Poszukuje info na temat kancelarii sssc

Założony przez janek_n168
strony: 1
janek_n168 napisał(a):Witam wszystkich. Szukam opinii na temat kancelarii odszkodowawczej Sienkiewicz Support Solutions Centre . Nie mogę nigdzie znaleść opinii na ich temat i nie wiem czy warto podpisywać z nimi umowę. Możektoś z was ma jakieś doświadczenia z ta kancelaria ?

janek_n168

Wpisów: 1
Dołączył: 01.04.2013
01-04-2013, 12:58
#1
Witam wszystkich. Szukam opinii na temat kancelarii odszkodowawczej Sienkiewicz Support Solutions Centre . Nie mogę nigdzie znaleść opinii na ich temat i nie wiem czy warto podpisywać z nimi umowę. Możektoś z was ma jakieś doświadczenia z ta kancelaria ?
Gość napisał(a):Witam. Wiem o która kancelarie Panu chodzi, podpisałam z nimi umowę ponad miesiąc temu, nie mam na razie do nich żadnych zastrzeżeń, tak jak mnie zapewniali ze po 30 dniach będę miała pierwsze pieniądze tak dotrzymali słowa teraz czekam na rozwój wydarzeń, powiedzieli ze jak ubezpieczyciel nie wypłaci mi tyle ile powinien mi wypłacić według kancelarii to pójdą w moim imieniu do sadu, bo maja swoich adwokatów za których ja nie płace.  

Gość

02-04-2013, 13:25
#2
Witam. Wiem o która kancelarie Panu chodzi, podpisałam z nimi umowę ponad miesiąc temu, nie mam na razie do nich żadnych zastrzeżeń, tak jak mnie zapewniali ze po 30 dniach będę miała pierwsze pieniądze tak dotrzymali słowa teraz czekam na rozwój wydarzeń, powiedzieli ze jak ubezpieczyciel nie wypłaci mi tyle ile powinien mi wypłacić według kancelarii to pójdą w moim imieniu do sadu, bo maja swoich adwokatów za których ja nie płace.  
Gość napisał(a):Mogę polecić z czystym sumieniem ja załatwiłem co chciałem i jestem zadowolony.

Gość

03-04-2013, 23:28
#3
Mogę polecić z czystym sumieniem ja załatwiłem co chciałem i jestem zadowolony.
Gość napisał(a):firma godna polecenia!

Gość

09-04-2013, 15:32
#4
firma godna polecenia!
Gość napisał(a):Jestem zadowolony z ich usług, mają rzetelne podejście do klienta, informują o wszystkim piszą e-maile wiem na bieżąco co się dzieje w sprawie, z tego co słyszałem to terminowo wypłacają odszkodowanie.

Gość

24-05-2013, 10:37
#5
Jestem zadowolony z ich usług, mają rzetelne podejście do klienta, informują o wszystkim piszą e-maile wiem na bieżąco co się dzieje w sprawie, z tego co słyszałem to terminowo wypłacają odszkodowanie.
Gość napisał(a):[quote=janek_n168]Witam wszystkich. Szukam opinii na temat kancelarii odszkodowawczej Sienkiewicz Support Solutions Centre . Nie mogę nigdzie znaleść opinii na ich temat i nie wiem czy warto podpisywać z nimi umowę. Możektoś z was ma jakieś doświadczenia z ta kancelaria ? [/quote]Witam,miałem styczność z kancelarią Sienkiewicz SSC i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. To konkretni profesjonaliści, a przy tym zachwowuja się w stosunku do klienta jak normalni ludzie a  nie jak niedostępni i pozostawiajacy wiele niedomówień czy pytań "mądrzejsi fachowcy". współpraca na najwyzszym poziomie, pieniądze odzyskane w błyskawicznym terminie. Stały kontakt, mozliwość zadawania wielu pytań w trakcie prowadzenia sprawy, nie olewaja ludzi, na bieżąco informują o stanie zaawansowania sprawy. Wiem, że sa bardzo chwaleni na rynku. Ja dowiedziałem sie o nich od kolegi, którym wywalczyli duże pienidze za wypadek.Ja kontaktowałem się z ta Pania co była na pierwszym spotkaniu, młoda ale konkretna osoba, nie namawia, nie narzuca się. Pizostawaia czas do zastanowienia nie postepuje jak inne hieny na rynku.PozdrawiamMarek O.

Gość

07-06-2013, 10:04
#6
[quote=janek_n168]Witam wszystkich. Szukam opinii na temat kancelarii odszkodowawczej Sienkiewicz Support Solutions Centre . Nie mogę nigdzie znaleść opinii na ich temat i nie wiem czy warto podpisywać z nimi umowę. Możektoś z was ma jakieś doświadczenia z ta kancelaria ? [/quote]Witam,miałem styczność z kancelarią Sienkiewicz SSC i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. To konkretni profesjonaliści, a przy tym zachwowuja się w stosunku do klienta jak normalni ludzie a  nie jak niedostępni i pozostawiajacy wiele niedomówień czy pytań "mądrzejsi fachowcy". współpraca na najwyzszym poziomie, pieniądze odzyskane w błyskawicznym terminie. Stały kontakt, mozliwość zadawania wielu pytań w trakcie prowadzenia sprawy, nie olewaja ludzi, na bieżąco informują o stanie zaawansowania sprawy. Wiem, że sa bardzo chwaleni na rynku. Ja dowiedziałem sie o nich od kolegi, którym wywalczyli duże pienidze za wypadek.Ja kontaktowałem się z ta Pania co była na pierwszym spotkaniu, młoda ale konkretna osoba, nie namawia, nie narzuca się. Pizostawaia czas do zastanowienia nie postepuje jak inne hieny na rynku.PozdrawiamMarek O.
Gość napisał(a):również polecam, uzyskują wysokie odszkodowania ;)

Gość

31-10-2014, 07:35
#7
również polecam, uzyskują wysokie odszkodowania ;)

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów