któa szkoła policealna

Założony przez malgo
strony: 1
malgo napisał(a):Hej:)Mam pytanie: która szkoła policealna jest najlepsza? Żak, Akademia Sukcesu, TWP czy ta przy ZSZ nr 2 . Posiadam wykształcenie wyższe, pracuję, ale w weekendy z przyjemnością uczęszczałabym do jakieś szkoły. Myślę o floryście, fryzjerze, zwłaszcza męskim, masażyście itp. Chciałabym, chyba jak każdy, umieć coś po ukończeniu szkoły. Dorobić sobie itp. Może ktoś skończył którąś z powyższych szkół. Zależy mi na umiejętnościach praktycznych.Dzięki i pzdr!

malgo

Wpisów: 1
Dołączył: 19.02.2013
19-02-2013, 10:55
#1
Hej:)Mam pytanie: która szkoła policealna jest najlepsza? Żak, Akademia Sukcesu, TWP czy ta przy ZSZ nr 2 . Posiadam wykształcenie wyższe, pracuję, ale w weekendy z przyjemnością uczęszczałabym do jakieś szkoły. Myślę o floryście, fryzjerze, zwłaszcza męskim, masażyście itp. Chciałabym, chyba jak każdy, umieć coś po ukończeniu szkoły. Dorobić sobie itp. Może ktoś skończył którąś z powyższych szkół. Zależy mi na umiejętnościach praktycznych.Dzięki i pzdr!
Gość napisał(a):Witam, ja skończyłam pewien kierunek w Żaku i niestety muszę stwierdzić, że umiejętności praktycznych musisz się w dużym stopniu sama nauczyć:(  

Gość

19-02-2013, 21:00
#2
Witam, ja skończyłam pewien kierunek w Żaku i niestety muszę stwierdzić, że umiejętności praktycznych musisz się w dużym stopniu sama nauczyć:(  
Gość napisał(a):Powiem tak, największa szkoła z policealnych to żak. Masz pewność, że jak idziesz to skończysz i nie ma historii typu rozwiązujemy kierunek czy szkoła upada jak to było u innych. Nie wiem co mają w ofercie, ale kilka moich znajomych chodziło na te policealne kierunki i było zadowolone. Zajęcia praktyczne są i to chyba sporo, jak chcesz to się nauczysz jak nie to nigdzie się nie nauczysz. Moja koleżanka skończyła tam fryzjera i jest zadowolona, niedługo będzie otwierała swój zakład więc chyba się czegoś nauczyła:) Co do organizacji to  przeważnie jest ok. Ja chodziłem na administracje, zacząłem też bhp, ogólnie podobało mi sięspoko nauczyciele.

Gość

19-02-2013, 22:02
#3
Powiem tak, największa szkoła z policealnych to żak. Masz pewność, że jak idziesz to skończysz i nie ma historii typu rozwiązujemy kierunek czy szkoła upada jak to było u innych. Nie wiem co mają w ofercie, ale kilka moich znajomych chodziło na te policealne kierunki i było zadowolone. Zajęcia praktyczne są i to chyba sporo, jak chcesz to się nauczysz jak nie to nigdzie się nie nauczysz. Moja koleżanka skończyła tam fryzjera i jest zadowolona, niedługo będzie otwierała swój zakład więc chyba się czegoś nauczyła:) Co do organizacji to  przeważnie jest ok. Ja chodziłem na administracje, zacząłem też bhp, ogólnie podobało mi sięspoko nauczyciele.
Gość napisał(a):Ja tez skończyłem Zaka i powiem tak...nikt łopatą wiedzy do głowy nie włozy. Trzeba sie uczyć wszedzie ale ważne jest podejscie nauczycieli. W Zaku nauczyciele jasno przekazują wiedzę, tłumaczą i dużo można z lekcji wynieść. Na egzaminy wiadomo, że trzeba bylo przysiąść. Nie wywyższaja się i mozna do nich z kazdym problemem się zgłosić. Z tego co pamietam to w Zaku jest taki kierunek jak biomasaż. Ja skonczyłem lo i chodze teraz na informatykę. Polecam.

Gość

20-02-2013, 13:33
#4
Ja tez skończyłem Zaka i powiem tak...nikt łopatą wiedzy do głowy nie włozy. Trzeba sie uczyć wszedzie ale ważne jest podejscie nauczycieli. W Zaku nauczyciele jasno przekazują wiedzę, tłumaczą i dużo można z lekcji wynieść. Na egzaminy wiadomo, że trzeba bylo przysiąść. Nie wywyższaja się i mozna do nich z kazdym problemem się zgłosić. Z tego co pamietam to w Zaku jest taki kierunek jak biomasaż. Ja skonczyłem lo i chodze teraz na informatykę. Polecam.
Gość napisał(a):Ja też polecam Żaka, szkoła solidna- fajni nauczyciele:) I przede wszystkim miła atmosfera

Gość

11-03-2013, 09:36
#5
Ja też polecam Żaka, szkoła solidna- fajni nauczyciele:) I przede wszystkim miła atmosfera
Gość napisał(a):Nie polecam akademii sukcesu, jeśli chodzi o zawody np. technik usług kosmetycznych to szkoła nie ma nawet własnej pracowni kosmetycznej, więc o praktycznych zajęciach zapomnij a to jest najważniejsze. Wykłady są generalnie ok, ale p. "dyrektor"... i warunki nie są dobre. Chyba, że masz zajęcia na wsap. Jeśli zmienią się warunki i podejście do słuchaczy od strony dyrekcji to może tak. Wiem, że to darmowa szkoła ale jednak szkoła. A dodatkowe kursy... lepiej zainwestować w cos lepszego.  

Gość

27-10-2014, 13:18
#6
Nie polecam akademii sukcesu, jeśli chodzi o zawody np. technik usług kosmetycznych to szkoła nie ma nawet własnej pracowni kosmetycznej, więc o praktycznych zajęciach zapomnij a to jest najważniejsze. Wykłady są generalnie ok, ale p. "dyrektor"... i warunki nie są dobre. Chyba, że masz zajęcia na wsap. Jeśli zmienią się warunki i podejście do słuchaczy od strony dyrekcji to może tak. Wiem, że to darmowa szkoła ale jednak szkoła. A dodatkowe kursy... lepiej zainwestować w cos lepszego.  
Gość napisał(a):Mozesz napisać jak wyglądają zajęcia na kierunku uslug kosmetycznych w Akademi sukcesu? Jakie są zajęcia, ile godzin w ciagu dnia, jak wyglądają prace kontrolne, egzaminy , praktyki itd.  

Gość

03-02-2015, 09:22
#7
Mozesz napisać jak wyglądają zajęcia na kierunku uslug kosmetycznych w Akademi sukcesu? Jakie są zajęcia, ile godzin w ciagu dnia, jak wyglądają prace kontrolne, egzaminy , praktyki itd.  
Gość napisał(a):Chodzilam do tej szkoly 3 lata i jest to najgorsza szkola jaka moze byc w o-ce. Cala ta niby pani dyrektor nadaje sie do zmywania podlog w kiblu nawet nie umie sama nic zalatwic. Ciagna kase oszusci a nic nie naucza na kursach trzeba jeszczsze przynosic swoje przybory {zly} swiadectwo mialo byc z bialegostoku a  wpisali ostroleka jedno wielke bagno {nie} az zygac sie chce do dupy z taka szkola nie polecam{!}{!}{!}{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

11-05-2015, 13:05
#8
Chodzilam do tej szkoly 3 lata i jest to najgorsza szkola jaka moze byc w o-ce. Cala ta niby pani dyrektor nadaje sie do zmywania podlog w kiblu nawet nie umie sama nic zalatwic. Ciagna kase oszusci a nic nie naucza na kursach trzeba jeszczsze przynosic swoje przybory {zly} swiadectwo mialo byc z bialegostoku a  wpisali ostroleka jedno wielke bagno {nie} az zygac sie chce do dupy z taka szkola nie polecam{!}{!}{!}{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):o matko nie polecam Akademii sukcesu, ani TWP, po pierwszych zajęciach wyszłam szybciej niż weszłam, totalna porażka, ale podpinam się pod opinię pod szkołą żak, nie mam żadnych zastrzeżeń, ze wszystkim idzie się dogadać, nauczyciele naprawdę pomocni, bez łaski wystawiają zaświadczenia czy innego tego typu rzeczy. Jeśli chodzi o AS i TWP, naprawdę bardzo nie przyjemnie, a nauczyciele traktują Cie jak bardzo niskiego stopnia, którego nie stać na studia wyższe na jakimś Uniwersytecie, sami sobie budują taką opinie

Gość

02-11-2016, 14:25
#9
o matko nie polecam Akademii sukcesu, ani TWP, po pierwszych zajęciach wyszłam szybciej niż weszłam, totalna porażka, ale podpinam się pod opinię pod szkołą żak, nie mam żadnych zastrzeżeń, ze wszystkim idzie się dogadać, nauczyciele naprawdę pomocni, bez łaski wystawiają zaświadczenia czy innego tego typu rzeczy. Jeśli chodzi o AS i TWP, naprawdę bardzo nie przyjemnie, a nauczyciele traktują Cie jak bardzo niskiego stopnia, którego nie stać na studia wyższe na jakimś Uniwersytecie, sami sobie budują taką opinie
Gość napisał(a):

Ciekawym wyborem na pewno będzie Collegium, jeżeli chodzi o masaż czy medycynę. Bardzo rzetelnie kształcą w tym kierunkach.
Szkoła policealna jest dobrym startem. Dzięki temu można w trakcie zyskać doświadczenie w zawodzie. Potem studia zaoczne.
Wszystko zależy od ambicji :)

Gość

20-09-2020, 23:02
#10

Ciekawym wyborem na pewno będzie Collegium, jeżeli chodzi o masaż czy medycynę. Bardzo rzetelnie kształcą w tym kierunkach.
Szkoła policealna jest dobrym startem. Dzięki temu można w trakcie zyskać doświadczenie w zawodzie. Potem studia zaoczne.
Wszystko zależy od ambicji :)

Gość napisał(a):

Jeżeli chodzi o inne kierunki to Cosinus lub podobne szkoły. Jeżeli kierunki medyczne, wtedy najlepiej wybrać Collegium. Dyplom pomoże w otrzymaniu pracy.

Gość

24-09-2020, 08:21
#11

Jeżeli chodzi o inne kierunki to Cosinus lub podobne szkoły. Jeżeli kierunki medyczne, wtedy najlepiej wybrać Collegium. Dyplom pomoże w otrzymaniu pracy.

Gość napisał(a):

Cosinus! bezpłatne szkoły.

Gość

06-10-2020, 09:13
#12

Cosinus! bezpłatne szkoły.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Cosinus! bezpłatne szkoły.

dokładnie, są najlepsi.

Gość

10-10-2020, 11:16
#13
Gość napisał(a):

Cosinus! bezpłatne szkoły.

dokładnie, są najlepsi.

Gość napisał(a):

Polecę Cosinus Koszalin. Bardzo sprawna organizacja, bardzo miłe nauczycielki.

Gość

12-11-2020, 12:43
#14

Polecę Cosinus Koszalin. Bardzo sprawna organizacja, bardzo miłe nauczycielki.

Gość napisał(a):

czesc wszystkim

Gość

24-08-2021, 11:40
#15

czesc wszystkim

Gość napisał(a):

POLECAM LICEUM W COSINUSIE

Gość

08-07-2022, 12:47
#16

POLECAM LICEUM W COSINUSIE

Gość napisał(a):

Każda tylko nie w Ostrołęce.

Warszawa Białystok Olsztyn Kraków

Wysoki tam jest poziom i gwarantowane praktyki ..

W Ostrołęce nie ma dobrej kadry naukowej nie ma co zaklinać rzeczywistość.

Tyle albo tyle .

Gość

11-07-2022, 19:38
#17

Każda tylko nie w Ostrołęce.

Warszawa Białystok Olsztyn Kraków

Wysoki tam jest poziom i gwarantowane praktyki ..

W Ostrołęce nie ma dobrej kadry naukowej nie ma co zaklinać rzeczywistość.

Tyle albo tyle .

OlszarKa napisał(a):

Powinno się wybierać taką skzołę, która będzie odpowiadała nasyzm umiejętnościom ;)

OlszarKa

Wpisów: 3
Dołączył: 11.04.2022
19-07-2022, 16:01
#18

Powinno się wybierać taką skzołę, która będzie odpowiadała nasyzm umiejętnościom ;)


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów