Remont nawierzchni ul. Kleeberga

Założony przez pevny
strony: 1
pevny napisał(a):Witam.Niby człowiek powinien się cieszyć ale jednak..... martwi mnie stan umysłowy projektantów i wykonawców tej pracy, a mianowicie:Wykonano duży wykop na całej długości ulicy wzdłuż bloków, niestety nie pomyślano o pieszych mieszkańcach tych bloków - głownie bloku nr 4. Matki z wózkami i ludzie starsi muszą skakać przez płotki aby normalnie dojść w jakieś miejsce poza własnym blokiem. Nikt nie zaplanował, że warto zrobić chociaż przerwy w balustradkach przy blokach aby nie skakać z wózkiem i dzieckiem na plecach - no chyba, że władze Ostrołęki przygotowują bez naszej wiedzy nową konkurencję olimpijską.Wstyd i żenada. Gdzie jest nadzór - inspektor budowlany lub ktokolwiek z IQ powyżej 1 ?Nie mam na to wpływu ale jeśli to się nie zmieni to chyba trzeba będzie dokonać aktu wandalizmu i samodzielnie ułatwić podróżowanie tym ludziom.Jeśli ktoś jest władny - proszę o interwencję.

pevny

Wpisów: 2
Dołączył: 01.07.2013
29-08-2013, 17:30
#1
Witam.Niby człowiek powinien się cieszyć ale jednak..... martwi mnie stan umysłowy projektantów i wykonawców tej pracy, a mianowicie:Wykonano duży wykop na całej długości ulicy wzdłuż bloków, niestety nie pomyślano o pieszych mieszkańcach tych bloków - głownie bloku nr 4. Matki z wózkami i ludzie starsi muszą skakać przez płotki aby normalnie dojść w jakieś miejsce poza własnym blokiem. Nikt nie zaplanował, że warto zrobić chociaż przerwy w balustradkach przy blokach aby nie skakać z wózkiem i dzieckiem na plecach - no chyba, że władze Ostrołęki przygotowują bez naszej wiedzy nową konkurencję olimpijską.Wstyd i żenada. Gdzie jest nadzór - inspektor budowlany lub ktokolwiek z IQ powyżej 1 ?Nie mam na to wpływu ale jeśli to się nie zmieni to chyba trzeba będzie dokonać aktu wandalizmu i samodzielnie ułatwić podróżowanie tym ludziom.Jeśli ktoś jest władny - proszę o interwencję.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów