Matura z geografii

Założony przez Mamba
strony: 1
Mamba napisał(a):Potrzebuję kogoś kto mnie przygotuję do matury z geografii. Kogoś dobrego. Nie chcę zdać na 30% bez nauki, chcę zdać na 97% przykładając się do tego {mruga} Zna ktoś kogoś (nazwisko, kontakt). Pozdrawiam.

Mamba

Wpisów: 1
Dołączył: 24.02.2008
24-02-2008, 19:38
#1
Potrzebuję kogoś kto mnie przygotuję do matury z geografii. Kogoś dobrego. Nie chcę zdać na 30% bez nauki, chcę zdać na 97% przykładając się do tego {mruga} Zna ktoś kogoś (nazwisko, kontakt). Pozdrawiam.
Gość napisał(a):matura z geografii jest prosta, sama ja zdwalam,mialm 80 % a wcale tak duzo sie nie uczylam{usmiech} potrzebna Ci jest poprostu dobra ksiazka i troszke samozaparcia do nauki a spokojnie sobie poradzisz {mruga} pozdrawiam i zycze powodzenia

Gość

04-04-2008, 12:22
#2
matura z geografii jest prosta, sama ja zdwalam,mialm 80 % a wcale tak duzo sie nie uczylam{usmiech} potrzebna Ci jest poprostu dobra ksiazka i troszke samozaparcia do nauki a spokojnie sobie poradzisz {mruga} pozdrawiam i zycze powodzenia
Gość napisał(a):[quote=Mamba]Potrzebuję kogoś kto mnie przygotuję do matury z geografii. Kogoś dobrego. Nie chcę zdać na 30% bez nauki, chcę zdać na 97% przykładając się do tego {mruga} Zna ktoś kogoś (nazwisko, kontakt). Pozdrawiam.[/quote]Polecam panią z liceum w Różanie. Fachowo, niedrogo, dużo materiałów.

Gość

04-03-2010, 16:30
#3
[quote=Mamba]Potrzebuję kogoś kto mnie przygotuję do matury z geografii. Kogoś dobrego. Nie chcę zdać na 30% bez nauki, chcę zdać na 97% przykładając się do tego {mruga} Zna ktoś kogoś (nazwisko, kontakt). Pozdrawiam.[/quote]Polecam panią z liceum w Różanie. Fachowo, niedrogo, dużo materiałów.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów