Tynki drewnopodobne - hit czy kit?

Założony przez
strony: 1
Gość napisał(a):kit

Gość

05-09-2017, 11:46
#1
kit
Gość napisał(a):Ja mam tynki Bauhaus i szczerze je polecam - dobra jakość, całkiem niezła cena... do tego firma zaproponowała fachowca który pomógł w nakładaniu i zrobił dobrze, dokładnie, a nie jak niektórzy inni pseudo "fachowcy".  

Gość

05-09-2017, 15:09
#2
Ja mam tynki Bauhaus i szczerze je polecam - dobra jakość, całkiem niezła cena... do tego firma zaproponowała fachowca który pomógł w nakładaniu i zrobił dobrze, dokładnie, a nie jak niektórzy inni pseudo "fachowcy".  
Gość napisał(a):Ja mam tynki Bauhaus i szczerze je polecam - dobra jakość, całkiem niezła cena... do tego firma zaproponowała fachowca który pomógł w nakładaniu i zrobił dobrze, dokładnie, a nie jak niektórzy inni pseudo "fachowcy".  

Gość

05-09-2017, 15:09
#3
Ja mam tynki Bauhaus i szczerze je polecam - dobra jakość, całkiem niezła cena... do tego firma zaproponowała fachowca który pomógł w nakładaniu i zrobił dobrze, dokładnie, a nie jak niektórzy inni pseudo "fachowcy".  
Gość napisał(a):Tynki dekoracyjne ma na przykład Weber. Różne faktury jak cegła itp. Zobacz, może Ci się spodoba. Ja widziałem to na żywo, wygląda całkiem OK. {ok}

Gość

09-09-2017, 09:15
#4
Tynki dekoracyjne ma na przykład Weber. Różne faktury jak cegła itp. Zobacz, może Ci się spodoba. Ja widziałem to na żywo, wygląda całkiem OK. {ok}
Gość napisał(a):

Możecie polecić jakiegoś fachowca z okolic?

Gość

02-03-2018, 09:05
#5

Możecie polecić jakiegoś fachowca z okolic?


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów