Fotografia ślubna Ostrołęka i Przasnysz

Założony przez Martyna99999
strony: 1
Martyna99999 napisał(a):Witam, poszukuję dobrego fotografa i kamerzystę na nasz ślub najlepiej z Ostrołęki ewentualnie z Przasnysza. Głównie zależy mi na zdjęciach, bo film i tak rzadko jest oglądany. Prosiłabym Was o pomoc i Wasze doświadczenia z fotografami, jacy są dla klientów czy jesteście zadowoleni itp.Z góry dziękuję za Wasze opinie, będą dla mnie bardzo cenne {usmiech}. PozdrawiamMartyna  

Martyna99999

Wpisów: 2
Dołączył: 27.02.2016
27-02-2016, 22:06
#1
Witam, poszukuję dobrego fotografa i kamerzystę na nasz ślub najlepiej z Ostrołęki ewentualnie z Przasnysza. Głównie zależy mi na zdjęciach, bo film i tak rzadko jest oglądany. Prosiłabym Was o pomoc i Wasze doświadczenia z fotografami, jacy są dla klientów czy jesteście zadowoleni itp.Z góry dziękuję za Wasze opinie, będą dla mnie bardzo cenne {usmiech}. PozdrawiamMartyna  
Gość napisał(a):Witam Pani Martyno!:)Zapraszamy na naszą stronę internetową www.kaesfoto.plZnajdzie tam Pani pełne reportaże ze  ślubów :)Pozdrawiamy!

Gość

01-03-2016, 09:58
#2
Witam Pani Martyno!:)Zapraszamy na naszą stronę internetową www.kaesfoto.plZnajdzie tam Pani pełne reportaże ze  ślubów :)Pozdrawiamy!
Gość napisał(a):A ja polecam Maćka Nowosadko, co prawda nie jest z okolic ale nie wpływa to na cenę usługi. Zerknij blog.m-nowosadko.pl lub znajdź na facebooku.  

Gość

03-03-2016, 11:45
#3
A ja polecam Maćka Nowosadko, co prawda nie jest z okolic ale nie wpływa to na cenę usługi. Zerknij blog.m-nowosadko.pl lub znajdź na facebooku.  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów