Dobry dermatolog w Ostrołęce

Założony przez Mała Mi
strony: 1
Mała Mi napisał(a):Jeśli ktoś zna dobrego(podkreślam dobrego) dermatologa w Ostrołęce, to proszę o informację.Byłam raz u dr-nie pamiętam nazwiska,ale przyjmuje na ul. Traugutta przed starym mostem-rzuciła na mnie okiem zza biurka i tyle!Poleciła kupić kosmetyki,które ona sprzedaje i do widzenia!Nie polecam tej pani!Słyszałam,że jest jakiś przyjezdny na Stacji,ale nie mam żadnych namiarów.

Mała Mi

Wpisów: 2
Dołączył: 23.07.2007
18-09-2007, 13:02
#1
Jeśli ktoś zna dobrego(podkreślam dobrego) dermatologa w Ostrołęce, to proszę o informację.Byłam raz u dr-nie pamiętam nazwiska,ale przyjmuje na ul. Traugutta przed starym mostem-rzuciła na mnie okiem zza biurka i tyle!Poleciła kupić kosmetyki,które ona sprzedaje i do widzenia!Nie polecam tej pani!Słyszałam,że jest jakiś przyjezdny na Stacji,ale nie mam żadnych namiarów.
Gość napisał(a):w ostrołęce {nie} ale w białymstoku dr wroński{ok} super , nprawde

Gość

18-09-2007, 19:48
#2
w ostrołęce {nie} ale w białymstoku dr wroński{ok} super , nprawde
Gość napisał(a):ostrołęka niee, ja tez jestem za dr wroński - Białystok, bądz Lew Petkov- warszawa

Gość

20-11-2007, 14:25
#3
ostrołęka niee, ja tez jestem za dr wroński - Białystok, bądz Lew Petkov- warszawa
Gość napisał(a):JEST NIEZŁA BABKA W OSTROWI MAZ.,ALE NIE PAMIĘTAM JAK SIĘ NAZYWA.W OSTROŁĘCE DNO.NIE POTRAFILI MI POMÓC PRZEZ KILKA LAT.(PRYWATNE WIZYTY).TA Z OSTROWI CO PRAWDA TEŻ MNIE NIE WYLECZYŁA ,ALE SPORO POMOGŁA I NA PODSTAWIE JEJ DIAGNOZY WYLECZYŁA MNIE FARMACEUTKA Z NOWEGO JORKU...PRZEZ TELEFON PODAŁEM JEJ OBJAWY A ONA PRZYSŁAŁA MI LEKI( APTEKARKA). A W OSTROŁĘCE ŻADEN LEKARZ NIE MÓGŁ SOBIE Z TYM PORADZIĆ.POZDRAWIAM.

Gość

20-11-2007, 20:02
#4
JEST NIEZŁA BABKA W OSTROWI MAZ.,ALE NIE PAMIĘTAM JAK SIĘ NAZYWA.W OSTROŁĘCE DNO.NIE POTRAFILI MI POMÓC PRZEZ KILKA LAT.(PRYWATNE WIZYTY).TA Z OSTROWI CO PRAWDA TEŻ MNIE NIE WYLECZYŁA ,ALE SPORO POMOGŁA I NA PODSTAWIE JEJ DIAGNOZY WYLECZYŁA MNIE FARMACEUTKA Z NOWEGO JORKU...PRZEZ TELEFON PODAŁEM JEJ OBJAWY A ONA PRZYSŁAŁA MI LEKI( APTEKARKA). A W OSTROŁĘCE ŻADEN LEKARZ NIE MÓGŁ SOBIE Z TYM PORADZIĆ.POZDRAWIAM.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów