zrob kurs zawodowy online - pracuj i zarabiaj. finansowanie z UP,szkoły

Założony przez signum
strony: 1
signum napisał(a):Zapraszamy na kursy online :- jez. angielski- jez. polski- kurs instruktora piłki noznej- kurs instruktora pływania- kurs instruktora koszykowki / siatkowki- kurs instruktora piłki recznej- kurs trenera personalnego- kurs instruktora fitness(aerobik)- kurs instruktora samoobrony- kurs dietetyki i suplementacji- kurs instruktora odnowy biologicznej- kurs instruktora Spa & Vellness- kurs instruktora biegania- kurs Ogrodnik- kurs projektowanie ogrodow- kurs Pilot Wycieczek / Rezydent- kurs Pomoc Domowa- kurs Serwisant Komputerowy- kurs kosmetyczny / Kosmetyczka- kurs kucharski / Kucharz- kurs kelnerski / Kelner- kurs cukierniczy/ Cukiernik- kurs Mechanik Samochodowy------------------------------------------------- --*Kurs Dietetyki i SuplementacjiCERTYFIKAT ukończenia kursu w języku polskim i angielskim, dyplom w twardej oprawie, legitymacja plastikowa w formie karty. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu kursant otrzymuje dokumenty Instruktor Dietetyki i Suplementacji.Cena kursu online: 500.00 PLN zapisz się struktura kursuCena kursu stacjonarnego: 1400.00 PLN--------------------------------------------------------- -Przebieg KursuStruktura szkolenia1. kursant otrzymuje dostęp do platformy e-learningowej2. uczestniczysz w kursie (dostajesz moduły z materiałami szkoleniowymi)3. zaliczasz egzamin (egzamin online)4. wystawiamy dokumenty zaświadczające odbycie szkoleniaKurs przygotowuje do pracy:- w ośrodkach sportu i rekreacji, związkach sportowych,- stowarzyszeniach, organizacjach sportowych- klubach sportowych i rekreacyjnych, a także klubach komercyjnych- inneCo daje ukończenie kursu:1. Kursant uzyskuje możliwość podwyższenia umiejętności zawodowych2. Każdy uczestnik otrzymuje dokumentację zaświadczającą o odbyciu szkolenia.3. Dokumentacja i szkolenie jest szczególnie ważne dla osób chcących uzyskać potwierdzenie swojej profesji lub osób chcących rozpocząć naukę nowego zawodu.4. Uzyskane dokumenty otrzymujecie do Firmy Szkoleniowej zarejestrowanej w (RIS)Na dokumentacji nie ma adnotacji, że kurs odbył się drogą internetową!-----------------------------------------zgłos zenia i wszelkie informacje na maila : sandra7@opoczta.pl lub sms o tresci "kurs" na tel. : 731 123 045

signum

Wpisów: 1
Dołączył: 17.12.2014
18-06-2016, 14:14
#1
Zapraszamy na kursy online :- jez. angielski- jez. polski- kurs instruktora piłki noznej- kurs instruktora pływania- kurs instruktora koszykowki / siatkowki- kurs instruktora piłki recznej- kurs trenera personalnego- kurs instruktora fitness(aerobik)- kurs instruktora samoobrony- kurs dietetyki i suplementacji- kurs instruktora odnowy biologicznej- kurs instruktora Spa & Vellness- kurs instruktora biegania- kurs Ogrodnik- kurs projektowanie ogrodow- kurs Pilot Wycieczek / Rezydent- kurs Pomoc Domowa- kurs Serwisant Komputerowy- kurs kosmetyczny / Kosmetyczka- kurs kucharski / Kucharz- kurs kelnerski / Kelner- kurs cukierniczy/ Cukiernik- kurs Mechanik Samochodowy------------------------------------------------- --*Kurs Dietetyki i SuplementacjiCERTYFIKAT ukończenia kursu w języku polskim i angielskim, dyplom w twardej oprawie, legitymacja plastikowa w formie karty. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu kursant otrzymuje dokumenty Instruktor Dietetyki i Suplementacji.Cena kursu online: 500.00 PLN zapisz się struktura kursuCena kursu stacjonarnego: 1400.00 PLN--------------------------------------------------------- -Przebieg KursuStruktura szkolenia1. kursant otrzymuje dostęp do platformy e-learningowej2. uczestniczysz w kursie (dostajesz moduły z materiałami szkoleniowymi)3. zaliczasz egzamin (egzamin online)4. wystawiamy dokumenty zaświadczające odbycie szkoleniaKurs przygotowuje do pracy:- w ośrodkach sportu i rekreacji, związkach sportowych,- stowarzyszeniach, organizacjach sportowych- klubach sportowych i rekreacyjnych, a także klubach komercyjnych- inneCo daje ukończenie kursu:1. Kursant uzyskuje możliwość podwyższenia umiejętności zawodowych2. Każdy uczestnik otrzymuje dokumentację zaświadczającą o odbyciu szkolenia.3. Dokumentacja i szkolenie jest szczególnie ważne dla osób chcących uzyskać potwierdzenie swojej profesji lub osób chcących rozpocząć naukę nowego zawodu.4. Uzyskane dokumenty otrzymujecie do Firmy Szkoleniowej zarejestrowanej w (RIS)Na dokumentacji nie ma adnotacji, że kurs odbył się drogą internetową!-----------------------------------------zgłos zenia i wszelkie informacje na maila : sandra7@opoczta.pl lub sms o tresci "kurs" na tel. : 731 123 045
Gość napisał(a):Czy ktoś wie gdzie i czy w ogóle organizowany jest w Ostrołęce kurs kroju i szycia?

Gość

23-05-2017, 12:33
#2
Czy ktoś wie gdzie i czy w ogóle organizowany jest w Ostrołęce kurs kroju i szycia?
Gość napisał(a):

Mieszkam blisko Ostrołęki, ale przez jakiś czas dokuczała mi poważniejsza kontuzja, więc nie było mowy, żeby jeździć gdzieś dalej, na pewno nie na stacjonarne zajęcia. Dobrze, że świat poszedł trochę do przodu i wiele spraw można zrobić przez internet. Swój kurs instruktora piłki nożnej zrobiłem w Polskiej Akademii Kultury i Sportu i byłem bardzo zadowolony. Po dokumenty też nie musiałem jechać, bo przysłali je pocztą. Jak wyleczyłem więzadło, wróciłem do aktywności fizycznej i pracuję jako instruktor z grupami damskimi. Dziewczyny trzymają wysoki poziom, imponuje mi ich samozaparcie, upór i dyscyplina.

Gość

28-12-2022, 13:35
#3

Mieszkam blisko Ostrołęki, ale przez jakiś czas dokuczała mi poważniejsza kontuzja, więc nie było mowy, żeby jeździć gdzieś dalej, na pewno nie na stacjonarne zajęcia. Dobrze, że świat poszedł trochę do przodu i wiele spraw można zrobić przez internet. Swój kurs instruktora piłki nożnej zrobiłem w Polskiej Akademii Kultury i Sportu i byłem bardzo zadowolony. Po dokumenty też nie musiałem jechać, bo przysłali je pocztą. Jak wyleczyłem więzadło, wróciłem do aktywności fizycznej i pracuję jako instruktor z grupami damskimi. Dziewczyny trzymają wysoki poziom, imponuje mi ich samozaparcie, upór i dyscyplina.


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów