Mechanik oszust !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Założony przez stellina1976
strony: 1
stellina1976 napisał(a):Witam serdecznie.Chciałabym przestrzec przed mechanikiem. Adam K. ze Stacji, mający swój zakład wcześniej w Czarnowcu oszukał mnie na kwotę 8 tysięcy złotych, które zostały mu przelane na zakup silnika do samochodu. Podaje on że pracuje w salonie Volkswagena w Markach co jest jednym wielkim kłamstwem. Ten człowiek zwodził mnie od czerwca wymyślając coraz to nowe kłamstwa a w rezultacie ani nie zakupił silnika ani nie naprawił samochodu jak i również nie chce zwrócić pieniędzy. Ten człowiek od początku nie zamierzał nic zrobić. Kiedy po długich oczekiwaniach bez rezultatu, została najęta firma do naprawy samochodu, okazało się przy robieniu inwentaryzacji części przed odbiorem samochodu że brakuje także katalizatora który również został przez niego przywłaszczony. Człowiek ten nie potrafił wyjaśnić co się z nim stało. Twierdził najpierw że jest w innym miejscu a potem stwierdził ot tak po prostu, że go nie ma. Jest to człowiek nieodpowiedzialny i nic co mówi nie jest prawdą. Sprawą zajął się już odpowiedni organ. Chciałabym przestrzec aby nie oddawać do tego człowieka samochodu. Wiem że nie jestem pierwszą osobą którą oszukał. Nadmienię tu również, że sprawę próbowałam najpierw załatwić polubownie ale niestety się nie dało. Pragnę dodać, że to on się ze mną skontaktował kiedy zamieściłam ogłoszenie o sprzedaży samochodu. To on zaproponował usługę a co najlepsze wiedział o którym samochodzie mowa i gdzie on stoi.  

stellina1976

Wpisów: 1
Dołączył: 29.10.2015
29-10-2015, 16:45
#1
Witam serdecznie.Chciałabym przestrzec przed mechanikiem. Adam K. ze Stacji, mający swój zakład wcześniej w Czarnowcu oszukał mnie na kwotę 8 tysięcy złotych, które zostały mu przelane na zakup silnika do samochodu. Podaje on że pracuje w salonie Volkswagena w Markach co jest jednym wielkim kłamstwem. Ten człowiek zwodził mnie od czerwca wymyślając coraz to nowe kłamstwa a w rezultacie ani nie zakupił silnika ani nie naprawił samochodu jak i również nie chce zwrócić pieniędzy. Ten człowiek od początku nie zamierzał nic zrobić. Kiedy po długich oczekiwaniach bez rezultatu, została najęta firma do naprawy samochodu, okazało się przy robieniu inwentaryzacji części przed odbiorem samochodu że brakuje także katalizatora który również został przez niego przywłaszczony. Człowiek ten nie potrafił wyjaśnić co się z nim stało. Twierdził najpierw że jest w innym miejscu a potem stwierdził ot tak po prostu, że go nie ma. Jest to człowiek nieodpowiedzialny i nic co mówi nie jest prawdą. Sprawą zajął się już odpowiedni organ. Chciałabym przestrzec aby nie oddawać do tego człowieka samochodu. Wiem że nie jestem pierwszą osobą którą oszukał. Nadmienię tu również, że sprawę próbowałam najpierw załatwić polubownie ale niestety się nie dało. Pragnę dodać, że to on się ze mną skontaktował kiedy zamieściłam ogłoszenie o sprzedaży samochodu. To on zaproponował usługę a co najlepsze wiedział o którym samochodzie mowa i gdzie on stoi.  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów