Lekcje z native speakerem (UK)... ??

Założony przez forumowicz1
strony: 1
forumowicz1 napisał(a):Co sądzicie o szlifowaniu języka z nativem ?? Czy jest ktoś zainteresowany nauką (głównie konwersacje) z osobą z Anglii  za ok. 30zł/godz ??

forumowicz1

Wpisów: 2
Dołączył: 10.03.2008
10-03-2008, 19:17
#1
Co sądzicie o szlifowaniu języka z nativem ?? Czy jest ktoś zainteresowany nauką (głównie konwersacje) z osobą z Anglii  za ok. 30zł/godz ??
Gość napisał(a):3 dychy to bardzo duzo :( jak na moje ostroleckie warunki

Gość

11-03-2008, 22:26
#2
3 dychy to bardzo duzo :( jak na moje ostroleckie warunki
Gość napisał(a):Czy mogę prosić o kontakt na native speakera...

Gość

12-03-2008, 14:14
#3
Czy mogę prosić o kontakt na native speakera...
forumowicz1 napisał(a):deltexaudit@yahoo.com

forumowicz1

Wpisów: 2
Dołączył: 10.03.2008
12-03-2008, 14:38
#4
deltexaudit@yahoo.com
agraFka napisał(a):[quote=forumowicz1]Co sądzicie o szlifowaniu języka z nativem ?? Czy jest ktoś zainteresowany nauką (głównie konwersacje) z osobą z Anglii  za ok. 30zł/godz ??[/quote]Czy jest możliwość negocjacji stawki przy większej liczbie godzin? Proszę o więcej szczegółów dotyczących tematu, jestem zainteresowana.

agraFka

Wpisów: 9
Dołączył: 16.04.2008
16-04-2008, 13:20
#5
[quote=forumowicz1]Co sądzicie o szlifowaniu języka z nativem ?? Czy jest ktoś zainteresowany nauką (głównie konwersacje) z osobą z Anglii  za ok. 30zł/godz ??[/quote]Czy jest możliwość negocjacji stawki przy większej liczbie godzin? Proszę o więcej szczegółów dotyczących tematu, jestem zainteresowana.
Gość napisał(a):Myślę że trochę ponegocjować można, ewentualne zajęcia mogą się zacząć od lipca/sierpnia. Na więcej pytań odpowiem na maila; adres podany powyżej pozdr

Gość

22-04-2008, 11:44
#6
Myślę że trochę ponegocjować można, ewentualne zajęcia mogą się zacząć od lipca/sierpnia. Na więcej pytań odpowiem na maila; adres podany powyżej pozdr

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów