KONWERSATORIUM-szkolenia zagraniczne nauczycieli-perfidia

Założony przez hazard
strony: 1
hazard napisał(a):{zly}a Ja jestem ciekaw-tak apopos szkoł językowych- dlaczego na stronie KONWERSATORIUM w galerii zdjeć, są fota ze szkoleń zagranicznych lektorów??????Z tego co tam widzę na 2 czy 3 zdjęciach jest właścicielka szkoły , która szkoliła sie w niemczech na koszt ZKN gdy tam pracowałaCóż za perfidia ze strony tej Pani, aby ludziom wciskać kit, że szkoli zagranicą swoich lektorów.{chytry}{dobani}

hazard

Wpisów: 1
Dołączył: 18.11.2007
18-11-2007, 01:13
#1
{zly}a Ja jestem ciekaw-tak apopos szkoł językowych- dlaczego na stronie KONWERSATORIUM w galerii zdjeć, są fota ze szkoleń zagranicznych lektorów??????Z tego co tam widzę na 2 czy 3 zdjęciach jest właścicielka szkoły , która szkoliła sie w niemczech na koszt ZKN gdy tam pracowałaCóż za perfidia ze strony tej Pani, aby ludziom wciskać kit, że szkoli zagranicą swoich lektorów.{chytry}{dobani}
Gość napisał(a):{mruga} niezorientowanym w temacie - właścicielka Konwersatorium jest również lektorem w tej szkole

Gość

18-11-2007, 20:39
#2
{mruga} niezorientowanym w temacie - właścicielka Konwersatorium jest również lektorem w tej szkole
Gość napisał(a):Nie wazne czy jest lektorem w swojej szkole czy nie.Nie fair jest fakt, ze reklamuje swoja szkole nieuczciwymi sposobami.W czasach gdy pracowala w ZKN i szkolila sie na koszt  ZKN nie byla lektorem w Konwersatorium.Po za tym pod pojeciem \"szkolenie lektorow\" rozumiem szkolenie kadry Konwersatorium a nie \"wciskanie\" ludzom kitu{jezyk}

Gość

18-11-2007, 22:32
#3
Nie wazne czy jest lektorem w swojej szkole czy nie.Nie fair jest fakt, ze reklamuje swoja szkole nieuczciwymi sposobami.W czasach gdy pracowala w ZKN i szkolila sie na koszt  ZKN nie byla lektorem w Konwersatorium.Po za tym pod pojeciem \"szkolenie lektorow\" rozumiem szkolenie kadry Konwersatorium a nie \"wciskanie\" ludzom kitu{jezyk}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów