prawdopodobnie najlepsza :)

Założony przez motorbike
strony: 1
motorbike napisał(a):Witam,w ostrołęckich serwisach jest kilka mapek naszego miasta. Przyjrzałem się wszystkim (przynajmniej tym, ktore znalazłem) no i muszę przyznać, że ta na eostrolece (serwis mapowy) - zdecydowanie wypada najlepiej. Fajny pomysł z fotkami i dobrze ze sa budynki... a co ciekawe - nawet te co sie buduja (za OCK). Może troche na poczatku wkurza obsługa (pewne przyzwyczajenia z google maps itd) ale wystarczy troche poczytac w pomocy i zaczyna byc ciekawie. Jestem ciekawy co Wy sadzicie o tych wszystkich mapkach, z czego korzystacie i co uważacie za najlepsze?pozdr

motorbike

Wpisów: 1
Dołączył: 10.01.2008
10-01-2008, 08:26
#1
Witam,w ostrołęckich serwisach jest kilka mapek naszego miasta. Przyjrzałem się wszystkim (przynajmniej tym, ktore znalazłem) no i muszę przyznać, że ta na eostrolece (serwis mapowy) - zdecydowanie wypada najlepiej. Fajny pomysł z fotkami i dobrze ze sa budynki... a co ciekawe - nawet te co sie buduja (za OCK). Może troche na poczatku wkurza obsługa (pewne przyzwyczajenia z google maps itd) ale wystarczy troche poczytac w pomocy i zaczyna byc ciekawie. Jestem ciekawy co Wy sadzicie o tych wszystkich mapkach, z czego korzystacie i co uważacie za najlepsze?pozdr
Gość napisał(a):pierwszy raz odpaliłem Serwis Mapowyi jestem w szoku, super sprawa!!pierwszy raz widze tak dokładną mape znalazłem nawet swój dom w Rzekuniutroche trudno się przyzwyczaić do obsługi mapyale ogólnie jest spokofajny bajer ze zdjeciami można zobaczyć gdzie dokładnie były robione

Gość

10-01-2008, 11:37
#2
pierwszy raz odpaliłem Serwis Mapowyi jestem w szoku, super sprawa!!pierwszy raz widze tak dokładną mape znalazłem nawet swój dom w Rzekuniutroche trudno się przyzwyczaić do obsługi mapyale ogólnie jest spokofajny bajer ze zdjeciami można zobaczyć gdzie dokładnie były robione
Gość napisał(a):No postarali się chłopaki z eostroleka.pl.Ale sa minusy o ktorych musze powiedziec:- szybkosc- interfejs mogl by byc bardziej domyslny :)A tak to git

Gość

10-01-2008, 13:08
#3
No postarali się chłopaki z eostroleka.pl.Ale sa minusy o ktorych musze powiedziec:- szybkosc- interfejs mogl by byc bardziej domyslny :)A tak to git
Gość napisał(a):{ok}Bardzo fajna sprawa, wszystko ładnie i przejrzyście.Dużo ciekawych zdjęć, których wcześniej się nie widziało.Każdy może znaleśc coś dla siebie.{mruga}{usmiech}{mruga}{usmiech}{mruga}

Gość

10-01-2008, 21:58
#4
{ok}Bardzo fajna sprawa, wszystko ładnie i przejrzyście.Dużo ciekawych zdjęć, których wcześniej się nie widziało.Każdy może znaleśc coś dla siebie.{mruga}{usmiech}{mruga}{usmiech}{mruga}
Gość napisał(a):Stronka niezła, mnóstwo informacji. Nawet kościoły z fotkami. Wczoraj dodałem swoją firmę - dziś już jest w serwisie. Dzięki :)Życzę powodzenia i rozwijacie się a na pewno serwis będzie najciekawszy w tym mieście!

Gość

13-01-2008, 22:41
#5
Stronka niezła, mnóstwo informacji. Nawet kościoły z fotkami. Wczoraj dodałem swoją firmę - dziś już jest w serwisie. Dzięki :)Życzę powodzenia i rozwijacie się a na pewno serwis będzie najciekawszy w tym mieście!
Gość napisał(a):wyszukiwarka mi nie działała - dopiero jak zezwoliłem na \"wyskakujące okienka\" - teraz jest spoko.No firmy widać się dodają - tylko trzeba trafić w środek loga żeby zobaczyć fotki (nie wszyscy mogą się domyślić) - ja tak :) no i nie wiem czy to najlepszy pomysł, żeby zobaczyć więcej na logo (wciśnij ctrl + click )....jak juz się rozgryzie te wszystkie tajemnice - to stronka lux!!!na pewno sie przyda jak bede czegoś szukał.pozdro

Gość

15-01-2008, 13:09
#6
wyszukiwarka mi nie działała - dopiero jak zezwoliłem na \"wyskakujące okienka\" - teraz jest spoko.No firmy widać się dodają - tylko trzeba trafić w środek loga żeby zobaczyć fotki (nie wszyscy mogą się domyślić) - ja tak :) no i nie wiem czy to najlepszy pomysł, żeby zobaczyć więcej na logo (wciśnij ctrl + click )....jak juz się rozgryzie te wszystkie tajemnice - to stronka lux!!!na pewno sie przyda jak bede czegoś szukał.pozdro
Gość napisał(a):wow, widziałam nowe fotki na mapie - ostroleka nocą. podoba sie! kto je robił? chcemy wiecej ... kiedy kolejne?

Gość

23-01-2008, 08:23
#7
wow, widziałam nowe fotki na mapie - ostroleka nocą. podoba sie! kto je robił? chcemy wiecej ... kiedy kolejne?
Gość napisał(a):{ok} bardzo dobry pomysł z ogłoszeniami sprzedaży nieruchomości na mapie ... tylko mapa musi nabrac wiecej polularnosci, bo chyba jeszcze mało kto o niej wie ...

Gość

07-02-2008, 21:39
#8
{ok} bardzo dobry pomysł z ogłoszeniami sprzedaży nieruchomości na mapie ... tylko mapa musi nabrac wiecej polularnosci, bo chyba jeszcze mało kto o niej wie ...
Gość napisał(a):na początku jakoś nie mogłam sobie poradzić ale im dłużej korzystam z tej mapy - tym bardziej mi się podoba. Fajnie by było gdyby umieścić zdjęcia wykonane w tych samych miejscach z różnych lat. Przydałaby się również taka \"warstwa pod ręką\", na której byłyby np bankomaty, apteki (i najlepiej z dyzurami). Ogłoszenia to dobry pomysł, mam nadzieję, że będzie ich więcej. No i szkoda, że firmy nie dodają więcej informacji o sobie... telefon to trochę mało - przydałyby się linki do stron internetowych.

Gość

10-02-2008, 13:51
#9
na początku jakoś nie mogłam sobie poradzić ale im dłużej korzystam z tej mapy - tym bardziej mi się podoba. Fajnie by było gdyby umieścić zdjęcia wykonane w tych samych miejscach z różnych lat. Przydałaby się również taka \"warstwa pod ręką\", na której byłyby np bankomaty, apteki (i najlepiej z dyzurami). Ogłoszenia to dobry pomysł, mam nadzieję, że będzie ich więcej. No i szkoda, że firmy nie dodają więcej informacji o sobie... telefon to trochę mało - przydałyby się linki do stron internetowych.
Gość napisał(a):Oooo.. co sie nie chwalicie ze na mapie sa nowe fotki ?????Całkiem niezłe ..

Gość

15-02-2008, 20:35
#10
Oooo.. co sie nie chwalicie ze na mapie sa nowe fotki ?????Całkiem niezłe ..
Gość napisał(a):badziew

Gość

16-02-2008, 13:26
#11
badziew
Gość napisał(a):jak obejrzec fotki na mapie ?? {smutny}

Gość

19-02-2008, 17:00
#12
jak obejrzec fotki na mapie ?? {smutny}
Gość napisał(a):po lewej stronie masz warstwy - zaznacz, ktore fotki chcesz ogladac. Na mapie pokaza sie koleczka, wystarczy na nie najechac.Najlepsze są przedwojenne ;)

Gość

02-03-2008, 16:50
#13
po lewej stronie masz warstwy - zaznacz, ktore fotki chcesz ogladac. Na mapie pokaza sie koleczka, wystarczy na nie najechac.Najlepsze są przedwojenne ;)
Gość napisał(a):fajnie bo mozna oglądać mieszkania na sprzedaż i zobaczyć dokładnie w którym bloku

Gość

04-03-2008, 21:17
#14
fajnie bo mozna oglądać mieszkania na sprzedaż i zobaczyć dokładnie w którym bloku
Gość napisał(a):a moze by dodac jakąś warstwę z imprezami w Oce ?

Gość

10-03-2008, 11:56
#15
a moze by dodac jakąś warstwę z imprezami w Oce ?
Gość napisał(a):nooo widac sporo zmian w obsludze stronki na +, latwiej teraz szukac co sie chce

Gość

21-03-2008, 09:29
#16
nooo widac sporo zmian w obsludze stronki na +, latwiej teraz szukac co sie chce
Gość napisał(a):A o której mapie mowa plan miasta czy www.mapa.eostroleka.pl bo ja wole tą druga :)

Gość

21-03-2008, 11:06
#17
A o której mapie mowa plan miasta czy www.mapa.eostroleka.pl bo ja wole tą druga :)
Gość napisał(a):JESTES  DOMINKA

Gość

24-04-2008, 11:13
#18
JESTES  DOMINKA

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów