tania wyprawka dla malucha POMOCY

Założony przez przyszla_mama
strony: 1
przyszla_mama napisał(a):Wiecie moze gdzie mozna tanio kupic wyprawke dla malucha? Chodzi mi o ciuszki , kosmetyki itp. Pomozcie

przyszla_mama

Wpisów: 4
Dołączył: 27.05.2013
27-05-2013, 14:47
#1
Wiecie moze gdzie mozna tanio kupic wyprawke dla malucha? Chodzi mi o ciuszki , kosmetyki itp. Pomozcie
Gość napisał(a):w pepco sa nawet przystepne ceny np.body za 4.99.

Gość

27-05-2013, 19:45
#2
w pepco sa nawet przystepne ceny np.body za 4.99.
Gość napisał(a):zajrzyj do komisu, np. tego na Głowackiego. Maluch szybko rośnie, ubrań nie niszczy, więc można kupić używane w bardzo  dobrym stanie. Poza tym różne akcesoria typu podgrzewacz, przewijak, czy rożek też neikoenicznie trzeba mieć nowe.

Gość

28-05-2013, 15:17
#3
zajrzyj do komisu, np. tego na Głowackiego. Maluch szybko rośnie, ubrań nie niszczy, więc można kupić używane w bardzo  dobrym stanie. Poza tym różne akcesoria typu podgrzewacz, przewijak, czy rożek też neikoenicznie trzeba mieć nowe.
Gość napisał(a):pieluszki dada z biedronki tez sa spoko, chusteczni np baby dream z baby dreama jest duzo innych kosmetykow a to rossmanowska tania firma. TYlko na mleczku nie oszczedzaj jesli bedziesz karmila sztucznym, poniewaz maluszek potrzebuje dobrej jakosci jedzenia. Powodzenia

Gość

28-05-2013, 21:56
#4
pieluszki dada z biedronki tez sa spoko, chusteczni np baby dream z baby dreama jest duzo innych kosmetykow a to rossmanowska tania firma. TYlko na mleczku nie oszczedzaj jesli bedziesz karmila sztucznym, poniewaz maluszek potrzebuje dobrej jakosci jedzenia. Powodzenia
Gość napisał(a):Tak jak ktoś wspomniał - bodziaki w pepco, tam są najtańsze i dobre jakościowo. Poza tym porozglądaj się po ogłoszeniach na ostrołęckich portalach, bo czasami rodzice sprzedają ciuszki za grosze :) No i Allegro - paki dla noworodków są niedrogie :)Pieluszki dada są pewnie ok, niestety mój maluch nie mógł używać... Taki wrażliwiec mi się trafił, że tylko w pampersach pupka się nie odparzała :/Wózek i łóżeczko też można kupić z ogłoszeń. I dobrze zmobilizować rodzinę - zamiast kupować zabawki z okazji narodzin malucha zaproponować, żeby kupili np. chusteczki czy kocyk.Pozdrawiam

Gość

29-05-2013, 12:34
#5
Tak jak ktoś wspomniał - bodziaki w pepco, tam są najtańsze i dobre jakościowo. Poza tym porozglądaj się po ogłoszeniach na ostrołęckich portalach, bo czasami rodzice sprzedają ciuszki za grosze :) No i Allegro - paki dla noworodków są niedrogie :)Pieluszki dada są pewnie ok, niestety mój maluch nie mógł używać... Taki wrażliwiec mi się trafił, że tylko w pampersach pupka się nie odparzała :/Wózek i łóżeczko też można kupić z ogłoszeń. I dobrze zmobilizować rodzinę - zamiast kupować zabawki z okazji narodzin malucha zaproponować, żeby kupili np. chusteczki czy kocyk.Pozdrawiam
Gość napisał(a):A ja polecam komis na Grota-Roweckiego (Centrum) jest tam mnóstwo rzeczy które można kupić dla maluszka. Pan właściciel jest bardzo sympatyczny, wszystko jest czyściutkie, pachnące a ceny są bardzo niskie. Mam rocznego synka i samej zdarza mi się kupować tam dla niego jakieś rzeczy. W komisie na  Głowackiego jak dla mnie panuje bałagan.  

Gość

29-05-2013, 12:46
#6
A ja polecam komis na Grota-Roweckiego (Centrum) jest tam mnóstwo rzeczy które można kupić dla maluszka. Pan właściciel jest bardzo sympatyczny, wszystko jest czyściutkie, pachnące a ceny są bardzo niskie. Mam rocznego synka i samej zdarza mi się kupować tam dla niego jakieś rzeczy. W komisie na  Głowackiego jak dla mnie panuje bałagan.  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów