Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Założony przez TymkaM
strony: 1
TymkaM napisał(a):Witam, ostatnio przejeżdżając przez Kilińskiego, widziałam, że w miejscu starej "Paryżanki" jest nowa kawiarenka.Był ktoś? Fajne miejsce? Na witrynach piszą, że jest m.in sala zabaw dla dzieci :) Brzmi nieźle, bo to coś nowego w Ostrołęce.Ja na pewno się tam wybiorę, ale jeśli ktoś był - to piszcie, jak wrażenia :)PozdrawiamTMPS. jak już sama tam zajrzę, to napiszę  :)

TymkaM

Wpisów: 1
Dołączył: 10.05.2013
26-01-2014, 17:14
#1
Witam, ostatnio przejeżdżając przez Kilińskiego, widziałam, że w miejscu starej "Paryżanki" jest nowa kawiarenka.Był ktoś? Fajne miejsce? Na witrynach piszą, że jest m.in sala zabaw dla dzieci :) Brzmi nieźle, bo to coś nowego w Ostrołęce.Ja na pewno się tam wybiorę, ale jeśli ktoś był - to piszcie, jak wrażenia :)PozdrawiamTMPS. jak już sama tam zajrzę, to napiszę  :)
Gość napisał(a):ja byłam :wystrój fajny - schludnie, czysto, jest mini sala zabaw dla dzieci uważam to za fajny pomysł chociaż sama nie mam jeszcze dzieci :)jedynym minusem jest chyba to, ze obsługa jest troszeczkę "sztywna"  

Gość

09-03-2014, 17:12
#2
ja byłam :wystrój fajny - schludnie, czysto, jest mini sala zabaw dla dzieci uważam to za fajny pomysł chociaż sama nie mam jeszcze dzieci :)jedynym minusem jest chyba to, ze obsługa jest troszeczkę "sztywna"  
Gość napisał(a):Ja mam dziecko,i co z tego jak nie może korzystać,bo czeka się 15 minut na gofra,po czym pan własciciel przychodzi i mówi że niestety po 15 minutach gofra nie bedzie,czekam,czekam i czekam,tak trudno przeprosić było panu właścicielowi i powiedziec wczesniej ze nie będzie gofra,magicznych słów jest dużo,a nie tylko burkanie i uważanie klienta za intruza,i nie opowiadanie że gofr bedzie za 5 minut.Dziecko czekało po czym bardzo płakało,Pan właściciel otworzył coś z myślą oi dzieciach ,tylko sam nie pojęcia o dzieciach,biznesie i kulturze osobistej,daje mu rok z poślizgiem półtora.

Gość

08-04-2014, 15:36
#3
Ja mam dziecko,i co z tego jak nie może korzystać,bo czeka się 15 minut na gofra,po czym pan własciciel przychodzi i mówi że niestety po 15 minutach gofra nie bedzie,czekam,czekam i czekam,tak trudno przeprosić było panu właścicielowi i powiedziec wczesniej ze nie będzie gofra,magicznych słów jest dużo,a nie tylko burkanie i uważanie klienta za intruza,i nie opowiadanie że gofr bedzie za 5 minut.Dziecko czekało po czym bardzo płakało,Pan właściciel otworzył coś z myślą oi dzieciach ,tylko sam nie pojęcia o dzieciach,biznesie i kulturze osobistej,daje mu rok z poślizgiem półtora.
Gość napisał(a):Wczoraj się wybrałam do Konika a tam . . . pusto.Czy lokal został przeniesiony w inne miejsce czy zamknięto go?

Gość

23-11-2014, 16:52
#4
Wczoraj się wybrałam do Konika a tam . . . pusto.Czy lokal został przeniesiony w inne miejsce czy zamknięto go?

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów