dr Marek Walczak

Założony przez marcysia
strony: 1 2 dalej
marcysia napisał(a):Hej mam takie pytanko czy dr Marek Walczak zajmuje się leczeniem niepłodności?

marcysia

Wpisów: 5
Dołączył: 17.04.2013
17-04-2013, 18:04
#1
Hej mam takie pytanko czy dr Marek Walczak zajmuje się leczeniem niepłodności?
Gość napisał(a):Nikt nie orientuje się, czy dr Marek Walczak zajmuję się leczeniem niepłodności? Czy jest to raczej ogólny lekarz ginekolog?

Gość

19-04-2013, 17:44
#2
Nikt nie orientuje się, czy dr Marek Walczak zajmuję się leczeniem niepłodności? Czy jest to raczej ogólny lekarz ginekolog?
Gość napisał(a):Słyszałam, że się zajmuje, ale tylko tyle wiem :)

Gość

19-04-2013, 20:51
#3
Słyszałam, że się zajmuje, ale tylko tyle wiem :)
Gość napisał(a):Tak Dr Marek Walczak zajmuje sie leczeniem niepłodności.

Gość

20-04-2013, 10:23
#4
Tak Dr Marek Walczak zajmuje sie leczeniem niepłodności.
Gość napisał(a):Tak jak każdy ,,zwykły'' ginekolog-czyli TROSZKĘ-masz problem to nie trać CZASU i pieniędzy-kierunek BIAŁYSTOK-naprawdę nie warto szukać szczęścia u ,,przyjezdnych MĘDRCÓW''którzy objezdzają Mazowsze przyjmując w każdym mieście RAZ W TYGODNIU

Gość

20-04-2013, 16:25
#5
Tak jak każdy ,,zwykły'' ginekolog-czyli TROSZKĘ-masz problem to nie trać CZASU i pieniędzy-kierunek BIAŁYSTOK-naprawdę nie warto szukać szczęścia u ,,przyjezdnych MĘDRCÓW''którzy objezdzają Mazowsze przyjmując w każdym mieście RAZ W TYGODNIU
Gość napisał(a):Czyli tak co nie co? Nie specjalizuje się niepłodnościami.  Ktoś napisał, żeby nie tracić czasu i udać się na Białystok. Tak się składa, że już półtora roku leczę się w Białymstoku. Pytałam się o tego lekarza ponieważ potrzebna jest mi konsultacja innego lekarza. Ale dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi.  

Gość

20-04-2013, 18:06
#6
Czyli tak co nie co? Nie specjalizuje się niepłodnościami.  Ktoś napisał, żeby nie tracić czasu i udać się na Białystok. Tak się składa, że już półtora roku leczę się w Białymstoku. Pytałam się o tego lekarza ponieważ potrzebna jest mi konsultacja innego lekarza. Ale dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi.  
Gość napisał(a):Ja też się leczę w Białymstoku z powodu niepłodności a możesz napisać z kogo usług korzystasz??

Gość

20-04-2013, 19:59
#7
Ja też się leczę w Białymstoku z powodu niepłodności a możesz napisać z kogo usług korzystasz??
Gość napisał(a):Ja leczylam sie na nieplodnosc ponad rok. klinika Bocian wyciagnela ode mnie od groma kasy, a pomogl mi stary profesor który przyjezdza do Ostrołęki z Bialegostoku. Nie pamietam nazwiska, ten dr przyjmuje tam, gdzie dr Niewinski w piatki, co dwa tygodnie

Gość

21-04-2013, 19:16
#8
Ja leczylam sie na nieplodnosc ponad rok. klinika Bocian wyciagnela ode mnie od groma kasy, a pomogl mi stary profesor który przyjezdza do Ostrołęki z Bialegostoku. Nie pamietam nazwiska, ten dr przyjmuje tam, gdzie dr Niewinski w piatki, co dwa tygodnie
Gość napisał(a):Ten stary lekarz przyjeżdżający do Ostrołęki to pewnie dr Jóźwik - ja u niego się leczyłam, nie polecam leczenia kobiety z niepłodności na oko - bez jakiegokolwiek sprzętu, bez badań, nie żyjemy w średniowieczu. Jednak ktoś pisze, że pomógł i ciesz się kobieto z tego cudu "przypadek, tu i teraz jesteś w ciąży- nie piszę tego złośliwie - ja jeszcze na swój cud muszę poczekać". Pozdrawiam wszystkie mamusie, jestem w trakcie leczenia w specjalistycznej klinice.TYLKO NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJCIE DROGIE PANIE.

Gość

21-04-2013, 21:53
#9
Ten stary lekarz przyjeżdżający do Ostrołęki to pewnie dr Jóźwik - ja u niego się leczyłam, nie polecam leczenia kobiety z niepłodności na oko - bez jakiegokolwiek sprzętu, bez badań, nie żyjemy w średniowieczu. Jednak ktoś pisze, że pomógł i ciesz się kobieto z tego cudu "przypadek, tu i teraz jesteś w ciąży- nie piszę tego złośliwie - ja jeszcze na swój cud muszę poczekać". Pozdrawiam wszystkie mamusie, jestem w trakcie leczenia w specjalistycznej klinice.TYLKO NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJCIE DROGIE PANIE.
Gość napisał(a):Ja polecam doktora Bucińskiego obecnie chodzę do niego mam wszystkie badania monitoringi u niego i jak na razie zapowiada się że wszystko zmierza ku dobremu{usmiech}

Gość

21-04-2013, 21:57
#10
Ja polecam doktora Bucińskiego obecnie chodzę do niego mam wszystkie badania monitoringi u niego i jak na razie zapowiada się że wszystko zmierza ku dobremu{usmiech}
Gość napisał(a):Ja przez Bucińskiego mam teraz problemy z zajściem w ciąże jakby zrobił mi usg, wcześniej wykryto by u mnie chorobę, nie musiałabym się operować i wcześniej otrzymała odpowiednie leczenie zapobiegające niepłodności. Ale skoro ten dr uważa że jak kobieta jest młoda i nie stara się o dziecko to wszystko u niej ok to dziękuję za tego typu specjalistów

Gość

21-04-2013, 22:09
#11
Ja przez Bucińskiego mam teraz problemy z zajściem w ciąże jakby zrobił mi usg, wcześniej wykryto by u mnie chorobę, nie musiałabym się operować i wcześniej otrzymała odpowiednie leczenie zapobiegające niepłodności. Ale skoro ten dr uważa że jak kobieta jest młoda i nie stara się o dziecko to wszystko u niej ok to dziękuję za tego typu specjalistów
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ten stary lekarz przyjeżdżający do Ostrołęki to pewnie dr Jóźwik - ja u niego się leczyłam, nie polecam leczenia kobiety z niepłodności na oko - bez jakiegokolwiek sprzętu, bez badań, nie żyjemy w średniowieczu. Jednak ktoś pisze, że pomógł i ciesz się kobieto z tego cudu "przypadek, tu i teraz jesteś w ciąży- nie piszę tego złośliwie - ja jeszcze na swój cud muszę poczekać". Pozdrawiam wszystkie mamusie, jestem w trakcie leczenia w specjalistycznej klinice.TYLKO NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJCIE DROGIE PANIE. [/quote]                                                                                              Tak się składa, że ja u tego dr się lecze. A w jakiej klinice się leczysz? oczywiście jak można wiedzieć. Ja chodzę do niego od ponad roku, i zastanawiam się nad zmianą lekarza. Póki co to tylko na razie się rozglądam. gdzie się udać.  

Gość

22-04-2013, 16:39
#12
[quote=Gość]Ten stary lekarz przyjeżdżający do Ostrołęki to pewnie dr Jóźwik - ja u niego się leczyłam, nie polecam leczenia kobiety z niepłodności na oko - bez jakiegokolwiek sprzętu, bez badań, nie żyjemy w średniowieczu. Jednak ktoś pisze, że pomógł i ciesz się kobieto z tego cudu "przypadek, tu i teraz jesteś w ciąży- nie piszę tego złośliwie - ja jeszcze na swój cud muszę poczekać". Pozdrawiam wszystkie mamusie, jestem w trakcie leczenia w specjalistycznej klinice.TYLKO NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJCIE DROGIE PANIE. [/quote]                                                                                              Tak się składa, że ja u tego dr się lecze. A w jakiej klinice się leczysz? oczywiście jak można wiedzieć. Ja chodzę do niego od ponad roku, i zastanawiam się nad zmianą lekarza. Póki co to tylko na razie się rozglądam. gdzie się udać.  
Gość napisał(a):Są praktycznie dwa miasta, które bierze się pod uwagę pod względem klinik leczenia niepłodności: Warszawa i Białystok.  

Gość

22-04-2013, 22:17
#13
Są praktycznie dwa miasta, które bierze się pod uwagę pod względem klinik leczenia niepłodności: Warszawa i Białystok.  
Gość napisał(a):Leczę się w Białymstoku w Artemidzie u dr Domitrza, miałam wykonaną laparoskopię za tydzień jadę w celu dalszej diagnozy, ale jego decyzje konsultuję z innym lekarzem, który nie do końca się zgadza z jego postępowaniem, a wy u do kogo chodzicie w Białymstoku? * też się zastanawiałam czy nie chodzić do prof. Jóźwika od kilku osób słyszałam, że im pomógł.

Gość

23-04-2013, 07:02
#14
Leczę się w Białymstoku w Artemidzie u dr Domitrza, miałam wykonaną laparoskopię za tydzień jadę w celu dalszej diagnozy, ale jego decyzje konsultuję z innym lekarzem, który nie do końca się zgadza z jego postępowaniem, a wy u do kogo chodzicie w Białymstoku? * też się zastanawiałam czy nie chodzić do prof. Jóźwika od kilku osób słyszałam, że im pomógł.
Gość napisał(a):mi dr Jóźwik pomógł. Byłam u niego dwa razy a wcześniej leczyłam się w klinice Bocian. Z tym ze w Bocianie to tylko kase próbowali wyciągać. Kazali mi zapłacic za laparoskopie 2000, a Jóźwik zrobił ją na kasę chorych i już mam 3 miesięczego zdrowego bąbla.  

Gość

23-04-2013, 10:51
#15
mi dr Jóźwik pomógł. Byłam u niego dwa razy a wcześniej leczyłam się w klinice Bocian. Z tym ze w Bocianie to tylko kase próbowali wyciągać. Kazali mi zapłacic za laparoskopie 2000, a Jóźwik zrobił ją na kasę chorych i już mam 3 miesięczego zdrowego bąbla.  
Gość napisał(a):-jak dr Jóżwik mógł Cię operować? On ma ponad 70 lat! chyba tylko umozliwił Ci zrobienie laparoskopii na fundusz w Białym za darmo-nie pomawiaj lekarzy z Bociana o wyciąganie kasy!-jadąc do nich chyba wiedziałaś że pracują jako PRYWATNA klinika a więc za pieniądze-w sumie była Ci potrzebna tylko laparoskopia-jesteś okropna!

Gość

23-04-2013, 11:20
#16
-jak dr Jóżwik mógł Cię operować? On ma ponad 70 lat! chyba tylko umozliwił Ci zrobienie laparoskopii na fundusz w Białym za darmo-nie pomawiaj lekarzy z Bociana o wyciąganie kasy!-jadąc do nich chyba wiedziałaś że pracują jako PRYWATNA klinika a więc za pieniądze-w sumie była Ci potrzebna tylko laparoskopia-jesteś okropna!
Gość napisał(a):Kobieto wez sie ogarnij. Jestem okropna bo mi sie udalo? Stuknij sie w glowe. Jóźwik mnie nie operowal, polozyl mnie w szpitalu gdzie nic nie placilam za to, za co w Bocianie zazyczyli sobie 2000. Wybacz, ale dla mnie to od cholery kasy szczegolnie ze zapewne wiesz, jak duzo kosztuje leczenie, aby w koncu zajsc w ciaze.  

Gość

23-04-2013, 20:25
#17
Kobieto wez sie ogarnij. Jestem okropna bo mi sie udalo? Stuknij sie w glowe. Jóźwik mnie nie operowal, polozyl mnie w szpitalu gdzie nic nie placilam za to, za co w Bocianie zazyczyli sobie 2000. Wybacz, ale dla mnie to od cholery kasy szczegolnie ze zapewne wiesz, jak duzo kosztuje leczenie, aby w koncu zajsc w ciaze.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Leczę się w Białymstoku w Artemidzie u dr Domitrza, miałam wykonaną laparoskopię za tydzień jadę w celu dalszej diagnozy, ale jego decyzje konsultuję z innym lekarzem, który nie do końca się zgadza z jego postępowaniem, a wy u do kogo chodzicie w Białymstoku? * też się zastanawiałam czy nie chodzić do prof. Jóźwika od kilku osób słyszałam, że im pomógł. [/quote]Ja właśnie zastanawiam się nad tym lekarzem, miałam z nim już styczność. Ale bardzo krótką, można powiedzieć, że przypadkiem. Możesz mi napisać ile kosztuje wizyta u tego lekarza i czy za laparoskopię coś płaciłaś. Wielkie dzięki z góry za odpowiedź.  

Gość

26-04-2013, 20:28
#18
[quote=Gość]Leczę się w Białymstoku w Artemidzie u dr Domitrza, miałam wykonaną laparoskopię za tydzień jadę w celu dalszej diagnozy, ale jego decyzje konsultuję z innym lekarzem, który nie do końca się zgadza z jego postępowaniem, a wy u do kogo chodzicie w Białymstoku? * też się zastanawiałam czy nie chodzić do prof. Jóźwika od kilku osób słyszałam, że im pomógł. [/quote]Ja właśnie zastanawiam się nad tym lekarzem, miałam z nim już styczność. Ale bardzo krótką, można powiedzieć, że przypadkiem. Możesz mi napisać ile kosztuje wizyta u tego lekarza i czy za laparoskopię coś płaciłaś. Wielkie dzięki z góry za odpowiedź.  
Gość napisał(a):Za wizytę z USG płaciłam 140 zł na której wystawił mi skierowanie do szpitala, gdzie pracuje czyli do USK w Białymstoku i wykonał mi laparoskopię w ramach NFZ tylko musiałam mieć aktualne wyniki badań z krwi- wykonałam prywatnie, grupę krwi, RTG, cytologię i stopień czystości pochwy- łaczny koszt badań ok. 200 zł, pobyt w szpitalu zazwyczaj trwa 3 dni i przed zabiegiem trzeba jeszcze odbyć konsultację anestezjologiczną, mi ten dr wycinał torbiel, we wtorek jadę do niego na kontrol, po wizycie u ostrołęckiego ginekologa okazało się że odrosła albo była źle wycięta. W Artemidzie i w USK pracuje również dr Pierzyński on przyjeżdża raz w miesiącu do centrum medycznego na 11listopada niedawno się dowiedziałam, zajmuje się głównie leczeniem niepłodności, miał praktykę w Anglii, napisał książkę, współpracuję z Domitrzem, jest bardzo przyjemna, wypisywał mnie ze szpitala, myślę że jest godny polecenia, ja chyba żeby nie dojeżdżać do Białegostoku będę u niego się leczyć, ale więcej napiszę po wizycie, jeszcze nie wiadomo kiedy będzie w maju

Gość

26-04-2013, 22:04
#19
Za wizytę z USG płaciłam 140 zł na której wystawił mi skierowanie do szpitala, gdzie pracuje czyli do USK w Białymstoku i wykonał mi laparoskopię w ramach NFZ tylko musiałam mieć aktualne wyniki badań z krwi- wykonałam prywatnie, grupę krwi, RTG, cytologię i stopień czystości pochwy- łaczny koszt badań ok. 200 zł, pobyt w szpitalu zazwyczaj trwa 3 dni i przed zabiegiem trzeba jeszcze odbyć konsultację anestezjologiczną, mi ten dr wycinał torbiel, we wtorek jadę do niego na kontrol, po wizycie u ostrołęckiego ginekologa okazało się że odrosła albo była źle wycięta. W Artemidzie i w USK pracuje również dr Pierzyński on przyjeżdża raz w miesiącu do centrum medycznego na 11listopada niedawno się dowiedziałam, zajmuje się głównie leczeniem niepłodności, miał praktykę w Anglii, napisał książkę, współpracuję z Domitrzem, jest bardzo przyjemna, wypisywał mnie ze szpitala, myślę że jest godny polecenia, ja chyba żeby nie dojeżdżać do Białegostoku będę u niego się leczyć, ale więcej napiszę po wizycie, jeszcze nie wiadomo kiedy będzie w maju
Gość napisał(a):[quote=Gość]Za wizytę z USG płaciłam 140 zł na której wystawił mi skierowanie do szpitala, gdzie pracuje czyli do USK w Białymstoku i wykonał mi laparoskopię w ramach NFZ tylko musiałam mieć aktualne wyniki badań z krwi- wykonałam prywatnie, grupę krwi, RTG, cytologię i stopień czystości pochwy- łaczny koszt badań ok. 200 zł, pobyt w szpitalu zazwyczaj trwa 3 dni i przed zabiegiem trzeba jeszcze odbyć konsultację anestezjologiczną, mi ten dr wycinał torbiel, we wtorek jadę do niego na kontrol, po wizycie u ostrołęckiego ginekologa okazało się że odrosła albo była źle wycięta. W Artemidzie i w USK pracuje również dr Pierzyński on przyjeżdża raz w miesiącu do centrum medycznego na 11listopada niedawno się dowiedziałam, zajmuje się głównie leczeniem niepłodności, miał praktykę w Anglii, napisał książkę, współpracuję z Domitrzem, jest bardzo przyjemna, wypisywał mnie ze szpitala, myślę że jest godny polecenia, ja chyba żeby nie dojeżdżać do Białegostoku będę u niego się leczyć, ale więcej napiszę po wizycie, jeszcze nie wiadomo kiedy będzie w maju [/quote]Mam ogromną prośbę mogłabyś podać swojego e-maila bo mam kilka pytań a nie chciałabym na forum pisać o tym. Jak wynika z tego co napisałaś to ja jestem w identycznej sytuacji jak ty. Bardzo cię proszę. Będę wdzięczna  

Gość

27-04-2013, 10:53
#20
[quote=Gość]Za wizytę z USG płaciłam 140 zł na której wystawił mi skierowanie do szpitala, gdzie pracuje czyli do USK w Białymstoku i wykonał mi laparoskopię w ramach NFZ tylko musiałam mieć aktualne wyniki badań z krwi- wykonałam prywatnie, grupę krwi, RTG, cytologię i stopień czystości pochwy- łaczny koszt badań ok. 200 zł, pobyt w szpitalu zazwyczaj trwa 3 dni i przed zabiegiem trzeba jeszcze odbyć konsultację anestezjologiczną, mi ten dr wycinał torbiel, we wtorek jadę do niego na kontrol, po wizycie u ostrołęckiego ginekologa okazało się że odrosła albo była źle wycięta. W Artemidzie i w USK pracuje również dr Pierzyński on przyjeżdża raz w miesiącu do centrum medycznego na 11listopada niedawno się dowiedziałam, zajmuje się głównie leczeniem niepłodności, miał praktykę w Anglii, napisał książkę, współpracuję z Domitrzem, jest bardzo przyjemna, wypisywał mnie ze szpitala, myślę że jest godny polecenia, ja chyba żeby nie dojeżdżać do Białegostoku będę u niego się leczyć, ale więcej napiszę po wizycie, jeszcze nie wiadomo kiedy będzie w maju [/quote]Mam ogromną prośbę mogłabyś podać swojego e-maila bo mam kilka pytań a nie chciałabym na forum pisać o tym. Jak wynika z tego co napisałaś to ja jestem w identycznej sytuacji jak ty. Bardzo cię proszę. Będę wdzięczna  

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów