szukam ginekologa

Założony przez klaudyna188
strony: 1
klaudyna188 napisał(a):Szukam dobrego ginekologa w Ostrołęce dla nastolatki na 1 wizytę.Jeżeli znacie jakiegość to byłą bym wdzięczna za informacje oraz CENĘ wizyty i czas oczekiwania na wizytę ;)

klaudyna188

Wpisów: 1
Dołączył: 31.07.2013
31-07-2013, 11:27
#1
Szukam dobrego ginekologa w Ostrołęce dla nastolatki na 1 wizytę.Jeżeli znacie jakiegość to byłą bym wdzięczna za informacje oraz CENĘ wizyty i czas oczekiwania na wizytę ;)
Gość napisał(a):pisz POPRAWNIE;=:byłabym

Gość

02-08-2013, 11:55
#2
pisz POPRAWNIE;=:byłabym
Gość napisał(a):Polecam Dr Pyskło. Sama jako nastolatka byłam u Niego na pierwszej wizycie później chodziłam całą ciąże i chodzę nadal.{mruga}

Gość

04-08-2013, 15:40
#3
Polecam Dr Pyskło. Sama jako nastolatka byłam u Niego na pierwszej wizycie później chodziłam całą ciąże i chodzę nadal.{mruga}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam Dr Pyskło. Sama jako nastolatka byłam u Niego na pierwszej wizycie później chodziłam całą ciąże i chodzę nadal.{mruga} [/quote]a jakie są koszty za wizyte? ;)  

Gość

04-08-2013, 16:38
#4
[quote=Gość]Polecam Dr Pyskło. Sama jako nastolatka byłam u Niego na pierwszej wizycie później chodziłam całą ciąże i chodzę nadal.{mruga} [/quote]a jakie są koszty za wizyte? ;)  
Gość napisał(a):WIZYTA PRYWATNIE KOSZTUJE 100ZŁ,PRZYJMUJE RÓWNIEŻ NA NFZ  DŁUGO SIĘ NIE CZEKA A JAK JEST JAKIŚ POWAŻNIEJSZY PROBLEM TO PRZYJMIE TEGO SAMEGO DNIA.OD LAT STAŁA PACJENTKA.

Gość

04-08-2013, 23:04
#5
WIZYTA PRYWATNIE KOSZTUJE 100ZŁ,PRZYJMUJE RÓWNIEŻ NA NFZ  DŁUGO SIĘ NIE CZEKA A JAK JEST JAKIŚ POWAŻNIEJSZY PROBLEM TO PRZYJMIE TEGO SAMEGO DNIA.OD LAT STAŁA PACJENTKA.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów