Jaką szkołę językową wybrać? + ceny kursów

Założony przez galaxy
strony: 1
galaxy napisał(a):Witam :) zamierzam podjąć naukę języka angielskiego w jednej ze szkół językowych w Ostrołęce. Zastanawiałam się nad Alma Mater, ale może polecilibyście mi jakąś inną. I drugie pytanie- ile mniej więcej wynosi cena kursu np. za rok? :)  

galaxy

Wpisów: 1
Dołączył: 30.07.2014
30-07-2014, 18:03
#1
Witam :) zamierzam podjąć naukę języka angielskiego w jednej ze szkół językowych w Ostrołęce. Zastanawiałam się nad Alma Mater, ale może polecilibyście mi jakąś inną. I drugie pytanie- ile mniej więcej wynosi cena kursu np. za rok? :)  
Gość napisał(a):Blue House przy parku - małe grupy, indywidualne podejście. Cena niewysoka (zależy od poziomu / ilości godzin). Ja płaciłam 1200.

Gość

31-07-2014, 20:36
#2
Blue House przy parku - małe grupy, indywidualne podejście. Cena niewysoka (zależy od poziomu / ilości godzin). Ja płaciłam 1200.
Gość napisał(a):Polecam Centrum Językowe NEO na os. Centrum, świetni lektorzy ;) najlepiej podzwonić lub przejść się osobiście do szkoły i porównać ceny{usmiech}

Gość

02-08-2014, 12:21
#3
Polecam Centrum Językowe NEO na os. Centrum, świetni lektorzy ;) najlepiej podzwonić lub przejść się osobiście do szkoły i porównać ceny{usmiech}
Gość napisał(a):Ja polecam SPEED zdałam za pierwszym razem, tak jak moja teściowa i szwagierka :)

Gość

31-08-2014, 17:58
#4
Ja polecam SPEED zdałam za pierwszym razem, tak jak moja teściowa i szwagierka :)
Gość napisał(a):bałwanie szkołę językową nie jazdy!!!

Gość

01-09-2014, 14:26
#5
bałwanie szkołę językową nie jazdy!!!
Gość napisał(a):Również polecam CJ NEO- mają małe grupki i od tego roku także zajęcia  z Native Speaker{usmiech}

Gość

01-09-2014, 18:49
#6
Również polecam CJ NEO- mają małe grupki i od tego roku także zajęcia  z Native Speaker{usmiech}
Gość napisał(a):Zdecydowanie konwersatorium, przy ulicy Hallera .

Gość

02-09-2014, 09:27
#7
Zdecydowanie konwersatorium, przy ulicy Hallera .
Gość napisał(a):A moze ktos wie gdzie w O-ce mozna Dunskiego sie nauczyc....????

Gość

07-01-2015, 08:03
#8
A moze ktos wie gdzie w O-ce mozna Dunskiego sie nauczyc....????

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 1 zalogowany użytkownik.
Lista zalogowanych użytkowników: maciek444
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów