Pytanie o salon tatuażu.

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):Pan krytykant totalny to chyba śrubki na ryneczku sprzedaje że sie reklamować nie musi i dobrze mu z tym albo zazdrośc go łamie bo mu kolega z Przasnysza konkurencję robi a jeżeli Pan krytykant jest tatuatorem z Ostrołęki to kolega z Przasnysza mu robi MEGA !!! konkurencję (wiem , mam MEGA porównanie)

Gość

16-09-2008, 10:12
#1
Pan krytykant totalny to chyba śrubki na ryneczku sprzedaje że sie reklamować nie musi i dobrze mu z tym albo zazdrośc go łamie bo mu kolega z Przasnysza konkurencję robi a jeżeli Pan krytykant jest tatuatorem z Ostrołęki to kolega z Przasnysza mu robi MEGA !!! konkurencję (wiem , mam MEGA porównanie)
Gość napisał(a):może zamiast bezsensownego przekomażania sie, ktoś wkońcu udzieli konkretnej odpowiedzi ile to kosztuje??

Gość

16-09-2008, 17:41
#2
może zamiast bezsensownego przekomażania sie, ktoś wkońcu udzieli konkretnej odpowiedzi ile to kosztuje??
Gość napisał(a):cena zależy od wielkości ,stopnia skaplikowania ,kolorystyki ciężko okreslic cenne tatuazu ot tak,trzeba widziec wzór i wtedy mozna cos wiecej powiedziec.

Gość

22-09-2008, 22:32
#3
cena zależy od wielkości ,stopnia skaplikowania ,kolorystyki ciężko okreslic cenne tatuazu ot tak,trzeba widziec wzór i wtedy mozna cos wiecej powiedziec.
Gość napisał(a):Studio Tatużu w Przasnyszu zmienilo swoją lokalizację teraz miesci sie w "Strefie otwartej" ulica Makowska 26d,gabinet nr.24,poza tatuazem studio swiadczy usługi w zakresie kolczykowania ciała wraz z szerokim doborem biżuteri.cezartattoo.ovh.org

Gość

22-09-2008, 22:35
#4
Studio Tatużu w Przasnyszu zmienilo swoją lokalizację teraz miesci sie w "Strefie otwartej" ulica Makowska 26d,gabinet nr.24,poza tatuazem studio swiadczy usługi w zakresie kolczykowania ciała wraz z szerokim doborem biżuteri.cezartattoo.ovh.org
Gość napisał(a):[url=http://www.lysytattoo.pl]http://www.lysytattoo.pl[/url] {chytry}

Gość

24-09-2008, 10:49
#5
[url=http://www.lysytattoo.pl]http://www.lysytattoo.pl[/url] {chytry}
Gość napisał(a):Nie chodzi o to że sie sprzeczamy tylko jak ktos na kims wiesza psy zupełnie nie znając tematu...................bez komentarza

Gość

24-09-2008, 15:26
#6
Nie chodzi o to że sie sprzeczamy tylko jak ktos na kims wiesza psy zupełnie nie znając tematu...................bez komentarza
Gość napisał(a):a ja to słyszałem ze ten zet to igły na parapecie zezynfekuje w słoiku w jakims plynie wiec chyba sobie odouszczt dziare u niego{dobani}

Gość

02-08-2009, 18:31
#7
a ja to słyszałem ze ten zet to igły na parapecie zezynfekuje w słoiku w jakims plynie wiec chyba sobie odouszczt dziare u niego{dobani}
Gość napisał(a):tatuaze piekne!!!niektore przerazajace ale ale o to wlasnie chodzizeby wyrazac siebie...zastanawiaja mnie jedynie tatuaze typu nazwa druzyny czy imie dziewczynywiem ze w wiekszosci szanujacych sie salonow nie robi sie takich rzeczyw zeszlym tygodniu w gdansku odbyla sie konwencja do tyczaca sztuki tatuazuzjezdzaja tam najlepsi z Polski i nie tylkoraczej zaden nie zrobil by tatuazu o tresci "Mariolka" czy inna...co o tym sadzicie drodzy tatuatoży?pewnie napiszecie ze klient nasz pan...ale sami z doswiadczenia wiecie ile osob po czasie usuwa takie tatuarze albo z Asia zmienia napis na  kAsia ;)

Gość

10-08-2009, 01:52
#8
tatuaze piekne!!!niektore przerazajace ale ale o to wlasnie chodzizeby wyrazac siebie...zastanawiaja mnie jedynie tatuaze typu nazwa druzyny czy imie dziewczynywiem ze w wiekszosci szanujacych sie salonow nie robi sie takich rzeczyw zeszlym tygodniu w gdansku odbyla sie konwencja do tyczaca sztuki tatuazuzjezdzaja tam najlepsi z Polski i nie tylkoraczej zaden nie zrobil by tatuazu o tresci "Mariolka" czy inna...co o tym sadzicie drodzy tatuatoży?pewnie napiszecie ze klient nasz pan...ale sami z doswiadczenia wiecie ile osob po czasie usuwa takie tatuarze albo z Asia zmienia napis na  kAsia ;)
Gość napisał(a):Ja tam polecam jarka zatryba gość nap******a dobre dziarki

Gość

06-09-2009, 11:01
#9
Ja tam polecam jarka zatryba gość nap******a dobre dziarki
Gość napisał(a):Odpowiem w temacie tatuaży typu "Mariolka". Studio tatuażu musi zarabiać, zarobek to klienci, klienci proszą o różne wzory. Małe miasto= mało klientów= słabe wzory. W małych miasteczkach tatuator, nie przebiera w klientach i nie odrzuca propozycji tylko dlatego, że się artystycznie nie spełni. Musi zarobić na opłaty za studio i utrzymać rodzinę. Tutaj niestety nie ma zmiłuj się. Dlatego też tatuatorzy zabiegają o klientelę, nawet w innych miastach ( co jest oczywiste) pokazując swoje prace, informując o istnieniu salonu w takim to a takim mieście. nazywamy to konkurencją i czasem jest dość brutalna. Rynek trzeba jakoś zdobyć, tym bardziej, że w tym rejonie nie ma nikogo o ogólnopolskiej sławie. Będzie większy napór klientów, będą zapewne i ciekawsze wzory. Na tattoofeście, wiele osób ma już ustalony termin i konkretne wzory, raczej te "wyjechane" w kosmos. Super artystyczne, bogate wizualnie. Tattofest jest po to, aby się pokazać, aby rozreklamować odrobinę, ale także po to, aby pokazać społeczeństwu, że to bogata i wartościowa subkultura ludzi, że tatuaż to sztuka. Dlatego byle czego tam nie powinniśmy ujrzeć.Studia nie pokazują wszystkiego co robią, a robią i te prościutkie rzeczy na 1-2 godzinki pracy. Pieniądz jednak za to inkasują. W tak małych miastach jak Przasnysz- Ostrołęka, nie rezygnuje się z klienta w imię artystycznej wypowiedzi.  Tutaj nie ma codziennego napływu klientów, chętnych do kolczyka, czy też tatuażu. Robi się to co się dostaje, owszem, podpowiada się niezdecydowanym osobom, pomaga się wybrać wzór, dopasować do ciała. Czasem się mówi " Wiesz to obciachowy wzorek, zrób to albo to, albo ja Ci to podrasuję, proponuję ci tak, a tak".Macie galerię sobie porównujcie, kto jest lepszy. wojny pomiędzy tatuatorami być nie powinno. My klienci wybieramy. I aby było sprawiedliwie :http://www.lysytattoo.pl/component/option,com_ponygallery/I temid,5/http://cezartattoo.ovh.org/strona/index.php?a=galeri a

Gość

06-09-2009, 18:42
#10
Odpowiem w temacie tatuaży typu "Mariolka". Studio tatuażu musi zarabiać, zarobek to klienci, klienci proszą o różne wzory. Małe miasto= mało klientów= słabe wzory. W małych miasteczkach tatuator, nie przebiera w klientach i nie odrzuca propozycji tylko dlatego, że się artystycznie nie spełni. Musi zarobić na opłaty za studio i utrzymać rodzinę. Tutaj niestety nie ma zmiłuj się. Dlatego też tatuatorzy zabiegają o klientelę, nawet w innych miastach ( co jest oczywiste) pokazując swoje prace, informując o istnieniu salonu w takim to a takim mieście. nazywamy to konkurencją i czasem jest dość brutalna. Rynek trzeba jakoś zdobyć, tym bardziej, że w tym rejonie nie ma nikogo o ogólnopolskiej sławie. Będzie większy napór klientów, będą zapewne i ciekawsze wzory. Na tattoofeście, wiele osób ma już ustalony termin i konkretne wzory, raczej te "wyjechane" w kosmos. Super artystyczne, bogate wizualnie. Tattofest jest po to, aby się pokazać, aby rozreklamować odrobinę, ale także po to, aby pokazać społeczeństwu, że to bogata i wartościowa subkultura ludzi, że tatuaż to sztuka. Dlatego byle czego tam nie powinniśmy ujrzeć.Studia nie pokazują wszystkiego co robią, a robią i te prościutkie rzeczy na 1-2 godzinki pracy. Pieniądz jednak za to inkasują. W tak małych miastach jak Przasnysz- Ostrołęka, nie rezygnuje się z klienta w imię artystycznej wypowiedzi.  Tutaj nie ma codziennego napływu klientów, chętnych do kolczyka, czy też tatuażu. Robi się to co się dostaje, owszem, podpowiada się niezdecydowanym osobom, pomaga się wybrać wzór, dopasować do ciała. Czasem się mówi " Wiesz to obciachowy wzorek, zrób to albo to, albo ja Ci to podrasuję, proponuję ci tak, a tak".Macie galerię sobie porównujcie, kto jest lepszy. wojny pomiędzy tatuatorami być nie powinno. My klienci wybieramy. I aby było sprawiedliwie :http://www.lysytattoo.pl/component/option,com_ponygallery/I temid,5/http://cezartattoo.ovh.org/strona/index.php?a=galeri a
Gość napisał(a):Łysy chłopak z głową i gustem a wiadomo że i tak klient decyduje o efekcie końcowym. wierzę że potrafi zrobić bardzo wiele-widziałem kilkadziesiąt jego prac, widać że się rozwija i jest solidny a poza tym nie obiecuje gruszek na wierzbie tylko jest szczery. Pozdro. Łukaszu :)  Tomek

Gość

06-09-2009, 23:09
#11
Łysy chłopak z głową i gustem a wiadomo że i tak klient decyduje o efekcie końcowym. wierzę że potrafi zrobić bardzo wiele-widziałem kilkadziesiąt jego prac, widać że się rozwija i jest solidny a poza tym nie obiecuje gruszek na wierzbie tylko jest szczery. Pozdro. Łukaszu :)  Tomek
Gość napisał(a):11 listopada 80 ostroleka 1 pietro

Gość

08-09-2009, 00:11
#12
11 listopada 80 ostroleka 1 pietro
Gość napisał(a):{usmiech} Wszystko pieknie ładnie.. jeszcze tylko nauczcie roznicy pomiedzy tatuażem a dziarą.. bo jak widze tekst typu "Łysy dobrze dziara" to mnie krew zalewa :)

Gość

08-09-2009, 10:33
#13
{usmiech} Wszystko pieknie ładnie.. jeszcze tylko nauczcie roznicy pomiedzy tatuażem a dziarą.. bo jak widze tekst typu "Łysy dobrze dziara" to mnie krew zalewa :)
Gość napisał(a):"i tak klient decyduje o efekcie końcowym" - ale chyba tylko wtedy, gdy wyrwie  tatuażyście z rąk maszynę i samodzielnie zacznie się tatuować. Ewentualnie ucieknie z salonu w trakcie robienia tatuażu i pobiegnie kończyć do lepszego tatuażysty, tak wtedy zdecydowanie decyduje o efekcie końcowym. Owszem klient może zobaczyć projekt tatuażu, jaki ma mieć wykonany na ciele, jednak projekt a efekt końcowy to zupełnie inna bajka.Przekopiować, czy zaprojektować samodzielnie wzór, jest łatwo, gdy się posiada plastyczne wykształcenie , jednak wytatuować ten sam wzór na skórze, to już nie przelewki. Nie będę pisał, co wpływa na efekt końcowy pracy, jednak trzeba dużo się nauczyć.

Gość

08-09-2009, 16:07
#14
"i tak klient decyduje o efekcie końcowym" - ale chyba tylko wtedy, gdy wyrwie  tatuażyście z rąk maszynę i samodzielnie zacznie się tatuować. Ewentualnie ucieknie z salonu w trakcie robienia tatuażu i pobiegnie kończyć do lepszego tatuażysty, tak wtedy zdecydowanie decyduje o efekcie końcowym. Owszem klient może zobaczyć projekt tatuażu, jaki ma mieć wykonany na ciele, jednak projekt a efekt końcowy to zupełnie inna bajka.Przekopiować, czy zaprojektować samodzielnie wzór, jest łatwo, gdy się posiada plastyczne wykształcenie , jednak wytatuować ten sam wzór na skórze, to już nie przelewki. Nie będę pisał, co wpływa na efekt końcowy pracy, jednak trzeba dużo się nauczyć.
Gość napisał(a):Ja polecem Jarka,super koleś,super fach ma w rękach.Robił mi ostatnio Aniołka na łopatce,zaje.....Polecem{ok}

Gość

11-11-2009, 21:41
#15
Ja polecem Jarka,super koleś,super fach ma w rękach.Robił mi ostatnio Aniołka na łopatce,zaje.....Polecem{ok}
Gość napisał(a):Jaro Zatryb in the best

Gość

11-11-2009, 21:43
#16
Jaro Zatryb in the best
Gość napisał(a):Tatuator z Przasnysza, obecnie pracuje w jednym z najbardziej cenionych i znanych salonów tatuażu w kraju. http://studioviking.com/Informacja zaczerpnięta z profilu na portalu NK.http://nasza-klasa.pl/profile/3461357

Gość

14-12-2009, 10:47
#17
Tatuator z Przasnysza, obecnie pracuje w jednym z najbardziej cenionych i znanych salonów tatuażu w kraju. http://studioviking.com/Informacja zaczerpnięta z profilu na portalu NK.http://nasza-klasa.pl/profile/3461357
Gość napisał(a):zet moze i ma talent ale bym sie obawial o to czy jest to w pelni sterylne{dobani} a z tym parapetem to podobno prawda ze tzyma w jakims plynie igly i jakies rury slyszalem juz od paru kolesi {tak}

Gość

15-12-2009, 10:55
#18
zet moze i ma talent ale bym sie obawial o to czy jest to w pelni sterylne{dobani} a z tym parapetem to podobno prawda ze tzyma w jakims plynie igly i jakies rury slyszalem juz od paru kolesi {tak}
Gość napisał(a):Łysy najlepszy koleś od tatuazu!!!!! nikogo innego więcej nie polecam, facet z wyobraźnią, wie co robi

Gość

07-07-2010, 22:47
#19
Łysy najlepszy koleś od tatuazu!!!!! nikogo innego więcej nie polecam, facet z wyobraźnią, wie co robi
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jaro Zatryb in the best[/quote]  fakt koles jest the best jesli chodzi o to zeby komus spierdzielic tauaz..to rzeczywiscie jest the best mozna nawet pokusic sie o to zeby powiedziec,ze moze uchodzic za wzor....

Gość

14-10-2010, 11:11
#20
[quote=Gość]Jaro Zatryb in the best[/quote]  fakt koles jest the best jesli chodzi o to zeby komus spierdzielic tauaz..to rzeczywiscie jest the best mozna nawet pokusic sie o to zeby powiedziec,ze moze uchodzic za wzor....

strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów