Ostrołęka: Rusza kontrola czystości na prywatnych posesjach

Założony przez
strony: 1
Gość napisał(a):a co z kontrola w spoldzielniach mieszkaniowych chodzi glownie o piwnice brud .smrud ......narazie nie podam w ktorych blokach.piwnice tez powinny oddychac  moze czas drzwi ......tez brudne.lepiace zamienic na kraty...wiem .wiem czepiam sie ale moj dziadek mawial ze piwnica to sila domu .tam gdzie4 wilgoc.brud to i robactwo.kontrola tak.czystosc tak .osoby odpowiedzialne za czystosc w spol.mieszk..moze  by sprawdzic swoj rejon...........co o tym mysliciie.

Gość

24-04-2017, 14:03
#1
a co z kontrola w spoldzielniach mieszkaniowych chodzi glownie o piwnice brud .smrud ......narazie nie podam w ktorych blokach.piwnice tez powinny oddychac  moze czas drzwi ......tez brudne.lepiace zamienic na kraty...wiem .wiem czepiam sie ale moj dziadek mawial ze piwnica to sila domu .tam gdzie4 wilgoc.brud to i robactwo.kontrola tak.czystosc tak .osoby odpowiedzialne za czystosc w spol.mieszk..moze  by sprawdzic swoj rejon...........co o tym mysliciie.
Gość napisał(a):Bardzo dobra sugestia

Gość

25-04-2017, 20:06
#2
Bardzo dobra sugestia
Gość napisał(a):taaaa...... ostatnio straz miejska wrzucila mandaty ludziom bo miasto nie zapewnilo ilosci parkingow i parkowali na chodniku na denisiewicza.... A  200m dalej stoi dom co syf wokół niego jest niesamowity, tego nikt nie widzi?

Gość

27-04-2017, 21:24
#3
taaaa...... ostatnio straz miejska wrzucila mandaty ludziom bo miasto nie zapewnilo ilosci parkingow i parkowali na chodniku na denisiewicza.... A  200m dalej stoi dom co syf wokół niego jest niesamowity, tego nikt nie widzi?
Gość napisał(a):Kontrolę czystości i zabezpieczenia sanitarnego w blokach OSM należy zgłosić do SANEPIDU. Ludzie nie znacie procedur.  

Gość

22-05-2017, 15:18
#4
Kontrolę czystości i zabezpieczenia sanitarnego w blokach OSM należy zgłosić do SANEPIDU. Ludzie nie znacie procedur.  
kpiotro napisał(a):Nie wiecie czy przypadkiem te kontrole czystości mają również dotyczyć działek budowlanych na których już coś się zaczyna budować. Martwić się mam bałaganem na budowie czy nie?

kpiotro

Wpisów: 6
Dołączył: 11.11.2016
12-07-2017, 12:01
#5
Nie wiecie czy przypadkiem te kontrole czystości mają również dotyczyć działek budowlanych na których już coś się zaczyna budować. Martwić się mam bałaganem na budowie czy nie?

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów