NIEZNAJOMA DZIEWCZYNA KTORA BYLA W GRAJEWIE NA \"DNI MLODZIEZY\"

Założony przez poszukiwacz
strony: 1
poszukiwacz napisał(a):Hej mam problem bo jestem z Grajewa i poszukuje dziewczyny którą widziałem na Hali w Grajewie na \"Dni młodzieży.\" Szczerze to nawet nie wiem jak ma na imię i czy w ogóle mieszka w Ostrołęce. Stała obok mnie na hali a ja siedziałem na schodach i normalnie nie mogę przestać o niej myśleć. Gdy chciałem już zagadać, odwróciłem sie a jej już niestety nie było :/ wiem tyle że miała przypięte 3 kapsle od piwa \'Łomża\' do paska od Torebki. Może akurat czytasz to i wiesz kim jestem wiec jeśli tak to sie odezwij na e-mail. Wybrałem Ostrołękę bo wiem że z tego miasta było tam najwięcej młodzieży. Pozdrawiam wszystkich z Ostrołęki {usmiech}

poszukiwacz

Wpisów: 1
Dołączył: 17.03.2008
17-03-2008, 21:03
#1
Hej mam problem bo jestem z Grajewa i poszukuje dziewczyny którą widziałem na Hali w Grajewie na \"Dni młodzieży.\" Szczerze to nawet nie wiem jak ma na imię i czy w ogóle mieszka w Ostrołęce. Stała obok mnie na hali a ja siedziałem na schodach i normalnie nie mogę przestać o niej myśleć. Gdy chciałem już zagadać, odwróciłem sie a jej już niestety nie było :/ wiem tyle że miała przypięte 3 kapsle od piwa \'Łomża\' do paska od Torebki. Może akurat czytasz to i wiesz kim jestem wiec jeśli tak to sie odezwij na e-mail. Wybrałem Ostrołękę bo wiem że z tego miasta było tam najwięcej młodzieży. Pozdrawiam wszystkich z Ostrołęki {usmiech}
Gość napisał(a):Witam :)  To nie ja jestem tą dziewczyną, ale mam dla Pana propozycję. Jestem dziennikarką i mogłabym zrobić o Tobie materiał do ogólnopolskiej gazety. Może Twoja Wymarzona rozpoznałaby Cię na zdjęciu? :) Pozdrawiam

Gość

19-03-2008, 17:28
#2
Witam :)  To nie ja jestem tą dziewczyną, ale mam dla Pana propozycję. Jestem dziennikarką i mogłabym zrobić o Tobie materiał do ogólnopolskiej gazety. Może Twoja Wymarzona rozpoznałaby Cię na zdjęciu? :) Pozdrawiam
Gość napisał(a):Z miłą chęcią zrobiłbym materiał ale ja nie wiem czy moja śliczna Nieznajoma jest z ostrołeki bo wtedy w grajewie było wiele osób z wielu miast, wiec co pani redaktor proponuje ?? ;)

Gość

20-03-2008, 00:28
#3
Z miłą chęcią zrobiłbym materiał ale ja nie wiem czy moja śliczna Nieznajoma jest z ostrołeki bo wtedy w grajewie było wiele osób z wielu miast, wiec co pani redaktor proponuje ?? ;)
Gość napisał(a):bo na naszej stronie miasta Grajewa są takie miasta jak Łomża, Myszyniec, Ostrołęka, Ostrów Maz., Jedwabne, Chorzele, Kadzidło, Wysokie Maz., Kolno, Czyżew, Kobylin, Łapy, Zambrów, Krasnosielc, Wyszków, Piątnica, Szepietowo, Rzekuń, Ostrów Mazowiecki - wiec co Pani redaktor proponuje bo było wieler osób z wielu miast i jak zrobić żeby moja nieznajoma zauważyła że ją poszukuje ?? ja już miałem pomysł żeby z każdych tych miast napisać do kogoś na gg i może bym ją znalazł ;P Ale sie zgodze na zdjecie jesli Pani chce. Pozdrawiam :)

Gość

20-03-2008, 00:38
#4
bo na naszej stronie miasta Grajewa są takie miasta jak Łomża, Myszyniec, Ostrołęka, Ostrów Maz., Jedwabne, Chorzele, Kadzidło, Wysokie Maz., Kolno, Czyżew, Kobylin, Łapy, Zambrów, Krasnosielc, Wyszków, Piątnica, Szepietowo, Rzekuń, Ostrów Mazowiecki - wiec co Pani redaktor proponuje bo było wieler osób z wielu miast i jak zrobić żeby moja nieznajoma zauważyła że ją poszukuje ?? ja już miałem pomysł żeby z każdych tych miast napisać do kogoś na gg i może bym ją znalazł ;P Ale sie zgodze na zdjecie jesli Pani chce. Pozdrawiam :)
Gość napisał(a):To gazeta ogólnopolska, Fakt. Także przeczyta ją dużo dziewczyn w całej Polsce. Może akurat? W tej sytuacji poproszę o kontakt pod nr tel 697-360-015. Czekam, pozdrawiam :)

Gość

20-03-2008, 15:09
#5
To gazeta ogólnopolska, Fakt. Także przeczyta ją dużo dziewczyn w całej Polsce. Może akurat? W tej sytuacji poproszę o kontakt pod nr tel 697-360-015. Czekam, pozdrawiam :)
Gość napisał(a):Opiszemy jak wyglądała, kiedy to było i damy Twoje zdjęcie. I będziemy czekać :)

Gość

20-03-2008, 15:11
#6
Opiszemy jak wyglądała, kiedy to było i damy Twoje zdjęcie. I będziemy czekać :)
Gość napisał(a):Napisz jeszcze skad jesteś. Z Grajewa?

Gość

20-03-2008, 15:28
#7
Napisz jeszcze skad jesteś. Z Grajewa?
Gość napisał(a):proponuje, abyś napisał do Dylematów Agaty do Tygodnika Ostrołęckiegotam Pani Agata poradzi Ci co masz zrobić w tej sytuacjinie załamuj się, bądź dzielny, możesz przecież marzyć i śnić o niej co noc - może lepsze to niż rozczarowanie bo:a) oleje cię kompletnie;b) wykorzysta a potem rzuci dla kogoś kto może będzie jej szukał przez Radio ZET;c) okaże się, że śmierdzą jej stopy i nie możesz wytrzymać;d) okaże się, że jest gejemżycze Ci powodzenia i gratuluje odwagijesteś po prostu na max odjechany i naiwny

Gość

20-03-2008, 15:28
#8
proponuje, abyś napisał do Dylematów Agaty do Tygodnika Ostrołęckiegotam Pani Agata poradzi Ci co masz zrobić w tej sytuacjinie załamuj się, bądź dzielny, możesz przecież marzyć i śnić o niej co noc - może lepsze to niż rozczarowanie bo:a) oleje cię kompletnie;b) wykorzysta a potem rzuci dla kogoś kto może będzie jej szukał przez Radio ZET;c) okaże się, że śmierdzą jej stopy i nie możesz wytrzymać;d) okaże się, że jest gejemżycze Ci powodzenia i gratuluje odwagijesteś po prostu na max odjechany i naiwny
Gość napisał(a):http://zbawiciel.ostroleka.pl/galeria.php?id_album=103  Tu znajdziesz zdjecia z dni mlodziezy moze tam znajdziesz swoja dziewczynę. Pozdrawiam

Gość

21-03-2008, 17:14
#9
http://zbawiciel.ostroleka.pl/galeria.php?id_album=103  Tu znajdziesz zdjecia z dni mlodziezy moze tam znajdziesz swoja dziewczynę. Pozdrawiam
Gość napisał(a):no ico teraz ??

Gość

24-03-2008, 18:15
#10
no ico teraz ??
Gość napisał(a):Do Pani Agaty? toc to mężczyzna{diabelek}

Gość

25-03-2008, 09:53
#11
Do Pani Agaty? toc to mężczyzna{diabelek}
Stewie napisał(a):[quote=]proponuje, abyś napisał do Dylematów Agaty do Tygodnika Ostrołęckiegotam Pani Agata poradzi Ci co masz zrobić w tej sytuacjinie załamuj się, bądź dzielny, możesz przecież marzyć i śnić o niej co noc - może lepsze to niż rozczarowanie bo:a) oleje cię kompletnie;b) wykorzysta a potem rzuci dla kogoś kto może będzie jej szukał przez Radio ZET;c) okaże się, że śmierdzą jej stopy i nie możesz wytrzymać;d) okaże się, że jest gejemżycze Ci powodzenia i gratuluje odwagijesteś po prostu na max odjechany i naiwny[/quote]:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Stewie

Wpisów: 8
Dołączył: 10.08.2007
25-03-2008, 14:40
#12
[quote=]proponuje, abyś napisał do Dylematów Agaty do Tygodnika Ostrołęckiegotam Pani Agata poradzi Ci co masz zrobić w tej sytuacjinie załamuj się, bądź dzielny, możesz przecież marzyć i śnić o niej co noc - może lepsze to niż rozczarowanie bo:a) oleje cię kompletnie;b) wykorzysta a potem rzuci dla kogoś kto może będzie jej szukał przez Radio ZET;c) okaże się, że śmierdzą jej stopy i nie możesz wytrzymać;d) okaże się, że jest gejemżycze Ci powodzenia i gratuluje odwagijesteś po prostu na max odjechany i naiwny[/quote]:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Gość napisał(a):Chyba szukasz mnie bo ja też byłam w Grajewie i miałam te Kapsle od piwa łomża jak chcesz to odezwij się do mnie :*:*:*:*:* moje gg to 8282493

Gość

26-03-2008, 22:24
#13
Chyba szukasz mnie bo ja też byłam w Grajewie i miałam te Kapsle od piwa łomża jak chcesz to odezwij się do mnie :*:*:*:*:* moje gg to 8282493
agraFka napisał(a):Świetny tekst{diabelek} uśmiałam się do łez{diabelek}[quote=]proponuje, abyś napisał do Dylematów Agaty do Tygodnika Ostrołęckiegotam Pani Agata poradzi Ci co masz zrobić w tej sytuacjinie załamuj się, bądź dzielny, możesz przecież marzyć i śnić o niej co noc - może lepsze to niż rozczarowanie bo:a) oleje cię kompletnie;b) wykorzysta a potem rzuci dla kogoś kto może będzie jej szukał przez Radio ZET;c) okaże się, że śmierdzą jej stopy i nie możesz wytrzymać;d) okaże się, że jest gejemżycze Ci powodzenia i gratuluje odwagijesteś po prostu na max odjechany i naiwny[/quote]

agraFka

Wpisów: 9
Dołączył: 16.04.2008
28-04-2008, 22:02
#14
Świetny tekst{diabelek} uśmiałam się do łez{diabelek}[quote=]proponuje, abyś napisał do Dylematów Agaty do Tygodnika Ostrołęckiegotam Pani Agata poradzi Ci co masz zrobić w tej sytuacjinie załamuj się, bądź dzielny, możesz przecież marzyć i śnić o niej co noc - może lepsze to niż rozczarowanie bo:a) oleje cię kompletnie;b) wykorzysta a potem rzuci dla kogoś kto może będzie jej szukał przez Radio ZET;c) okaże się, że śmierdzą jej stopy i nie możesz wytrzymać;d) okaże się, że jest gejemżycze Ci powodzenia i gratuluje odwagijesteś po prostu na max odjechany i naiwny[/quote]
Gość napisał(a):co  jest dalej w tej ciekawej opowiesci. czy piekna nieznajoma odnalazla sie?????

Gość

10-06-2008, 12:29
#15
co  jest dalej w tej ciekawej opowiesci. czy piekna nieznajoma odnalazla sie?????
Gość napisał(a):no i jak skończyła się ta historia?

Gość

25-07-2008, 20:59
#16
no i jak skończyła się ta historia?
Gość napisał(a):kurde jaki temat, tez chcę żeby mnie ktoś tak poszukiwał {zakochany}

Gość

27-07-2008, 21:27
#17
kurde jaki temat, tez chcę żeby mnie ktoś tak poszukiwał {zakochany}
Gość napisał(a):To przyczep sobie kapsle od piwa!{jezyk}

Gość

05-08-2010, 12:27
#18
To przyczep sobie kapsle od piwa!{jezyk}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów