Poród ze znieczuleniem

Założony przez Kaczacza83
strony: 1
Kaczacza83 napisał(a):Witam. Chciałabym zapytać, czy któraś z Pań rodziła już ze znieczuleniem w kręgosłup (zewnątrzoponowe?) w Ostrołęce? Jestem w drugiej ciąży i zastanawiam się czy warto o nie prosić. Poprzednio rodziłam 16 godzin na kroplówkach i zastrzykach. Proszę serdecznie o opinie. Dziękuję.

Kaczacza83

Wpisów: 2
Dołączył: 30.06.2014
30-06-2014, 18:18
#1
Witam. Chciałabym zapytać, czy któraś z Pań rodziła już ze znieczuleniem w kręgosłup (zewnątrzoponowe?) w Ostrołęce? Jestem w drugiej ciąży i zastanawiam się czy warto o nie prosić. Poprzednio rodziłam 16 godzin na kroplówkach i zastrzykach. Proszę serdecznie o opinie. Dziękuję.
Gość napisał(a):Witam, a w którym jesteś tygodniu?U mnie też druga ciąża i myślę o zzo, ale tak jak Ty mam mieszane uczucia wobec tej formy znieczulenia. Opinie też są różne.Wiem, że nic nie pomogłam ;)Ale dołączam się do Twojego pytania!PozdrawiamH.

Gość

29-07-2014, 14:04
#2
Witam, a w którym jesteś tygodniu?U mnie też druga ciąża i myślę o zzo, ale tak jak Ty mam mieszane uczucia wobec tej formy znieczulenia. Opinie też są różne.Wiem, że nic nie pomogłam ;)Ale dołączam się do Twojego pytania!PozdrawiamH.
Gość napisał(a):ja tez podbijam pytanie!!!wcześniej juz o to pytałam na mojejostr...ale zero odezwu...niestety.

Gość

07-08-2014, 20:44
#3
ja tez podbijam pytanie!!!wcześniej juz o to pytałam na mojejostr...ale zero odezwu...niestety.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów