super kredyt

Założony przez NCF
strony: 1
NCF napisał(a):Właśnie dostałem wiadomość, że załatwiłem znajomej właścicielce sklepu, kredyt 124.000 złotych. Oprocentowanie roczne 7,74% i spłata w ciągu 10 lat. W porównaniu z innymi kredytami  ten jest prawie za darmo. Jeżeli jesteś właścicielemmałej albo dużej firmy. Potrzebujesz pieniędzy na jej rozwój odezwij się do mnie a nieodpłatnie pomogę Ci załatwić kredyt może nawet na lepszych warunkach. tel. 505 568 380{tak}{tak}{tak}{usmiech}

NCF

Wpisów: 1
Dołączył: 23.09.2014
23-09-2014, 14:00
#1
Właśnie dostałem wiadomość, że załatwiłem znajomej właścicielce sklepu, kredyt 124.000 złotych. Oprocentowanie roczne 7,74% i spłata w ciągu 10 lat. W porównaniu z innymi kredytami  ten jest prawie za darmo. Jeżeli jesteś właścicielemmałej albo dużej firmy. Potrzebujesz pieniędzy na jej rozwój odezwij się do mnie a nieodpłatnie pomogę Ci załatwić kredyt może nawet na lepszych warunkach. tel. 505 568 380{tak}{tak}{tak}{usmiech}
Gość napisał(a):Właśnie dostałem wiadomość, że załatwiłem znajomej właścicielce sklepu, kredyt 124.000 złotych.Ale przecież ja nic nie załatwiałem, nawet nie mam znajomej, która byłaby właścicielką sklepu.Coś tu nie gra.

Gość

23-09-2014, 19:51
#2
Właśnie dostałem wiadomość, że załatwiłem znajomej właścicielce sklepu, kredyt 124.000 złotych.Ale przecież ja nic nie załatwiałem, nawet nie mam znajomej, która byłaby właścicielką sklepu.Coś tu nie gra.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów