny temat o tym samym? Nie mogłes do poprzedniego dopisać?

Gość

14-04-2008, 10:21
#2
a po co kolejny temat o tym samym? Nie mogłes do poprzedniego dopisać?
Gość napisał(a):Gdyż nie jest o tym samym :)W tym temacie zaprezentowana jest jakaś tam inicjatywa kilku osób, którzy chcą coś zrobić we własnym zakresie, czyli promuja swoją sztukę. W temacie poprzednim jest o salonie tatuażu. Pytanie - gdzie warto zrobić i nie żałować podjętej decyzji. Ostrołęka, Ciechanów, Przasnysz, Mława, Olsztyn ? Ostrołęka odpada, podobnie jak Ciechanów. Mława odpada. Olsztyn nie wiem. Przasnysz- z tego co ja wiem, chłopak się uczy u jednego z najlepszych tatuatorów.

Gość

14-04-2008, 10:45
#3
Gdyż nie jest o tym samym :)W tym temacie zaprezentowana jest jakaś tam inicjatywa kilku osób, którzy chcą coś zrobić we własnym zakresie, czyli promuja swoją sztukę. W temacie poprzednim jest o salonie tatuażu. Pytanie - gdzie warto zrobić i nie żałować podjętej decyzji. Ostrołęka, Ciechanów, Przasnysz, Mława, Olsztyn ? Ostrołęka odpada, podobnie jak Ciechanów. Mława odpada. Olsztyn nie wiem. Przasnysz- z tego co ja wiem, chłopak się uczy u jednego z najlepszych tatuatorów.
Gość napisał(a):Jakoś dziwnie wychwalasz ten Przasnysz krytykują resztę. Reklama dźwignią handlu {diabelek}

Gość

14-04-2008, 14:15
#4
Jakoś dziwnie wychwalasz ten Przasnysz krytykują resztę. Reklama dźwignią handlu {diabelek}
Gość napisał(a):CHciwość to dobry nick dla ciebie.Ja zrobię sobie tatoo, ale na pewno nie w Przasnyszu, tylko w dobrym, renomowanym gabinecie. Polecam Poznań {ok}Od teraz już wiem kogo unikać.

Gość

15-04-2008, 12:02
#5
CHciwość to dobry nick dla ciebie.Ja zrobię sobie tatoo, ale na pewno nie w Przasnyszu, tylko w dobrym, renomowanym gabinecie. Polecam Poznań {ok}Od teraz już wiem kogo unikać.
Gość napisał(a):W Grudziądzu  - jedno z najlepszych :)http://www.tattoo3rdeye.com/index2.htmA tak szczerze, to ja z tym studio nie mam wiele wspólnego, piszę tylko co jest gdzie i jak :) Obejrzyjcie galerię z Ciechanowa ( chłopak nawet nie umie rysować ), galerię z Mławy. A z Ostrołęki znalazłem jedną pracę, jednak linku nie zapodam bo to portret ( okropnie wykonany) a nie chcę nikogo w jakiś sposób obrażać.

Gość

16-04-2008, 10:22
#6
W Grudziądzu  - jedno z najlepszych :)http://www.tattoo3rdeye.com/index2.htmA tak szczerze, to ja z tym studio nie mam wiele wspólnego, piszę tylko co jest gdzie i jak :) Obejrzyjcie galerię z Ciechanowa ( chłopak nawet nie umie rysować ), galerię z Mławy. A z Ostrołęki znalazłem jedną pracę, jednak linku nie zapodam bo to portret ( okropnie wykonany) a nie chcę nikogo w jakiś sposób obrażać.
Gość napisał(a):takie male sprostowanie z mojej strony nie jestem artystą amatorem tylko plastykiem z wykształcenia,a tatuaz to moja pasja w którym cały czas się rozwijam,i czy sobie zrobicie tatuaz w poznaniu czy grudziądz to juz kazdego indywidualna sprawa,a tak a pro-po,renomowane studia moge wymienic na palcach jednej ręki,uwazam ze moje studio profesjonalizmem nie odbiega az tak od tych salonów,robie wszystko by kazdy klient był zadowolony z mojej pracy.pozdrawiam.

Gość

18-04-2008, 14:28
#7
takie male sprostowanie z mojej strony nie jestem artystą amatorem tylko plastykiem z wykształcenia,a tatuaz to moja pasja w którym cały czas się rozwijam,i czy sobie zrobicie tatuaz w poznaniu czy grudziądz to juz kazdego indywidualna sprawa,a tak a pro-po,renomowane studia moge wymienic na palcach jednej ręki,uwazam ze moje studio profesjonalizmem nie odbiega az tak od tych salonów,robie wszystko by kazdy klient był zadowolony z mojej pracy.pozdrawiam.
Gość napisał(a):a jak juz kogos interesuja moje prace plastyczne zapraszam na strone,http://www.wojtekbienkowski.org/news.php,niebawem pojawi się tam więcej prac.

Gość

18-04-2008, 22:37
#8
a jak juz kogos interesuja moje prace plastyczne zapraszam na strone,http://www.wojtekbienkowski.org/news.php,niebawem pojawi się tam więcej prac.
Gość napisał(a):hehe- może niepotrzebnie poruszyłem temat :) To te moje wszędobylstwo internetowe.Stronka adres zmieniła jak widać. W każdym razie, urażonych przepraszam, a do oglądania i tak zapraszam.

Gość

18-04-2008, 23:45
#9
hehe- może niepotrzebnie poruszyłem temat :) To te moje wszędobylstwo internetowe.Stronka adres zmieniła jak widać. W każdym razie, urażonych przepraszam, a do oglądania i tak zapraszam.
SQ napisał(a):Temat jest tak rozlazły, że ciężko odpowiedzieć coś sensownego. Czarek to z całą pewnością nie amator. Widziałem jego prace i są świetne. Przyjdzie czas, że któryś z jego obrazów zawiśnie w moim salonie. Na razie zajął się moją skórą. Wykonał mi kilka tatuaży i z każdego jestem zadowolony. Studio jest profesjonalnie wyposażone. Facet dba o higienę zakładu. Co do jakości wykonania nie można mieć zastrzeżeń. Świadczą o tym zdj. tatuaży na podanej stronie. Przyjeżdżają do niego ludzie z Ostrołęki, Ciechanowa, a nawet z Warszawy. To chyba o czymś świadczy? Jeśli chodzi o inne salony w tej okolicy to przykro mi bardzo, ale ja o nich nie słyszałem. Prawdopodobnie ich nie ma po prostu...

SQ

Wpisów: 1
Dołączył: 19.04.2008
19-04-2008, 20:44
#10
Temat jest tak rozlazły, że ciężko odpowiedzieć coś sensownego. Czarek to z całą pewnością nie amator. Widziałem jego prace i są świetne. Przyjdzie czas, że któryś z jego obrazów zawiśnie w moim salonie. Na razie zajął się moją skórą. Wykonał mi kilka tatuaży i z każdego jestem zadowolony. Studio jest profesjonalnie wyposażone. Facet dba o higienę zakładu. Co do jakości wykonania nie można mieć zastrzeżeń. Świadczą o tym zdj. tatuaży na podanej stronie. Przyjeżdżają do niego ludzie z Ostrołęki, Ciechanowa, a nawet z Warszawy. To chyba o czymś świadczy? Jeśli chodzi o inne salony w tej okolicy to przykro mi bardzo, ale ja o nich nie słyszałem. Prawdopodobnie ich nie ma po prostu...
Gość napisał(a):Ja sam wlaśnie się stałem posiadaczem tatuażu wykonanego przez Czarka w Przasnyszu i jestem zadowolony. Mam nadzieję, że w niedlugim czasie owy tatuaż będzie można obejrzeć w galerii. Jak pisałem poprzednio, nauka u jednego z najlepszych tatuatorów nie poszła w las.

Gość

19-04-2008, 20:49
#11
Ja sam wlaśnie się stałem posiadaczem tatuażu wykonanego przez Czarka w Przasnyszu i jestem zadowolony. Mam nadzieję, że w niedlugim czasie owy tatuaż będzie można obejrzeć w galerii. Jak pisałem poprzednio, nauka u jednego z najlepszych tatuatorów nie poszła w las.
Gość napisał(a):Chłopie, wykup sobie płatną reklamę, bo to co się tu dzieje to żałość.

Gość

20-04-2008, 14:50
#12
Chłopie, wykup sobie płatną reklamę, bo to co się tu dzieje to żałość.
Gość napisał(a):to forum. czyli to co tutaj się dzieje, nie łamie żadnych zasad funkcjonowania forum. A powiedziałbym, że konkretny dialog na temat prac grupy \"Kąt\" jest nawet mile widziany. Nie atakuj proszę faktu, iż ktoś wyraża swoją opinię o tatuażu.  fakt, staje się to reklamą konkretnej osoby, jednak co ma piernik do wszystkiego innego ?Ja noszę tatuaż zrobiony w Przasnyszu, zrobiony wczoraj i wyraziłem swoją opinię. Jestem zadowolony, ktoś inny też nosi tam zrobiony, też jest zadowolony. Reklama. Jest podana strona, kazdy moze się oprzeć na tym punkcie, w tworzeniu swojego zdania. Ja zapraszam.

Gość

20-04-2008, 15:18
#13
to forum. czyli to co tutaj się dzieje, nie łamie żadnych zasad funkcjonowania forum. A powiedziałbym, że konkretny dialog na temat prac grupy \"Kąt\" jest nawet mile widziany. Nie atakuj proszę faktu, iż ktoś wyraża swoją opinię o tatuażu.  fakt, staje się to reklamą konkretnej osoby, jednak co ma piernik do wszystkiego innego ?Ja noszę tatuaż zrobiony w Przasnyszu, zrobiony wczoraj i wyraziłem swoją opinię. Jestem zadowolony, ktoś inny też nosi tam zrobiony, też jest zadowolony. Reklama. Jest podana strona, kazdy moze się oprzeć na tym punkcie, w tworzeniu swojego zdania. Ja zapraszam.
Gość napisał(a):kolega mądrala, krytykant Pan "reklama dźwignia" niech sie dźwignie do pogłębiania wiedzy na temat tatuażu...................

Gość

05-06-2008, 13:22
#14
kolega mądrala, krytykant Pan "reklama dźwignia" niech sie dźwignie do pogłębiania wiedzy na temat tatuażu...................

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów