w sprawie muzeum poświęconego Bożemu Miłosierdziu w Ostrołęce

Założony przez Gość
strony: 1 2 dalej
Gość napisał(a):Hmmdziwi mnie to, że ktoś chciałby "Boże Miłosierdzie" wstawiać do muzeum.hehehe

Gość

28-11-2013, 16:14
#1
Hmmdziwi mnie to, że ktoś chciałby "Boże Miłosierdzie" wstawiać do muzeum.hehehe
Gość napisał(a):może właśnie dlatego, że nie jest to kultura umarłych, ale żywych nie warto jej wkładać do muzeum."Muzeum – instytucja powołana do gromadzenia, badania oraz opieki nad obiektami posiadającymi pewną wartość historyczną bądź artystyczną."Jeżeli chciałabyś Wiesławo otworzyć muzeum Miłosierdzia Bożego musiałabyś w nim przecież gromadzić i badać żywych ludzi.W ostrołęce są już takie muzea :)Polecam szpital specjalistyczny, a szczególnie oddział noworodków, polecam areszt śledczy, hospicjum, dom opieki społecznej, przedszkola, szkoły i wiele domów prywatnych i mieszkań.Powiedz co miałbym zobaczyć w muzeum Miłosierdzia Bożego?

Gość

30-11-2013, 17:53
#2
może właśnie dlatego, że nie jest to kultura umarłych, ale żywych nie warto jej wkładać do muzeum."Muzeum – instytucja powołana do gromadzenia, badania oraz opieki nad obiektami posiadającymi pewną wartość historyczną bądź artystyczną."Jeżeli chciałabyś Wiesławo otworzyć muzeum Miłosierdzia Bożego musiałabyś w nim przecież gromadzić i badać żywych ludzi.W ostrołęce są już takie muzea :)Polecam szpital specjalistyczny, a szczególnie oddział noworodków, polecam areszt śledczy, hospicjum, dom opieki społecznej, przedszkola, szkoły i wiele domów prywatnych i mieszkań.Powiedz co miałbym zobaczyć w muzeum Miłosierdzia Bożego?
Gość napisał(a):[quote=Werbia]Kultura chrześcijańska jest jak stare dobre wino - w końcu ma już ponad dwa tysiące lat - i nie słyszałam jeszcze, żeby ktokolwiek wątpił w jej dorobek historyczny bądź artystyczny. [/quote]No dobra, ale to w końcu chodzi o muzeum kultury chrześcijańskiej czy o muzeum Miłosierdzia Bożego?

Gość

30-11-2013, 21:34
#3
[quote=Werbia]Kultura chrześcijańska jest jak stare dobre wino - w końcu ma już ponad dwa tysiące lat - i nie słyszałam jeszcze, żeby ktokolwiek wątpił w jej dorobek historyczny bądź artystyczny. [/quote]No dobra, ale to w końcu chodzi o muzeum kultury chrześcijańskiej czy o muzeum Miłosierdzia Bożego?
Gość napisał(a):[quote=Werbia]- Równie dobrze możesz zadać sobie pytanie, do której Matki Bożej się modlisz - odmawiając Litanię Loretańską. [/quote]Nie przesadzaj. Stawiasz znak równości między kulturą chrześcijańską, a Miłosierdziem Bożym?

Gość

01-12-2013, 17:56
#4
[quote=Werbia]- Równie dobrze możesz zadać sobie pytanie, do której Matki Bożej się modlisz - odmawiając Litanię Loretańską. [/quote]Nie przesadzaj. Stawiasz znak równości między kulturą chrześcijańską, a Miłosierdziem Bożym?
Gość napisał(a):Nie wiem w czym problem.Chcesz sobie zrobić muzeum to sobie zrób.W czym jest problem?Jak przypuszczam problem jest w finansach :)Powiedz mi kto ma to finansować?Może lepiej zamiast budować / tworzyć muzeum Miłosierdzia Bożego zaczniesz okazywać miłosierdzie - będzie lepsze od budynku z figurkami.Możesz zacząć od teraz. Niestacjonarne muzeum miłosierdzia.Polecam.

Gość

02-12-2013, 13:37
#5
Nie wiem w czym problem.Chcesz sobie zrobić muzeum to sobie zrób.W czym jest problem?Jak przypuszczam problem jest w finansach :)Powiedz mi kto ma to finansować?Może lepiej zamiast budować / tworzyć muzeum Miłosierdzia Bożego zaczniesz okazywać miłosierdzie - będzie lepsze od budynku z figurkami.Możesz zacząć od teraz. Niestacjonarne muzeum miłosierdzia.Polecam.
Gość napisał(a):a jaki związek ma wspomniany karmelita z Twoją chęcią utworzenia muzeum Miłosierdzia Bożego???Chętnie zapoznam się z projektem.Powiedz mi jak to ma wyglądać. Wchodzą do takiego muzeum i co widzę?

Gość

03-12-2013, 10:21
#6
a jaki związek ma wspomniany karmelita z Twoją chęcią utworzenia muzeum Miłosierdzia Bożego???Chętnie zapoznam się z projektem.Powiedz mi jak to ma wyglądać. Wchodzą do takiego muzeum i co widzę?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Powiedz mi jak to ma wyglądać. Wchodzą do takiego muzeum i co widzę? [/quote]No właśnie, ja też jestem ciekaw co byłoby można zobaczyć, obejrzeć w muzeum Miłosierdzia Bożego?Konkretne pytanie i oczekuję konkretnej odpowiedzi.

Gość

03-12-2013, 21:38
#7
[quote=Gość]Powiedz mi jak to ma wyglądać. Wchodzą do takiego muzeum i co widzę? [/quote]No właśnie, ja też jestem ciekaw co byłoby można zobaczyć, obejrzeć w muzeum Miłosierdzia Bożego?Konkretne pytanie i oczekuję konkretnej odpowiedzi.
Gość napisał(a):Nie interesuje mnie sprawa "niewidzialnego klasztoru", ani błogosławieństwa od tego czy tamtego.Wyobraź sobie, że nie jestem katolikiem tylko podróżnikiem i chce odwiedzić takie muzeum.Co w nim będę mógł zobaczyć.Twój ostatni wpis NICZEGO nie wyjaśnia.Wygląda to trochę tak jakbyś chciała utworzyć coś, ale zupełnie nie masz żadnego pomysłu.Jest jakiś pomysł to podziel się taką informacją.

Gość

04-12-2013, 10:30
#8
Nie interesuje mnie sprawa "niewidzialnego klasztoru", ani błogosławieństwa od tego czy tamtego.Wyobraź sobie, że nie jestem katolikiem tylko podróżnikiem i chce odwiedzić takie muzeum.Co w nim będę mógł zobaczyć.Twój ostatni wpis NICZEGO nie wyjaśnia.Wygląda to trochę tak jakbyś chciała utworzyć coś, ale zupełnie nie masz żadnego pomysłu.Jest jakiś pomysł to podziel się taką informacją.
Gość napisał(a):Ja pierdykam {usmiech}.Wypowiedzi rasowego polityka {jezyk}.Dużo, ale o niczym, tak żeby nie dać odpowiedzi nawet na najprostsze pytania.CO BYŁOBY MOŻNA ZOBACZYĆ W TAKIM MUZEUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO?CO TAM BY PANI POKAZYWAŁA ZWIEDZAJĄCYM? CO TAM BY STAŁO W GABLOTACH, CZY TEŻ WISIAŁO NA ŚCIANACH?

Gość

04-12-2013, 14:40
#9
Ja pierdykam {usmiech}.Wypowiedzi rasowego polityka {jezyk}.Dużo, ale o niczym, tak żeby nie dać odpowiedzi nawet na najprostsze pytania.CO BYŁOBY MOŻNA ZOBACZYĆ W TAKIM MUZEUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO?CO TAM BY PANI POKAZYWAŁA ZWIEDZAJĄCYM? CO TAM BY STAŁO W GABLOTACH, CZY TEŻ WISIAŁO NA ŚCIANACH?
Gość napisał(a):to o czym tu chcesz dyskutować?Jak już to muzeum powstanie to daj znać :)Czemu się dziwisz, że prezydent nie chciał dać Ci budynku wartego kilkadziesiąt mln zł? Jeżeli tajemnicą jest to co takie muzeum będzie prezentować to ja się mu nie dziwie. Nie dałbym nawet swojej kotłowni ani garażu.Nie wierzę, że ci się uda ale jak zauważyłem nie obchodzi cię to co myślą inni.

Gość

04-12-2013, 21:30
#10
to o czym tu chcesz dyskutować?Jak już to muzeum powstanie to daj znać :)Czemu się dziwisz, że prezydent nie chciał dać Ci budynku wartego kilkadziesiąt mln zł? Jeżeli tajemnicą jest to co takie muzeum będzie prezentować to ja się mu nie dziwie. Nie dałbym nawet swojej kotłowni ani garażu.Nie wierzę, że ci się uda ale jak zauważyłem nie obchodzi cię to co myślą inni.
Gość napisał(a):Co ma do rzeczy to jakie tytuły nosi ks. Grzegorczyk.Dlaczego on w imieniu parafian nie miałby utworzyć muzeum w budynkach parafialnych?Dlaczego miasto z pieniędzy publicznych miałoby finansować kościelne akcje. Kościół jest za biedny?Może Kościołowi nie jest potrzebne muzeum tylko zupełnie coś innego?Ale do rzeczy. Powiedz ile m2 potrzebujesz na to muzeum? Może uda mi się pomóc i znajdę w ogłoszeniach odpowiedni lokal do wynajęcia.Jakie pieniądze miesięcznie jesteś w stanie zapłacić za wynajem???

Gość

05-12-2013, 12:17
#11
Co ma do rzeczy to jakie tytuły nosi ks. Grzegorczyk.Dlaczego on w imieniu parafian nie miałby utworzyć muzeum w budynkach parafialnych?Dlaczego miasto z pieniędzy publicznych miałoby finansować kościelne akcje. Kościół jest za biedny?Może Kościołowi nie jest potrzebne muzeum tylko zupełnie coś innego?Ale do rzeczy. Powiedz ile m2 potrzebujesz na to muzeum? Może uda mi się pomóc i znajdę w ogłoszeniach odpowiedni lokal do wynajęcia.Jakie pieniądze miesięcznie jesteś w stanie zapłacić za wynajem???
Gość napisał(a):[quote=Werbia]Czeka jednak cierpliwie na odpowiedź, czy kultura chrześcijańska jest kulturą Urzędu Miasta Ostrołęki?[/quote]Hehe, znaczy się, jak przekażą Ci pływalnię to będzie oznaczało, że kultura chrześcijańska jest kulturą Urzędu Miasta Ostrołęki, a jak nie, to będzie oznaczało, że miastem władają sami poganie {chytry}.Nieźle to sobie wykombinowałaś, tylko nie wiem czy włodarzy obchodzi Twoje zdanie na ich temat {diabelek}.

Gość

05-12-2013, 21:09
#12
[quote=Werbia]Czeka jednak cierpliwie na odpowiedź, czy kultura chrześcijańska jest kulturą Urzędu Miasta Ostrołęki?[/quote]Hehe, znaczy się, jak przekażą Ci pływalnię to będzie oznaczało, że kultura chrześcijańska jest kulturą Urzędu Miasta Ostrołęki, a jak nie, to będzie oznaczało, że miastem władają sami poganie {chytry}.Nieźle to sobie wykombinowałaś, tylko nie wiem czy włodarzy obchodzi Twoje zdanie na ich temat {diabelek}.
Gość napisał(a):Masz chyba nieaktualne informacje.Wszyscy w urzędzie miasta i większość mieszkańców już są islamistami.Musisz tak jak ja, uciekać z tego miasta, z tego kraju, gdzieś gdzie żyją jeszcze chrześcijanie.Uciekaj, uciekaj póki możesz.

Gość

06-12-2013, 07:52
#13
Masz chyba nieaktualne informacje.Wszyscy w urzędzie miasta i większość mieszkańców już są islamistami.Musisz tak jak ja, uciekać z tego miasta, z tego kraju, gdzieś gdzie żyją jeszcze chrześcijanie.Uciekaj, uciekaj póki możesz.
Gość napisał(a):Nie daj się zwieść.Wszystkie te wydarzenia to taka zasłona islamistów, żeby utwierdzić Cię w przekonaniu, że islamistów w kraju jest niewielu, a tak naprawdę to są tylko islamiści.Przypatrz się bardzo uważnie ludziom w sklepach, na ulicach, w kościele, a zobaczysz że wszyscy oni są islamistami.Sama widzisz, ludzie z urzędu miasta też niby chodzą do kościoła, a przecież są islamistami, bo pływalni na muzeum dać nie chcą.

Gość

06-12-2013, 09:11
#14
Nie daj się zwieść.Wszystkie te wydarzenia to taka zasłona islamistów, żeby utwierdzić Cię w przekonaniu, że islamistów w kraju jest niewielu, a tak naprawdę to są tylko islamiści.Przypatrz się bardzo uważnie ludziom w sklepach, na ulicach, w kościele, a zobaczysz że wszyscy oni są islamistami.Sama widzisz, ludzie z urzędu miasta też niby chodzą do kościoła, a przecież są islamistami, bo pływalni na muzeum dać nie chcą.
Gość napisał(a):Kółka różańcowe to najbardziej zakonspirowani islamiści.Kto jak kto, ale Ty o tym powinnaś wiedzieć.

Gość

06-12-2013, 09:36
#15
Kółka różańcowe to najbardziej zakonspirowani islamiści.Kto jak kto, ale Ty o tym powinnaś wiedzieć.
Gość napisał(a):Ehh Wiesia, Wiesia, z islamistami chcesz aspiryną walczyć?Już prędzej tabletką z krzyżykiem.

Gość

06-12-2013, 11:51
#16
Ehh Wiesia, Wiesia, z islamistami chcesz aspiryną walczyć?Już prędzej tabletką z krzyżykiem.
Gość napisał(a):Nie wiem dlaczego władze miasta nie chcą sprzedać budynku po byłej pływalni.Kilka mln złotych przydałoby się w kasie miasta.Chyba, że chcesz dostać to za darmo - jeżeli tak to wybacz, ale za darmo to nawet w morde nikt nie chce dać.

Gość

06-12-2013, 12:11
#17
Nie wiem dlaczego władze miasta nie chcą sprzedać budynku po byłej pływalni.Kilka mln złotych przydałoby się w kasie miasta.Chyba, że chcesz dostać to za darmo - jeżeli tak to wybacz, ale za darmo to nawet w morde nikt nie chce dać.
Gość napisał(a):[quote=Werbia]- Wydaje mi się, że Kościół rozważa ewentualnośc utworzenia takiego muzeum w budynku dworca autobusowego.   [/quote]To jest świetny pomysł. Byłoby pod ręką i dla podróżujących atrakcja.

Gość

06-12-2013, 12:13
#18
[quote=Werbia]- Wydaje mi się, że Kościół rozważa ewentualnośc utworzenia takiego muzeum w budynku dworca autobusowego.   [/quote]To jest świetny pomysł. Byłoby pod ręką i dla podróżujących atrakcja.
Gość napisał(a):a tak zupełnie na poważnie to wydaje mi się, że ktoś ma ostro zryty beret.

Gość

06-12-2013, 12:14
#19
a tak zupełnie na poważnie to wydaje mi się, że ktoś ma ostro zryty beret.
Gość napisał(a):[quote=Werbia]że w pisaniu wniosków do prezydenta Ostrołęki o powołanie muzeum poświęconego Bożemu Miłosierdziu pomagała mi święta Faustyna w osobie własnej[/quote]Znaczy się, Ty dyktowałaś, a ona pisała, czy na odwrót?

Gość

06-12-2013, 13:52
#20
[quote=Werbia]że w pisaniu wniosków do prezydenta Ostrołęki o powołanie muzeum poświęconego Bożemu Miłosierdziu pomagała mi święta Faustyna w osobie własnej[/quote]Znaczy się, Ty dyktowałaś, a ona pisała, czy na odwrót?

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów