budowa ścieżki pieszo-rowerowej z Kadzidła do Dylewa

Założony przez kurp
strony: 1
kurp napisał(a):Co myślicie o takiej inwestycji? Czy według Was jest potrzebna? Temat oczywiście nie jest nowy. Siedem lat temu to był jeden z postulatów programowych Komitetu Wyborczego Wyborców Dariusza Łukaszewskiego. Nie jest to jakaś nierealna sprawa dla samorządu jak np budowa obwodnicy Kadzidła czy Dylewa, mimo to pozostaje tyle lat tylko niespełnioną obietnicą. Zachęcam do dyskusji.

kurp

Wpisów: 23
Dołączył: 28.01.2010
16-12-2013, 08:23
#1
Co myślicie o takiej inwestycji? Czy według Was jest potrzebna? Temat oczywiście nie jest nowy. Siedem lat temu to był jeden z postulatów programowych Komitetu Wyborczego Wyborców Dariusza Łukaszewskiego. Nie jest to jakaś nierealna sprawa dla samorządu jak np budowa obwodnicy Kadzidła czy Dylewa, mimo to pozostaje tyle lat tylko niespełnioną obietnicą. Zachęcam do dyskusji.
Gość napisał(a):[quote=kurp]Temat oczywiście nie jest nowy. Siedem lat temu to był jeden z postulatów programowych Komitetu Wyborczego Wyborców Dariusza Łukaszewskiego.[/quote]Podobno inwestycja cały czas była blokowana przez późniejszego zastępcę tegoż wójta.

Gość

16-12-2013, 08:44
#2
[quote=kurp]Temat oczywiście nie jest nowy. Siedem lat temu to był jeden z postulatów programowych Komitetu Wyborczego Wyborców Dariusza Łukaszewskiego.[/quote]Podobno inwestycja cały czas była blokowana przez późniejszego zastępcę tegoż wójta.
Gość napisał(a):co to znaczy podobno???

Gość

16-12-2013, 21:29
#3
co to znaczy podobno???
Gość napisał(a):[quote=kurp]Co myślicie o takiej inwestycji? Czy według Was jest potrzebna? Temat oczywiście nie jest nowy. Siedem lat temu to był jeden z postulatów programowych Komitetu Wyborczego Wyborców Dariusza Łukaszewskiego. Nie jest to jakaś nierealna sprawa dla samorządu jak np budowa obwodnicy Kadzidła czy Dylewa, mimo to pozostaje tyle lat tylko niespełnioną obietnicą. Zachęcam do dyskusji. [/quote]Spytaj się czy własciciele gruntów zechcą sprzedać parę metrów swojej schedy pod tę ścieżkę.Druga sprawa kto ma o nią dbać bo ostatnio po marznącym deszczu była gołoledź to dzieci do szkoły szly rowem bo zęby można  było powybijać.To samo rowerek,szosą mimo że czarna jechać nie wolno a scieżka oblodzona

Gość

16-12-2013, 21:38
#4
[quote=kurp]Co myślicie o takiej inwestycji? Czy według Was jest potrzebna? Temat oczywiście nie jest nowy. Siedem lat temu to był jeden z postulatów programowych Komitetu Wyborczego Wyborców Dariusza Łukaszewskiego. Nie jest to jakaś nierealna sprawa dla samorządu jak np budowa obwodnicy Kadzidła czy Dylewa, mimo to pozostaje tyle lat tylko niespełnioną obietnicą. Zachęcam do dyskusji. [/quote]Spytaj się czy własciciele gruntów zechcą sprzedać parę metrów swojej schedy pod tę ścieżkę.Druga sprawa kto ma o nią dbać bo ostatnio po marznącym deszczu była gołoledź to dzieci do szkoły szly rowem bo zęby można  było powybijać.To samo rowerek,szosą mimo że czarna jechać nie wolno a scieżka oblodzona
Gość napisał(a):Scieżka to fantazja

Gość

16-12-2013, 21:41
#5
Scieżka to fantazja
Gość napisał(a):nie rozumiem, to samorząd ma budować obwodnice?ścieżki rowerowej nie powinno się budować bo za parę lat trzeba będzie to niszczyć. mam nadzieję że za x lat będą budować jakąś drogę ekspresową z ostrołęki np. do szczytna przynajmniej.

Gość

17-12-2013, 13:03
#6
nie rozumiem, to samorząd ma budować obwodnice?ścieżki rowerowej nie powinno się budować bo za parę lat trzeba będzie to niszczyć. mam nadzieję że za x lat będą budować jakąś drogę ekspresową z ostrołęki np. do szczytna przynajmniej.
Gość napisał(a):jasne {diabelek}temat z d..y wzięty

Gość

18-12-2013, 00:20
#7
jasne {diabelek}temat z d..y wzięty
Gość napisał(a):Droga ekspresowa ? W jakim kraju żyjesz !  

Gość

18-12-2013, 14:23
#8
Droga ekspresowa ? W jakim kraju żyjesz !  
DanielMyga napisał(a):Teraz jest fama na ścieżki rowerowe, bo np w moim LGD jest nacisk na turystykę turystykę, sport i rekreację.

DanielMyga

Wpisów: 10
Dołączył: 16.12.2015
24-06-2016, 07:48
#9
Teraz jest fama na ścieżki rowerowe, bo np w moim LGD jest nacisk na turystykę turystykę, sport i rekreację.
Gość napisał(a):Łatwiej zorganizować imprezkę niż zbudować ścieżkę rowerową.

Gość

24-06-2016, 07:55
#10
Łatwiej zorganizować imprezkę niż zbudować ścieżkę rowerową.
Gość napisał(a):Łatwiej zorganizować imprezkę niż zbudować ścieżkę rowerową.

Gość

24-06-2016, 07:57
#11
Łatwiej zorganizować imprezkę niż zbudować ścieżkę rowerową.
Gość napisał(a):Wójt od lat twierdzi, że takiej ścieżki nie da się wybudować bo nie ma którędy. Google trzyma w swoich kopiach wypowiedzi z forum portalu 'ekadzidlo' gdzie sam włodarz wypowiada się na ten temat (forum i sam portal w tej chwili nie działa).Jak się niedawno okazało z ul Sachalin do nowego zakładu JBB ma być położony kabel energetyczny i to w pasie drogi gminnej biegnącej przez pola usytuowane między ul. Sachalin a drogą krajową. Okazało się, że wójt nie przeprowadził wydzielenia gruntu pod tą drogę gminną a tym samym pod ewentualną ścieżkę rowerową.Na początku roku była też organizowana akcja wyrażania zgody na oddanie 2 metrów szerokości gruntu przy drodze krajowej. Zbierano podpisy.I co?Jak zawsze skończyło się na pięknym gadaniu.

Gość

06-08-2016, 15:46
#12
Wójt od lat twierdzi, że takiej ścieżki nie da się wybudować bo nie ma którędy. Google trzyma w swoich kopiach wypowiedzi z forum portalu 'ekadzidlo' gdzie sam włodarz wypowiada się na ten temat (forum i sam portal w tej chwili nie działa).Jak się niedawno okazało z ul Sachalin do nowego zakładu JBB ma być położony kabel energetyczny i to w pasie drogi gminnej biegnącej przez pola usytuowane między ul. Sachalin a drogą krajową. Okazało się, że wójt nie przeprowadził wydzielenia gruntu pod tą drogę gminną a tym samym pod ewentualną ścieżkę rowerową.Na początku roku była też organizowana akcja wyrażania zgody na oddanie 2 metrów szerokości gruntu przy drodze krajowej. Zbierano podpisy.I co?Jak zawsze skończyło się na pięknym gadaniu.
Gość napisał(a):Dzień dobry, niestety same kłamstwa. Poprowadzenie ścieżki rowerowej z Sachalina do Zakładu JBB, jest zadaniem zapisanym w budżecie na ten rok. Wspomniany kabel zostanie ułożony w pasie drogowym, po jego zewnętrznej stronie. W części pozostałej powstanie ścieżka, najpierw żwirowa, później zaś asfaltowa. Obecnie trwają, na zlecenie wykonawcy, prace geodezyjne. Po zakończeniu prac, powstanie, ścieżka rowerowa. Przypomnę, dla porządku, że o inwestycjach decydują radni, także dylewscy, wójt jest jedynie organem wykonawczym to znaczy jest zobowiązany wykonać uchwały rady gminy. Przywołana, moja dawna, wypowiedź, nie ma nic wspólnego ze ścieżką prowadzącą od |Sachalina. Proszę nie mylić. Na ścieżkę rowerową przy drodze krajowej nie ma zgody dwojga mieszkańców, którzy dysponują najistotniejszą częścią gruntów. Poza tym, nie mogę tego zrozumieć, dlaczego brakiem ścieżki rowerowej przy drodze krajowej obciąża się gminę. Zadania są jasno przypisane. W pasie drogi krajowej prace może prowadzić GDDKiA. Nikt więcej. Po co mnożyć te same pomówienia. Dariusz Łukaszewski.  

Gość

10-08-2016, 14:36
#13
Dzień dobry, niestety same kłamstwa. Poprowadzenie ścieżki rowerowej z Sachalina do Zakładu JBB, jest zadaniem zapisanym w budżecie na ten rok. Wspomniany kabel zostanie ułożony w pasie drogowym, po jego zewnętrznej stronie. W części pozostałej powstanie ścieżka, najpierw żwirowa, później zaś asfaltowa. Obecnie trwają, na zlecenie wykonawcy, prace geodezyjne. Po zakończeniu prac, powstanie, ścieżka rowerowa. Przypomnę, dla porządku, że o inwestycjach decydują radni, także dylewscy, wójt jest jedynie organem wykonawczym to znaczy jest zobowiązany wykonać uchwały rady gminy. Przywołana, moja dawna, wypowiedź, nie ma nic wspólnego ze ścieżką prowadzącą od |Sachalina. Proszę nie mylić. Na ścieżkę rowerową przy drodze krajowej nie ma zgody dwojga mieszkańców, którzy dysponują najistotniejszą częścią gruntów. Poza tym, nie mogę tego zrozumieć, dlaczego brakiem ścieżki rowerowej przy drodze krajowej obciąża się gminę. Zadania są jasno przypisane. W pasie drogi krajowej prace może prowadzić GDDKiA. Nikt więcej. Po co mnożyć te same pomówienia. Dariusz Łukaszewski.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dzień dobry, niestety same kłamstwa.[/quote]Do dnia dzisiejszego nie został uregulowany stan prawny granic tej "drogi gminnej". Aby taka ścieżka mogła powstać należy zrobić [b]rozgraniczenie[/b] co do dnia dzisiejszego nie zostało zrobione!

Gość

12-08-2016, 13:18
#14
[quote=Gość]Dzień dobry, niestety same kłamstwa.[/quote]Do dnia dzisiejszego nie został uregulowany stan prawny granic tej "drogi gminnej". Aby taka ścieżka mogła powstać należy zrobić [b]rozgraniczenie[/b] co do dnia dzisiejszego nie zostało zrobione!
Gość napisał(a):Podziwiam dar ogarniania całego internetu przez osobę wójta {diabelek} Tak się wójt troszczy o dobro swojego wizerunku jak żaden inny.Szkoda że wójt nie troszczy się tak o swoich mieszkańców.

Gość

12-08-2016, 13:35
#15
Podziwiam dar ogarniania całego internetu przez osobę wójta {diabelek} Tak się wójt troszczy o dobro swojego wizerunku jak żaden inny.Szkoda że wójt nie troszczy się tak o swoich mieszkańców.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów