Egzamin na prawo jazdy-kolejki

Założony przez maly18
strony: 1
maly18 napisał(a):Hej. Jestem mieszkancem wojewodztwa podlaskiego. Ubiegam sie o prawo jazdy. Dla jasnosci napisze ze oczywiscie 1 raz. Prosze o udzielenie informacji na temat kolejek w WORDZie na egzamin. Mowie oczywiscie o kategorii B. Zdawalbym tam gdzie powinienem tj. w lomzy ale to co tam sie dzieje to przechodzi ludzkie pojecie. Warszawiacy przyjezdzaja zdawac calymi autobusami bo u siebie nie potrafia. Na parkingu przy wordzie zawsze stoi wiecej samochodow na warszawskich blachach niz wszystkich innych...  {zly} Na egzamin czeka sie 2.5 miesiaca. n/c Z gory dzieki za odpowiedzi.

maly18

Wpisów: 4
Dołączył: 19.11.2007
19-11-2007, 21:19
#1
Hej. Jestem mieszkancem wojewodztwa podlaskiego. Ubiegam sie o prawo jazdy. Dla jasnosci napisze ze oczywiscie 1 raz. Prosze o udzielenie informacji na temat kolejek w WORDZie na egzamin. Mowie oczywiscie o kategorii B. Zdawalbym tam gdzie powinienem tj. w lomzy ale to co tam sie dzieje to przechodzi ludzkie pojecie. Warszawiacy przyjezdzaja zdawac calymi autobusami bo u siebie nie potrafia. Na parkingu przy wordzie zawsze stoi wiecej samochodow na warszawskich blachach niz wszystkich innych...  {zly} Na egzamin czeka sie 2.5 miesiaca. n/c Z gory dzieki za odpowiedzi.
Gość napisał(a):hej mam dobra wiadomosc mieszkancu podlasia zapiszesz sie i nastepnego dnia egzamin u nas jest nowy zapis ktory mowi ze nie mozesz czekac dluzej niz 2 dni od daty zapisu :) pozdrawiam powodzenia

Gość

20-11-2007, 21:20
#2
hej mam dobra wiadomosc mieszkancu podlasia zapiszesz sie i nastepnego dnia egzamin u nas jest nowy zapis ktory mowi ze nie mozesz czekac dluzej niz 2 dni od daty zapisu :) pozdrawiam powodzenia
maly18 napisał(a):Lol. Powaznie? Interesuje mnie czesc praktyczna oczywiscie. Jazda na drugi dzien?? {zdziwko}

maly18

Wpisów: 4
Dołączył: 19.11.2007
20-11-2007, 22:04
#3
Lol. Powaznie? Interesuje mnie czesc praktyczna oczywiscie. Jazda na drugi dzien?? {zdziwko}
Gość napisał(a):oczywisciwe tak o tym mowilam pod warunkiem ze zdajesz I raz a jezeli II to czekasz 2 mc

Gość

22-11-2007, 19:12
#4
oczywisciwe tak o tym mowilam pod warunkiem ze zdajesz I raz a jezeli II to czekasz 2 mc
maly18 napisał(a):A jak u was ze zdawalnoscia?

maly18

Wpisów: 4
Dołączył: 19.11.2007
23-11-2007, 18:02
#5
A jak u was ze zdawalnoscia?
Gość napisał(a):praktycznie nie ma co liczyc na I razale trzeba wierzyc w to  :)

Gość

23-11-2007, 18:05
#6
praktycznie nie ma co liczyc na I razale trzeba wierzyc w to  :)
Gość napisał(a):Srednia zdawalnosc to ok.3-4 osob na 12 osobową grupe.ale to tez bajka ze specjalnie Cie chcą udupic,jesli jest z Ciebie szofer to zdasz za pierwszym razem,aha i proponuje Ci wziasc ze 2-3 godziny doksztalcającej jazdy po Ostrołęce...bo jednak jest tu pare dziwnych miejsc w ktore lubią jezdzic i warto je znac....

Gość

24-11-2007, 11:22
#7
Srednia zdawalnosc to ok.3-4 osob na 12 osobową grupe.ale to tez bajka ze specjalnie Cie chcą udupic,jesli jest z Ciebie szofer to zdasz za pierwszym razem,aha i proponuje Ci wziasc ze 2-3 godziny doksztalcającej jazdy po Ostrołęce...bo jednak jest tu pare dziwnych miejsc w ktore lubią jezdzic i warto je znac....
Gość napisał(a):Najłatwiej jest zdać w porze, gdy na mieście kreci się mało ludzi. Mi w zdaniu za I razem pomogły umiejętności i deszcz, który tak lał, ze żadnego człowieka na miescie nie było, a aut takze niewiele się kręciło. Trzeba mieć na uwadze, że ostrołęczanie lubią wchodzić pod koła samochodu w chwili, gdy wjeżdzasz na pasy. Myślą, że nie zaszkodzi postawić pierwszego kroku zanim przejedzie samochód, a to powoduje, że egzamin zostaje przerwany i czekasz następne 2 mc na powtórkę. {gafa}

Gość

26-11-2007, 09:53
#8
Najłatwiej jest zdać w porze, gdy na mieście kreci się mało ludzi. Mi w zdaniu za I razem pomogły umiejętności i deszcz, który tak lał, ze żadnego człowieka na miescie nie było, a aut takze niewiele się kręciło. Trzeba mieć na uwadze, że ostrołęczanie lubią wchodzić pod koła samochodu w chwili, gdy wjeżdzasz na pasy. Myślą, że nie zaszkodzi postawić pierwszego kroku zanim przejedzie samochód, a to powoduje, że egzamin zostaje przerwany i czekasz następne 2 mc na powtórkę. {gafa}
Gość napisał(a):tAK.. Z TYMI PIESZYMI MASZ ZUPELNA RACJE..  ALE CO DO ZDAWALNOSCI TO ZALEZY OD INSTRUKTORA.. JAK MASZ DOBREGO INST6RUKTORA TO EGZAMIN TEZ ZDASZ ZA PIERWSZYM RAZEM.. GORZEJ JESLI INSTRUKTOR PRZYSYPIA NA JEZDZIE..{chytry}

Gość

26-11-2007, 13:27
#9
tAK.. Z TYMI PIESZYMI MASZ ZUPELNA RACJE..  ALE CO DO ZDAWALNOSCI TO ZALEZY OD INSTRUKTORA.. JAK MASZ DOBREGO INST6RUKTORA TO EGZAMIN TEZ ZDASZ ZA PIERWSZYM RAZEM.. GORZEJ JESLI INSTRUKTOR PRZYSYPIA NA JEZDZIE..{chytry}
maly18 napisał(a):Moj instruktor nalezy do tych co przysypiaja. Chociaz jak jezdzi z innymi to raczej nie spi. Wnioskuje wiec ze jestem dosyc dobrym kierowca. Sam tez tak uwazam. Skromnosc nie...? :> To tylko pewnosc siebie. Dziwne miejsca? Naprawde az takie dziwne? 2-3 godziny doszkalajce... hmmm. Chyba ze za jednym razem. Bo do Ostroleki mam 120 km ;]

maly18

Wpisów: 4
Dołączył: 19.11.2007
27-11-2007, 17:47
#10
Moj instruktor nalezy do tych co przysypiaja. Chociaz jak jezdzi z innymi to raczej nie spi. Wnioskuje wiec ze jestem dosyc dobrym kierowca. Sam tez tak uwazam. Skromnosc nie...? :> To tylko pewnosc siebie. Dziwne miejsca? Naprawde az takie dziwne? 2-3 godziny doszkalajce... hmmm. Chyba ze za jednym razem. Bo do Ostroleki mam 120 km ;]
Gość napisał(a):Po co zdawac prawko w malych miastach przeciez po tych duzych jezdzi sie 100x lepiej. Ja zdawalem w Poznaniu. Tu sa tak zaprojektowane ulice ze nie da sie nie zdac!

Gość

27-11-2007, 19:02
#11
Po co zdawac prawko w malych miastach przeciez po tych duzych jezdzi sie 100x lepiej. Ja zdawalem w Poznaniu. Tu sa tak zaprojektowane ulice ze nie da sie nie zdac!
Gość napisał(a):proponuje Ci ktoras z ostrołęckich szkól bo są najbardziej oblatane,a na egzaminie na 100% przewiozą Cie po najbardziej \"ciekawych\" miejscach...przez te 45min mozna objechac ostrołęke w zdłurz i w szerz i 10 razy nie zdac...

Gość

27-11-2007, 20:24
#12
proponuje Ci ktoras z ostrołęckich szkól bo są najbardziej oblatane,a na egzaminie na 100% przewiozą Cie po najbardziej \"ciekawych\" miejscach...przez te 45min mozna objechac ostrołęke w zdłurz i w szerz i 10 razy nie zdac...
Gość napisał(a):na egzamin czekasz za 1 razem max. 4 dni, ale jak nie zdasz to potem ok 2,5 mies. zdaje sie  teorie i praktyke tego samego dnia. zanim pojdziesz na egzamin wykup sobie z 2 godziny zeby poznac miasto. masz duzy wybor szkol, reklamuja sie niemal wszedzie, wiec nie bedzie problemu. powodzenia na egzaminie.

Gość

28-11-2007, 11:22
#13
na egzamin czekasz za 1 razem max. 4 dni, ale jak nie zdasz to potem ok 2,5 mies. zdaje sie  teorie i praktyke tego samego dnia. zanim pojdziesz na egzamin wykup sobie z 2 godziny zeby poznac miasto. masz duzy wybor szkol, reklamuja sie niemal wszedzie, wiec nie bedzie problemu. powodzenia na egzaminie.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów