Info o obiekcie ...

Założony przez marcin.petrus
strony: 1
marcin.petrus napisał(a):Jako dziecko wakacje spędzałem w Wojciechowicach - mieszkając w Koszalinie. Często wolny czas spędzałem w Domu Kultury w Wojciechowicach.Teraz mam już 39 lat i wzięło mnie na wspominki, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tamtym obiekcie !!!Czy on jeszcze istnieje, co się z nim dzieje, co tam się teraz znajduje ???A może ktoś ma zdjęcia Wojciechowic ???Będę bardzo wdzięczny za pomoc.Pozdrawiam gorąco - Marcin.

marcin.petrus

Wpisów: 2
Dołączył: 22.11.2007
22-11-2007, 10:47
#1
Jako dziecko wakacje spędzałem w Wojciechowicach - mieszkając w Koszalinie. Często wolny czas spędzałem w Domu Kultury w Wojciechowicach.Teraz mam już 39 lat i wzięło mnie na wspominki, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tamtym obiekcie !!!Czy on jeszcze istnieje, co się z nim dzieje, co tam się teraz znajduje ???A może ktoś ma zdjęcia Wojciechowic ???Będę bardzo wdzięczny za pomoc.Pozdrawiam gorąco - Marcin.
Gość napisał(a):chyba chodzi ci o dawne kino usmiech, wiec musze ci zmartwic tam teraz jest nowy budynek, w jednej czesci jest hutownia czesci samochodowych, w drugej avans rtv agd, i sala bankietowa na górze.

Gość

22-11-2007, 12:29
#2
chyba chodzi ci o dawne kino usmiech, wiec musze ci zmartwic tam teraz jest nowy budynek, w jednej czesci jest hutownia czesci samochodowych, w drugej avans rtv agd, i sala bankietowa na górze.
marcin.petrus napisał(a):Dzięki za info.A tak liczyłem, że będę mógł pokazać córce miejsca mojego dzieciństwa - szkoda.

marcin.petrus

Wpisów: 2
Dołączył: 22.11.2007
22-11-2007, 13:05
#3
Dzięki za info.A tak liczyłem, że będę mógł pokazać córce miejsca mojego dzieciństwa - szkoda.
Gość napisał(a):jeśli chcesz pokazać córce to wejdz na na galerie starych zdjec tam powinieneś cos znalezć ciekawego    :    {ok} http://www.eostroleka.pl/galeria.php?galeria=2

Gość

22-11-2007, 14:06
#4
jeśli chcesz pokazać córce to wejdz na na galerie starych zdjec tam powinieneś cos znalezć ciekawego    :    {ok} http://www.eostroleka.pl/galeria.php?galeria=2
Gość napisał(a):naleśnikarnia w kupcu.

Gość

08-02-2011, 14:22
#5
naleśnikarnia w kupcu.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów