Chrzest w Ostrołęce

Założony przez d0oris
strony: 1
d0oris napisał(a):Hej:) Razem z mężem chcemy ochrzcić córeczkę. Nie mamy ślubu kościelnego tylko cywilny i tutaj właśnie zaczynają się schody... Może wiecie gdzie w Ostrołęce nikt nie będzie robił problemu żeby udzielić chrztu?:) Koniecznie musi być to niedziela? Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi :)  

d0oris

Wpisów: 2
Dołączył: 07.11.2014
07-11-2014, 11:37
#1
Hej:) Razem z mężem chcemy ochrzcić córeczkę. Nie mamy ślubu kościelnego tylko cywilny i tutaj właśnie zaczynają się schody... Może wiecie gdzie w Ostrołęce nikt nie będzie robił problemu żeby udzielić chrztu?:) Koniecznie musi być to niedziela? Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi :)  
Gość napisał(a):Wiem, że kiedyś za najbardziej "liberalną" parafię w tym względzie uchodziła parafia w Wojciechowicach, ale w mojej rodzinie bez problemu bez problemu ochrzczono dziecko w klasztorze.

Gość

07-11-2014, 11:55
#2
Wiem, że kiedyś za najbardziej "liberalną" parafię w tym względzie uchodziła parafia w Wojciechowicach, ale w mojej rodzinie bez problemu bez problemu ochrzczono dziecko w klasztorze.
Gość napisał(a):Znajomi chrzcili na wojciechowicach.

Gość

07-11-2014, 16:11
#3
Znajomi chrzcili na wojciechowicach.
Gość napisał(a):podobno w farze ale nie wiem na pewno

Gość

07-11-2014, 17:16
#4
podobno w farze ale nie wiem na pewno
Gość napisał(a):zacznij poszukiwania gdziekolwiekjeżeli ten sakrament wiele dla Ciebie znaczy to nie powinno być problemów,

Gość

14-11-2014, 10:08
#5
zacznij poszukiwania gdziekolwiekjeżeli ten sakrament wiele dla Ciebie znaczy to nie powinno być problemów,

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów