laparoskopia

Założony przez marcysia
strony: 1
marcysia napisał(a):Cześć, mam pytanie, czy któraś z Pań miała w ostatnim czasie przeprowadzoną laparoskopię w Ostrołęce? Ja właśnie dostałam skierowanie na laparo. Co prawda lekarz teoretycznie powiedział co i jak? Ale zastanawia mnie jak to wszystko wygląda w praktyce? W związku z tym mam ogromną prośbę do Pani, która jest już po wszystkim o podanie adresu maila, mam kilka pytań a nie chciałabym oficjalnie na forum pisać. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.  

marcysia

Wpisów: 5
Dołączył: 17.04.2013
02-02-2014, 17:42
#1
Cześć, mam pytanie, czy któraś z Pań miała w ostatnim czasie przeprowadzoną laparoskopię w Ostrołęce? Ja właśnie dostałam skierowanie na laparo. Co prawda lekarz teoretycznie powiedział co i jak? Ale zastanawia mnie jak to wszystko wygląda w praktyce? W związku z tym mam ogromną prośbę do Pani, która jest już po wszystkim o podanie adresu maila, mam kilka pytań a nie chciałabym oficjalnie na forum pisać. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.  
Gość napisał(a):Laparoskopię miałam w październiku ogólne jestem bardzo zadowolona wykonywał mi ją Buciński jeśli masz jakieś pytania amelus9@o2.pl pozdrawiam

Gość

02-02-2014, 21:46
#2
Laparoskopię miałam w październiku ogólne jestem bardzo zadowolona wykonywał mi ją Buciński jeśli masz jakieś pytania amelus9@o2.pl pozdrawiam

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów