kobieta ginekolog w przychodni femina na 11 listopada

Założony przez egna
strony: 1 2 3 4 dalej
egna napisał(a):jak nazywa się ta pani , wiem tylko że na literę G. czy jest dobra?

egna

Wpisów: 16
Dołączył: 13.01.2007
13-08-2007, 15:04
#1
jak nazywa się ta pani , wiem tylko że na literę G. czy jest dobra?
Gość napisał(a):ZNAM TYLKO GRONCZEWSKĄ, JUTRO IDE DO NIEJ WIEC NAPISZE PO WIZYCIE CZY DOBRA, POZDRAWIAM.

Gość

13-08-2007, 19:48
#2
ZNAM TYLKO GRONCZEWSKĄ, JUTRO IDE DO NIEJ WIEC NAPISZE PO WIZYCIE CZY DOBRA, POZDRAWIAM.
Gość napisał(a):W Feminie przyjmuje dr Góral-seroczyńska,ale nie wiem czy akurat o nią chodzi.Blondynka, nosi wlosy spiete w koka,starsza po 50-tce.

Gość

13-08-2007, 22:03
#3
W Feminie przyjmuje dr Góral-seroczyńska,ale nie wiem czy akurat o nią chodzi.Blondynka, nosi wlosy spiete w koka,starsza po 50-tce.
Gość napisał(a):w feminie na 11 kistopada przyjmuje jeszcze dr achcinska i dr janowska.

Gość

13-08-2007, 22:15
#4
w feminie na 11 kistopada przyjmuje jeszcze dr achcinska i dr janowska.
Gość napisał(a):nie polecam,jest nie miła i nie ma wyczucia do pacjętów,stawia własne komentarze....

Gość

06-09-2007, 17:18
#5
nie polecam,jest nie miła i nie ma wyczucia do pacjętów,stawia własne komentarze....
Gość napisał(a):Pani achcińska,jak u niej byłam  na wizycie na kase chorych to ,potraktowała mnie z góry.... moja wizyta trwała 3min,a mój problem został rozwiazany, w taki spos.ób ze usłyszałam od pani ze,,poczytaj sobie dziecino w interneci" zero kultury i obycia z pacjętem....nie polecam

Gość

06-09-2007, 17:22
#6
Pani achcińska,jak u niej byłam  na wizycie na kase chorych to ,potraktowała mnie z góry.... moja wizyta trwała 3min,a mój problem został rozwiazany, w taki spos.ób ze usłyszałam od pani ze,,poczytaj sobie dziecino w interneci" zero kultury i obycia z pacjętem....nie polecam
Gość napisał(a):Ja chodziłam do p. Góral Seroczyńskiej vel Janowska ponad rok nie polecam to był stracony czas mój problem rozwiązał dopiero doktor Jankowski

Gość

16-10-2007, 11:08
#7
Ja chodziłam do p. Góral Seroczyńskiej vel Janowska ponad rok nie polecam to był stracony czas mój problem rozwiązał dopiero doktor Jankowski
Gość napisał(a):a gdzie konkretnie przyjmije dr Jankowski? Jakim jest lekarzem?

Gość

16-10-2007, 11:13
#8
a gdzie konkretnie przyjmije dr Jankowski? Jakim jest lekarzem?
Gość napisał(a):doktor Jankowski przyjmuje kolo duzego rynku na ul celnej jest dobrym lekarzem polecam

Gość

17-10-2007, 19:31
#9
doktor Jankowski przyjmuje kolo duzego rynku na ul celnej jest dobrym lekarzem polecam
Gość napisał(a):Polecam Wikarskiego. Przyjmuje w handlowcu I piętro. Przyjmuje na NFZ. Jest bardzo przyjemny. Na wszystkie pytania odpowiada. Polecam!

Gość

24-10-2007, 11:52
#10
Polecam Wikarskiego. Przyjmuje w handlowcu I piętro. Przyjmuje na NFZ. Jest bardzo przyjemny. Na wszystkie pytania odpowiada. Polecam!
Gość napisał(a):Achcińska nic na G

Gość

06-11-2007, 17:31
#11
Achcińska nic na G
Gość napisał(a):polecam Pyskło super lekarz

Gość

15-11-2007, 13:26
#12
polecam Pyskło super lekarz
Gość napisał(a):a ja polecam dr.Gronczewska jest dobrym lekarzem i wazne zewszystkiego sie dopatrzy.

Gość

16-11-2007, 17:23
#13
a ja polecam dr.Gronczewska jest dobrym lekarzem i wazne zewszystkiego sie dopatrzy.
Gość napisał(a):popieram moja przedmowczynię dr.gronczewska jest naprawde dobrym lekarzem,Pozatym co o niej świedczy ma zawsze dużo pacjentekPozdrawiam

Gość

04-12-2008, 22:24
#14
popieram moja przedmowczynię dr.gronczewska jest naprawde dobrym lekarzem,Pozatym co o niej świedczy ma zawsze dużo pacjentekPozdrawiam
Gość napisał(a):a gdze przyjmuje dok Gronczewska na kasę?

Gość

08-12-2008, 15:40
#15
a gdze przyjmuje dok Gronczewska na kasę?
Gość napisał(a):W tym bloku przyjmuje na centrum na przeciwko koscioła Zbawiciela Swiata w tym bloku miesci sie tez pralnia kiedys tez była tarcza

Gość

08-12-2008, 16:07
#16
W tym bloku przyjmuje na centrum na przeciwko koscioła Zbawiciela Swiata w tym bloku miesci sie tez pralnia kiedys tez była tarcza
Gość napisał(a):tak tam przyjmuje prywatnie a na kasę wogole nie przyjmuję.

Gość

08-12-2008, 20:59
#17
tak tam przyjmuje prywatnie a na kasę wogole nie przyjmuję.
Gość napisał(a):Pani Janowska jest osobą nie miłą wogóle nie konkretną.. kiedys była nardziej konkretna i pomagała a teraz nie słyszy sie nic dobrego na jej temat,

Gość

17-12-2008, 11:07
#18
Pani Janowska jest osobą nie miłą wogóle nie konkretną.. kiedys była nardziej konkretna i pomagała a teraz nie słyszy sie nic dobrego na jej temat,
Gość napisał(a):Dr Janowska i Góral - Seroczyńska to jedna i ta sama osoba, :)

Gość

17-12-2008, 11:10
#19
Dr Janowska i Góral - Seroczyńska to jedna i ta sama osoba, :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam Wikarskiego. Przyjmuje w handlowcu I piętro. Przyjmuje na NFZ. Jest bardzo przyjemny. Na wszystkie pytania odpowiada. Polecam![/quote]

Gość

30-01-2009, 02:10
#20
[quote=Gość]Polecam Wikarskiego. Przyjmuje w handlowcu I piętro. Przyjmuje na NFZ. Jest bardzo przyjemny. Na wszystkie pytania odpowiada. Polecam![/quote]

strony: 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów