Grzybica paznokci

Założony przez goose
strony: 1
goose napisał(a):Witam, niestety jakiś czas temu ten problem stał się moim udziałem :( Nie wyglądało to dobrze, ale na szczęście trafiłam do fachowca, który zamiast bawić się w lakiery lecznicze przepisał mi doustny trioxal. Lek działa naprawdę rewelacyjnie, więc jeśli zdarzy się wam coś takiego złapać, to polecam!

goose

Wpisów: 5
Dołączył: 24.05.2011
05-09-2014, 11:08
#1
Witam, niestety jakiś czas temu ten problem stał się moim udziałem :( Nie wyglądało to dobrze, ale na szczęście trafiłam do fachowca, który zamiast bawić się w lakiery lecznicze przepisał mi doustny trioxal. Lek działa naprawdę rewelacyjnie, więc jeśli zdarzy się wam coś takiego złapać, to polecam!
Gość napisał(a):czy leczy również grzybicę pochwy i penisa?

Gość

05-09-2014, 15:41
#2
czy leczy również grzybicę pochwy i penisa?
Gość napisał(a):A ja jak się zaraziłem grzybicą paznokci, to w necie znalazłem stronkę leczpaznokcie.pl i tam mnóstwo przydatnych informacji i porad jest na ten temat. Polecam

Gość

15-09-2014, 11:59
#3
A ja jak się zaraziłem grzybicą paznokci, to w necie znalazłem stronkę leczpaznokcie.pl i tam mnóstwo przydatnych informacji i porad jest na ten temat. Polecam
Gość napisał(a):goose, czy ten trioxal to się bierze z przerwami? Bo podobno jest jakiś skuteczny lek, który się bierze, potem przerwa i potem znowu się bierze.

Gość

18-09-2014, 21:41
#4
goose, czy ten trioxal to się bierze z przerwami? Bo podobno jest jakiś skuteczny lek, który się bierze, potem przerwa i potem znowu się bierze.
goose napisał(a):No, to ten. To jest taka terapia punktowa, że się bierze przez tydzień, a potem trzy tygodnie przerwy. I naprawdę wszystko wraca do normy.

goose

Wpisów: 5
Dołączył: 24.05.2011
20-09-2014, 23:28
#5
No, to ten. To jest taka terapia punktowa, że się bierze przez tydzień, a potem trzy tygodnie przerwy. I naprawdę wszystko wraca do normy.
Gość napisał(a):No to chyba nie będę się dłużej bawił w smarowanie lakierem leczniczym, bo efektów nie widzę, tylko pójdę do dermatologa i poproszę, żeby mi ten trioxal przepisał, żeby raz na zawsze się pozbyć tego świństwa.

Gość

21-09-2014, 21:54
#6
No to chyba nie będę się dłużej bawił w smarowanie lakierem leczniczym, bo efektów nie widzę, tylko pójdę do dermatologa i poproszę, żeby mi ten trioxal przepisał, żeby raz na zawsze się pozbyć tego świństwa.
Gość napisał(a):Dobrze, że ktoś mądry ta aplikacje wymyślił i można spokojnie leki brać. Ja na bank bym zapomniał o tym kiedy biorę a kiedy mam przerwę w braniu Trioxalu.

Gość

15-10-2014, 10:57
#7
Dobrze, że ktoś mądry ta aplikacje wymyślił i można spokojnie leki brać. Ja na bank bym zapomniał o tym kiedy biorę a kiedy mam przerwę w braniu Trioxalu.
Gość napisał(a):Niezły lek, tez go miałam.  

Gość

29-06-2016, 20:50
#8
Niezły lek, tez go miałam.  
gieniarudnik napisał(a):Warto chyba zacząć od właściwej higieny...{zdziwko}

gieniarudnik

Wpisów: 1
Dołączył: 01.07.2016
01-07-2016, 00:44
#9
Warto chyba zacząć od właściwej higieny...{zdziwko}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów