Druga strona medalu

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 2 3
Gość napisał(a):interesy wójta,opłacało się!http://www.archiwum.moja-ostroleka.pl/moja-ostroleka-ar tykul-ostroleckie,1291147031,2.html

Gość

19-04-2013, 18:18
#1
interesy wójta,opłacało się!http://www.archiwum.moja-ostroleka.pl/moja-ostroleka-ar tykul-ostroleckie,1291147031,2.html
Gość napisał(a):Ciekawe czy Wójt opublikuje na stronie gminy info o wizycie byłego szefa CBA, jakby by nie patrzył i czy lubić lub nie lubić PiS to jeden z ważniejszych polityków drugiej siły politycznej w parlamencie. Taki gość w Kadzidle to już coś. Czemu tylko na zdjęciach z tego spotkania nie widzę nikogo z władz gminy?

Gość

22-04-2013, 07:50
#2
Ciekawe czy Wójt opublikuje na stronie gminy info o wizycie byłego szefa CBA, jakby by nie patrzył i czy lubić lub nie lubić PiS to jeden z ważniejszych polityków drugiej siły politycznej w parlamencie. Taki gość w Kadzidle to już coś. Czemu tylko na zdjęciach z tego spotkania nie widzę nikogo z władz gminy?
Gość napisał(a):Wójt na stronie Kadzidła publikuje tylko to czym może się pochwalić lub zabłysnąć, jeśli coś dzieje się poza nim to ma bojkot na informację

Gość

01-05-2013, 10:43
#3
Wójt na stronie Kadzidła publikuje tylko to czym może się pochwalić lub zabłysnąć, jeśli coś dzieje się poza nim to ma bojkot na informację
Gość napisał(a):info o debacie na temat bezpieczeństwa (na stronie kadzidlo.pl)... tylko dlaczego wójt nie napisał o ostatnim głosie po którym szybko debatę zakończył? przypomnę... w dyskusji jaka to młodzież jest beee i pali ogniska w niedozwolonych miejscach jedna pani wstała i przypomniała wam że też byliście młodzi, ale czy były inne, a teraz może warto byłoby przygotować młodzieży miejsca gdzie mogli by bezpiecznie palić ogniska, a nie tylko krytykować młodzież... po tych słowach wójt głowę w piasek i zakończył debatę... czyli udana debata jak wójt błyszczy lub jest chwalony

Gość

05-05-2013, 11:47
#4
info o debacie na temat bezpieczeństwa (na stronie kadzidlo.pl)... tylko dlaczego wójt nie napisał o ostatnim głosie po którym szybko debatę zakończył? przypomnę... w dyskusji jaka to młodzież jest beee i pali ogniska w niedozwolonych miejscach jedna pani wstała i przypomniała wam że też byliście młodzi, ale czy były inne, a teraz może warto byłoby przygotować młodzieży miejsca gdzie mogli by bezpiecznie palić ogniska, a nie tylko krytykować młodzież... po tych słowach wójt głowę w piasek i zakończył debatę... czyli udana debata jak wójt błyszczy lub jest chwalony
Gość napisał(a):Jak zwykle więcej przeinaczeń niż sensu. Nikt nie ganił młodzieży. Problem ogniska podniósł jeden tylko rozmówca i chodziło o palenie ognisk na terenie szkoły w Glebie. Nikt nie spuszczał głowy i nie zamykał szybko debaty. Trwała długo i rozmawiano o wszystkim aż do wyczerpania tematów i ... chętnych do rozmawiania. Wyznaczenie miejsc na ogniska? Marny pomysł. Niby gdzie? Na orliku? Czy może na stadionie? Również byłem młody. Również paliliśmy ogniska ale nikt z nas nie obarczał jakiegoś wójta, że nie mamy wyznaczonych miejsc. To byłoby zbyt grzeczne i uładzone. Mam Pan dosyć anachroniczne wyobrażenie o młodości, która potrzebuje ciągłych wskazówek, wytycznych, podpowiedzi. Życzę spokoju i wnikliwszego weryfikowania plotek.  

Gość

05-05-2013, 12:47
#5
Jak zwykle więcej przeinaczeń niż sensu. Nikt nie ganił młodzieży. Problem ogniska podniósł jeden tylko rozmówca i chodziło o palenie ognisk na terenie szkoły w Glebie. Nikt nie spuszczał głowy i nie zamykał szybko debaty. Trwała długo i rozmawiano o wszystkim aż do wyczerpania tematów i ... chętnych do rozmawiania. Wyznaczenie miejsc na ogniska? Marny pomysł. Niby gdzie? Na orliku? Czy może na stadionie? Również byłem młody. Również paliliśmy ogniska ale nikt z nas nie obarczał jakiegoś wójta, że nie mamy wyznaczonych miejsc. To byłoby zbyt grzeczne i uładzone. Mam Pan dosyć anachroniczne wyobrażenie o młodości, która potrzebuje ciągłych wskazówek, wytycznych, podpowiedzi. Życzę spokoju i wnikliwszego weryfikowania plotek.  
Gość napisał(a):dajci spokuj wojtowi on ma tyle roboty i chlopak troche sie gubi ale jak wyjdzie gmina z dlugu to nikt nie poichwali ciekawe co

Gość

09-05-2013, 21:29
#6
dajci spokuj wojtowi on ma tyle roboty i chlopak troche sie gubi ale jak wyjdzie gmina z dlugu to nikt nie poichwali ciekawe co
Gość napisał(a):Papież Franciszek przestrzegł przed plotkowaniem w Kościele, które jest według niego "niszczące". Podkreślił, że "obgadywanie innych" to popełnianie grzechów, jakimi są dezinformowanie, oszczerstwa i kalumnie. Podczas porannej mszy w Domu świętej Marty, czyli miejscu swego zamieszkania w Watykanie, papież powiedział: "Ile się plotkuje w Kościele! Ileż paplamy my, chrześcijanie!".Plotka to po prostu obdzieranie ze skóry, wyrządzanie komuś krzywdy. To tak, jakby się chciało umniejszyć drugą osobę (...), że ten drugi staje się mniejszy ode mnie, a ja czuję się wielki - mówił Franciszek, cytowany przez Radio Watykańskie. Podkreślił, że "tak być nie może", "plotki są destrukcyjne w Kościele".

Gość

18-05-2013, 17:09
#7
Papież Franciszek przestrzegł przed plotkowaniem w Kościele, które jest według niego "niszczące". Podkreślił, że "obgadywanie innych" to popełnianie grzechów, jakimi są dezinformowanie, oszczerstwa i kalumnie. Podczas porannej mszy w Domu świętej Marty, czyli miejscu swego zamieszkania w Watykanie, papież powiedział: "Ile się plotkuje w Kościele! Ileż paplamy my, chrześcijanie!".Plotka to po prostu obdzieranie ze skóry, wyrządzanie komuś krzywdy. To tak, jakby się chciało umniejszyć drugą osobę (...), że ten drugi staje się mniejszy ode mnie, a ja czuję się wielki - mówił Franciszek, cytowany przez Radio Watykańskie. Podkreślił, że "tak być nie może", "plotki są destrukcyjne w Kościele".
Gość napisał(a):Papierz ma rację,oczywiście a owieczka posłuszna i potulna ma oczywiście dać sie obdzierać ze skóry,chociaż nie...,może przecież walić głowa w mur,rzucać grochem o ścianę lub kopać się z koniem.Możliwości ma tak wiele...

Gość

19-05-2013, 20:08
#8
Papierz ma rację,oczywiście a owieczka posłuszna i potulna ma oczywiście dać sie obdzierać ze skóry,chociaż nie...,może przecież walić głowa w mur,rzucać grochem o ścianę lub kopać się z koniem.Możliwości ma tak wiele...
Gość napisał(a):Papież Franciszek przestrzegł przed plotkowaniem w Kościele, które jest według niego "niszczące". Podkreślił, że "obgadywanie innych" to popełnianie grzechów, jakimi są dezinformowanie, oszczerstwa i kalumnie. Podczas porannej mszy w Domu świętej Marty, czyli miejscu swego zamieszkania w Watykanie, papież powiedział: "Ile się plotkuje w Kościele! Ileż paplamy my, chrześcijanie!". Plotka to po prostu obdzieranie ze skóry, wyrządzanie komuś krzywdy. To tak, jakby się chciało umniejszyć drugą osobę (...), że ten drugi staje się mniejszy ode mnie, a ja czuję się wielki - mówił Franciszek, cytowany przez Radio Watykańskie. Podkreślił, że "tak być nie może", "plotki są destrukcyjne w Kościele".

Gość

19-05-2013, 22:06
#9
Papież Franciszek przestrzegł przed plotkowaniem w Kościele, które jest według niego "niszczące". Podkreślił, że "obgadywanie innych" to popełnianie grzechów, jakimi są dezinformowanie, oszczerstwa i kalumnie. Podczas porannej mszy w Domu świętej Marty, czyli miejscu swego zamieszkania w Watykanie, papież powiedział: "Ile się plotkuje w Kościele! Ileż paplamy my, chrześcijanie!". Plotka to po prostu obdzieranie ze skóry, wyrządzanie komuś krzywdy. To tak, jakby się chciało umniejszyć drugą osobę (...), że ten drugi staje się mniejszy ode mnie, a ja czuję się wielki - mówił Franciszek, cytowany przez Radio Watykańskie. Podkreślił, że "tak być nie może", "plotki są destrukcyjne w Kościele".
Gość napisał(a):"Chudkozionki" pragną podziękować paniom organizatorkom za ciepłe przyjęcie i miłą atmosferę, panu wójtowi Dariuszowi Łukaszewskiemu za okazaną życzliwość oraz pani Barbarze Gałązce za owocną współpracę  A panie z Golanki obdarowały Pana Wójta palmą wartą co najmniej tysiąc złotych (!) ale fajnie!Super facet z tego Pana Wójta! A ja jaj {diabelek} ciekawośc moja czy to dochód do opodatkowania czy może łapówa albo tzw dowód miłosci czy wdzięczności a może zwykła plotka{diabelek} lektura gminnego Radia Erewań dostarcza nam wciąż świeżych doznań.Dziękujemy dziękujemy w dłoń klaszczemy jeszcze chcemy!Chcemy jeszcze, jeszcze,jeszcze,aż na plecach będą dreszcze...{diabelek} itp,itd,etclecz ciąg dalszy dopisz sam,bo roboty sporo mamlecę orać,siać i pielić żeby Wójt się mógł weselićże wskaźniki w gminie rosnąbo chłop w polu grzebie wiosnągrzebie wiosną zimą latemmoże spać spokojnie zatemo wygranej śniąc w wyborachstąd PR-u dawka spora{diabelek}

Gość

20-05-2013, 10:32
#10
"Chudkozionki" pragną podziękować paniom organizatorkom za ciepłe przyjęcie i miłą atmosferę, panu wójtowi Dariuszowi Łukaszewskiemu za okazaną życzliwość oraz pani Barbarze Gałązce za owocną współpracę  A panie z Golanki obdarowały Pana Wójta palmą wartą co najmniej tysiąc złotych (!) ale fajnie!Super facet z tego Pana Wójta! A ja jaj {diabelek} ciekawośc moja czy to dochód do opodatkowania czy może łapówa albo tzw dowód miłosci czy wdzięczności a może zwykła plotka{diabelek} lektura gminnego Radia Erewań dostarcza nam wciąż świeżych doznań.Dziękujemy dziękujemy w dłoń klaszczemy jeszcze chcemy!Chcemy jeszcze, jeszcze,jeszcze,aż na plecach będą dreszcze...{diabelek} itp,itd,etclecz ciąg dalszy dopisz sam,bo roboty sporo mamlecę orać,siać i pielić żeby Wójt się mógł weselićże wskaźniki w gminie rosnąbo chłop w polu grzebie wiosnągrzebie wiosną zimą latemmoże spać spokojnie zatemo wygranej śniąc w wyborachstąd PR-u dawka spora{diabelek}
Gość napisał(a):Papież Franciszek przestrzegł przed plotkowaniem w Kościele, które jest według niego "niszczące". Podkreślił, że "obgadywanie innych" to popełnianie grzechów, jakimi są dezinformowanie, oszczerstwa i kalumnie.Podczas porannej mszy w Domu świętej Marty, czyli miejscu swego zamieszkania w Watykanie, papież powiedział: "Ile się plotkuje w Kościele! Ileż paplamy my, chrześcijanie!".Plotka to po prostu obdzieranie ze skóry, wyrządzanie komuś krzywdy. To tak, jakby się chciało umniejszyć drugą osobę (...), że ten drugi staje się mniejszy ode mnie, a ja czuję się wielki - mówił Franciszek, cytowany przez Radio Watykańskie. Podkreślił, że "tak być nie może", "plotki są destrukcyjne w Kościele".

Gość

20-05-2013, 14:53
#11
Papież Franciszek przestrzegł przed plotkowaniem w Kościele, które jest według niego "niszczące". Podkreślił, że "obgadywanie innych" to popełnianie grzechów, jakimi są dezinformowanie, oszczerstwa i kalumnie.Podczas porannej mszy w Domu świętej Marty, czyli miejscu swego zamieszkania w Watykanie, papież powiedział: "Ile się plotkuje w Kościele! Ileż paplamy my, chrześcijanie!".Plotka to po prostu obdzieranie ze skóry, wyrządzanie komuś krzywdy. To tak, jakby się chciało umniejszyć drugą osobę (...), że ten drugi staje się mniejszy ode mnie, a ja czuję się wielki - mówił Franciszek, cytowany przez Radio Watykańskie. Podkreślił, że "tak być nie może", "plotki są destrukcyjne w Kościele".
Gość napisał(a):Dziękujemy dziękujemyw dłoń klaszczemy jeszcze chcemy!Chcemy jeszcze, jeszcze,jeszcze,aż na plecach będą dreszcze... itp,itd,etclecz ciąg dalszy dopisz sam,bo roboty sporo mamlecę orać,siać i pielić żeby Wójt się mógł weselićże wskaźniki w gminie rosnąbo chłop w polu grzebie wiosnągrzebie wiosną zimą latemmoże spać spokojnie zatemo wygranej śniąc w wyborachstąd PR-u dawka spora

Gość

21-05-2013, 06:55
#12
Dziękujemy dziękujemyw dłoń klaszczemy jeszcze chcemy!Chcemy jeszcze, jeszcze,jeszcze,aż na plecach będą dreszcze... itp,itd,etclecz ciąg dalszy dopisz sam,bo roboty sporo mamlecę orać,siać i pielić żeby Wójt się mógł weselićże wskaźniki w gminie rosnąbo chłop w polu grzebie wiosnągrzebie wiosną zimą latemmoże spać spokojnie zatemo wygranej śniąc w wyborachstąd PR-u dawka spora
Gość napisał(a):[quote=Gość]Papież Franciszek przestrzegł przed plotkowaniem w Kościele, które jest według niego "niszczące". Podkreślił, że "obgadywanie innych" to popełnianie grzechów, jakimi są dezinformowanie, oszczerstwa i kalumnie.Podczas porannej mszy w Domu świętej Marty, czyli miejscu swego zamieszkania w Watykanie, papież powiedział: "Ile się plotkuje w Kościele! Ileż paplamy my, chrześcijanie!".Plotka to po prostu obdzieranie ze skóry, wyrządzanie komuś krzywdy. To tak, jakby się chciało umniejszyć drugą osobę (...), że ten drugi staje się mniejszy ode mnie, a ja czuję się wielki - mówił Franciszek, cytowany przez Radio Watykańskie. Podkreślił, że "tak być nie może", "plotki są destrukcyjne w Kościele". [/quote]ten co klęczy przed figurąale diabła ma za skórąi poucza innych ludziobrzydzenie we mnie budzi {diabelek}

Gość

21-05-2013, 10:10
#13
[quote=Gość]Papież Franciszek przestrzegł przed plotkowaniem w Kościele, które jest według niego "niszczące". Podkreślił, że "obgadywanie innych" to popełnianie grzechów, jakimi są dezinformowanie, oszczerstwa i kalumnie.Podczas porannej mszy w Domu świętej Marty, czyli miejscu swego zamieszkania w Watykanie, papież powiedział: "Ile się plotkuje w Kościele! Ileż paplamy my, chrześcijanie!".Plotka to po prostu obdzieranie ze skóry, wyrządzanie komuś krzywdy. To tak, jakby się chciało umniejszyć drugą osobę (...), że ten drugi staje się mniejszy ode mnie, a ja czuję się wielki - mówił Franciszek, cytowany przez Radio Watykańskie. Podkreślił, że "tak być nie może", "plotki są destrukcyjne w Kościele". [/quote]ten co klęczy przed figurąale diabła ma za skórąi poucza innych ludziobrzydzenie we mnie budzi {diabelek}
Gość napisał(a):Papież Franciszek przestrzegł przed plotkowaniem w Kościele, które jest według niego "niszczące". Podkreślił, że "obgadywanie innych" to popełnianie grzechów, jakimi są dezinformowanie, oszczerstwa i kalumnie.Podczas porannej mszy w Domu świętej Marty, czyli miejscu swego zamieszkania w Watykanie, papież powiedział: "Ile się plotkuje w Kościele! Ileż paplamy my, chrześcijanie!". Plotka to po prostu obdzieranie ze skóry, wyrządzanie komuś krzywdy. To tak, jakby się chciało umniejszyć drugą osobę (...), że ten drugi staje się mniejszy ode mnie, a ja czuję się wielki - mówił Franciszek, cytowany przez Radio Watykańskie. Podkreślił, że "tak być nie może", "plotki są destrukcyjne w Kościele".

Gość

21-05-2013, 13:20
#14
Papież Franciszek przestrzegł przed plotkowaniem w Kościele, które jest według niego "niszczące". Podkreślił, że "obgadywanie innych" to popełnianie grzechów, jakimi są dezinformowanie, oszczerstwa i kalumnie.Podczas porannej mszy w Domu świętej Marty, czyli miejscu swego zamieszkania w Watykanie, papież powiedział: "Ile się plotkuje w Kościele! Ileż paplamy my, chrześcijanie!". Plotka to po prostu obdzieranie ze skóry, wyrządzanie komuś krzywdy. To tak, jakby się chciało umniejszyć drugą osobę (...), że ten drugi staje się mniejszy ode mnie, a ja czuję się wielki - mówił Franciszek, cytowany przez Radio Watykańskie. Podkreślił, że "tak być nie może", "plotki są destrukcyjne w Kościele".
Gość napisał(a):{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

21-05-2013, 17:20
#15
{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):Dlaczego na stronie gminy nie są publikowane informacje o zarwanych asfaltach. Niedawno zarwał się taki na Prusa i w dodatku uszkodził człowiekowi samochód, a ostatnio zarwał się kolejny na drodze z Czarni do Szafrank przy moście. Dziwnym trafem oba asfalty były wylewane za obecnego Wójta.

Gość

26-06-2013, 08:36
#16
Dlaczego na stronie gminy nie są publikowane informacje o zarwanych asfaltach. Niedawno zarwał się taki na Prusa i w dodatku uszkodził człowiekowi samochód, a ostatnio zarwał się kolejny na drodze z Czarni do Szafrank przy moście. Dziwnym trafem oba asfalty były wylewane za obecnego Wójta.

strony: wstecz 1 2 3
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów