Korzystacie z portali randkowych?

Założony przez beti23
strony: 1
beti23 napisał(a):Ogólnie sama radzę sobie dość dobrze, praca, bieżące sprawy, nie mam wiele czasu, mimo to, brakuje mi bliskiej osoby. Wśród znajomych nie mam co liczyć na poznanie kogoś, wyjścia na imprezy też raczej nie wchodzą w grę, bo nie mam za bardzo z kim. Pomyślałam o portalu randkowym. Co o tym sądzicie, macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

beti23

Wpisów: 2
Dołączył: 03.04.2017
09-06-2017, 23:46
#1
Ogólnie sama radzę sobie dość dobrze, praca, bieżące sprawy, nie mam wiele czasu, mimo to, brakuje mi bliskiej osoby. Wśród znajomych nie mam co liczyć na poznanie kogoś, wyjścia na imprezy też raczej nie wchodzą w grę, bo nie mam za bardzo z kim. Pomyślałam o portalu randkowym. Co o tym sądzicie, macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Gość napisał(a):Tak, korzystam i muszę Ci powiedzieć, że nie jest to "łatwy kawałek chleba". Mimo to, uważam, że warto założyć konto na takim portalu, bo zwiększa to szanse na znalezienie kogoś, z kim być może spędzi się resztę życia.

Gość

08-08-2017, 21:56
#2
Tak, korzystam i muszę Ci powiedzieć, że nie jest to "łatwy kawałek chleba". Mimo to, uważam, że warto założyć konto na takim portalu, bo zwiększa to szanse na znalezienie kogoś, z kim być może spędzi się resztę życia.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów