A.Gołaś grób

Założony przez blue_sky
strony: 1
blue_sky napisał(a):Witam,przyjeżdżam w marcu do Ostrołęki i chciałabym odwiedzić grób śp.Arkadiusza Gołasia, zapalić znicz, położyć kwiaty.. jednak nigdy w nie byłam w Ostrołęce. Znalazłam informację, że został pochowany na cmentarzu parafialnym (na mapie widziałam, w którym miejscu miasta jest), jednak nie wiem czy uda mi się znaleźć Jego grób, a tego samego dnia muszę wracać. Czy ktoś wie może w której części cmentarza znajdę grób Gołasia? Z góry bardzo dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

blue_sky

Wpisów: 3
Dołączył: 21.01.2016
21-01-2016, 16:46
#1
Witam,przyjeżdżam w marcu do Ostrołęki i chciałabym odwiedzić grób śp.Arkadiusza Gołasia, zapalić znicz, położyć kwiaty.. jednak nigdy w nie byłam w Ostrołęce. Znalazłam informację, że został pochowany na cmentarzu parafialnym (na mapie widziałam, w którym miejscu miasta jest), jednak nie wiem czy uda mi się znaleźć Jego grób, a tego samego dnia muszę wracać. Czy ktoś wie może w której części cmentarza znajdę grób Gołasia? Z góry bardzo dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
Gość napisał(a):jak będziesz wchodziła bramą wjazdową od strony domu pogrzebowego to idziesz prosto i zaraz za kaplicą skręcasz w prawo i po prawej stronie będzie grób Arka.Na pewno namierzyć abyś tylko doszła do tej Kaplicy któa jest jedna na cmentarzu

Gość

21-01-2016, 17:33
#2
jak będziesz wchodziła bramą wjazdową od strony domu pogrzebowego to idziesz prosto i zaraz za kaplicą skręcasz w prawo i po prawej stronie będzie grób Arka.Na pewno namierzyć abyś tylko doszła do tej Kaplicy któa jest jedna na cmentarzu
blue_sky napisał(a):dziękuje bardzo!

blue_sky

Wpisów: 3
Dołączył: 21.01.2016
21-01-2016, 20:53
#3
dziękuje bardzo!
Gość napisał(a):Dobre intencje miała osoba tłumacząca, ale pomyliła się. Za kaplicą w lewo i po prawej stronie za około 20 metrów od kaplicy. A cmentarz parafialny to znaczy ten przy Narwi (tak na wszelki wypadek).

Gość

21-01-2016, 23:16
#4
Dobre intencje miała osoba tłumacząca, ale pomyliła się. Za kaplicą w lewo i po prawej stronie za około 20 metrów od kaplicy. A cmentarz parafialny to znaczy ten przy Narwi (tak na wszelki wypadek).
blue_sky napisał(a):dziękuje za wskazówki! sama pewnie bym troche błądziła, a przyjście na grób to cel mojego przyjazdu. jeszcze raz dzięki!

blue_sky

Wpisów: 3
Dołączył: 21.01.2016
21-01-2016, 23:42
#5
dziękuje za wskazówki! sama pewnie bym troche błądziła, a przyjście na grób to cel mojego przyjazdu. jeszcze raz dzięki!
Gość napisał(a):sorry tak tak w lewo za kapliczką :)  

Gość

23-01-2016, 11:09
#6
sorry tak tak w lewo za kapliczką :)  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów