Prezent dla dziewczyny

Założony przez KlaudiuszD
strony: 1
KlaudiuszD napisał(a):Szukam jakiegos ciekawego prezentu na nasza nadchodzaca rocznice. Moja dziewczyna nie stosuje jakichs bardzo wyszkanych makijazy, raczej stawia na lekkie podkreslenie rysow swojej twarzy. Myslalem na jakimis kosmetykami, ale ma ich pelno i raczej to bedzie mniej trafiony prezent. Zastanawiam sie bardziej nad czyms zwiazanym z bielizna, moze w jakis sposob urozmaicimy sobie zycie seksualne.  Widzialem w sklepie marki Obsessive ( ich strona https://obsessive.com/pln_pl/produkty/koszulki-i-sukienki/ko szulki ) seksowne koszulki nocne .. do tego jakby dolaczyc jakas bielizne koronkowa i moze byc naprawde goraca ;) Jakie sa Wasze doswiadczenia z tego typu prezentami? Prosze o szczere opinie.

KlaudiuszD

Wpisów: 5
Dołączył: 07.01.2016
28-03-2017, 11:11
#1
Szukam jakiegos ciekawego prezentu na nasza nadchodzaca rocznice. Moja dziewczyna nie stosuje jakichs bardzo wyszkanych makijazy, raczej stawia na lekkie podkreslenie rysow swojej twarzy. Myslalem na jakimis kosmetykami, ale ma ich pelno i raczej to bedzie mniej trafiony prezent. Zastanawiam sie bardziej nad czyms zwiazanym z bielizna, moze w jakis sposob urozmaicimy sobie zycie seksualne.  Widzialem w sklepie marki Obsessive ( ich strona https://obsessive.com/pln_pl/produkty/koszulki-i-sukienki/ko szulki ) seksowne koszulki nocne .. do tego jakby dolaczyc jakas bielizne koronkowa i moze byc naprawde goraca ;) Jakie sa Wasze doswiadczenia z tego typu prezentami? Prosze o szczere opinie.
Gość napisał(a):E tam jakaś niedopasowana tam jest bielizna bo kiedyś kupiłem sobie tam stringi ale musiałem jajka przekładać raz na lewo a raz na prawo, jak chcesz mogę Ci je odsprzedać dla Twojej dziewczyny.

Gość

29-03-2017, 20:11
#2
E tam jakaś niedopasowana tam jest bielizna bo kiedyś kupiłem sobie tam stringi ale musiałem jajka przekładać raz na lewo a raz na prawo, jak chcesz mogę Ci je odsprzedać dla Twojej dziewczyny.
Gość napisał(a):

Całkiem fajna ta bielizna, ale weź pod uwagę, że nie wszystkie dziewczyny lubią tego rodzaju prezenty. Oczywiście, ty swoja dziewczynę znasz najlepiej i pewnie wiesz co jej się może spodobać, ale zanim dokonasz wyboru, upewnij się, że to właśnie jej styl i takie lubi ubrania, bo czasami możesz bardzo nie trafić w jej gusta :)

Gość

02-06-2019, 20:13
#3

Całkiem fajna ta bielizna, ale weź pod uwagę, że nie wszystkie dziewczyny lubią tego rodzaju prezenty. Oczywiście, ty swoja dziewczynę znasz najlepiej i pewnie wiesz co jej się może spodobać, ale zanim dokonasz wyboru, upewnij się, że to właśnie jej styl i takie lubi ubrania, bo czasami możesz bardzo nie trafić w jej gusta :)

Gość napisał(a):

Jak myślicie,  czy to będzie dobry pomysł w prezent dziewczynie kupić suszarkę do włosów?

Gość

14-07-2019, 10:58
#4

Jak myślicie,  czy to będzie dobry pomysł w prezent dziewczynie kupić suszarkę do włosów?

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Jak myślicie,  czy to będzie dobry pomysł w prezent dziewczynie kupić suszarkę do włosów?

Mopa jej kup, bardziej praktyczny.

Gość

14-07-2019, 23:12
#5
Gość napisał(a):

Jak myślicie,  czy to będzie dobry pomysł w prezent dziewczynie kupić suszarkę do włosów?

Mopa jej kup, bardziej praktyczny.

Gość napisał(a):

Ale to też dobry i przydatny prezent

Gość

15-07-2019, 06:43
#6

Ale to też dobry i przydatny prezent

Gość napisał(a):

Jeśli masz rocznicę można zrobić prezent, który będzie odpowiadał Tobie i Twojej dziewczynie.

Gość

09-11-2019, 15:26
#7

Jeśli masz rocznicę można zrobić prezent, który będzie odpowiadał Tobie i Twojej dziewczynie.

Gość napisał(a):

Przed świętem Bożego Narodzenia i nowego roku można iść razem na wakacjach

Gość

10-11-2019, 12:04
#8

Przed świętem Bożego Narodzenia i nowego roku można iść razem na wakacjach

Gość napisał(a):

Można nadać Nowość nowoczesnej telewizji IP. Jest to podstawowa konsola IPTV/OTT z 4K MAG 420/420w1 https://www.infomir.eu/eng/products/iptv-stb/mag420/. Ta konsola pozwala na oglądanie wielu ciekawych kanałów. Brak dodatkowych połączeń. Liczba kanałów i ich motywy są imponujące. Istnieje wiele kanałów muzycznych i rodzinnych.

Gość

19-11-2019, 23:20
#9

Można nadać Nowość nowoczesnej telewizji IP. Jest to podstawowa konsola IPTV/OTT z 4K MAG 420/420w1 https://www.infomir.eu/eng/products/iptv-stb/mag420/. Ta konsola pozwala na oglądanie wielu ciekawych kanałów. Brak dodatkowych połączeń. Liczba kanałów i ich motywy są imponujące. Istnieje wiele kanałów muzycznych i rodzinnych.

Gość napisał(a):

Może z koleżanką zrobisz swojej dziewczynie prezent ;)
A jaki to już zależy od Waszej wspólnej kreatywności!!!!

Gość

22-11-2019, 08:33
#10

Może z koleżanką zrobisz swojej dziewczynie prezent ;)
A jaki to już zależy od Waszej wspólnej kreatywności!!!!

Gość napisał(a):

Rozrywka i podróże (bilety na koncert, teatr, kino; rekreacja)
Prezenty do pielęgnacji ciała (kosmetyki, perfumy, certyfikat do salonu kosmetycznego lub centrum SPA)

Gość

29-06-2023, 10:48
#11

Rozrywka i podróże (bilety na koncert, teatr, kino; rekreacja)
Prezenty do pielęgnacji ciała (kosmetyki, perfumy, certyfikat do salonu kosmetycznego lub centrum SPA)


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów