polecana/ niepolecana ekipa do budowy domu

Założony przez raven
strony: 1 2 dalej
raven napisał(a):Witam.chyba dorosłem do tego aby postawić swoje  wymarzone 4 kąty, i jak wiadomo chciał bym uniknąć niepotrzebnych problemów ( których napewno  będzie  i tak b. dużo). może ci co już ten ważny etap (BUDOWA DOMU) mają za sobą podzielili by się doświadczeniami i może przestrzegli jakich brygad budowlanych z naszego regionu lepiej unikać a którym można powierzyć los naszych 4 kątów.  

raven

Wpisów: 1
Dołączył: 28.01.2013
28-01-2013, 20:35
#1
Witam.chyba dorosłem do tego aby postawić swoje  wymarzone 4 kąty, i jak wiadomo chciał bym uniknąć niepotrzebnych problemów ( których napewno  będzie  i tak b. dużo). może ci co już ten ważny etap (BUDOWA DOMU) mają za sobą podzielili by się doświadczeniami i może przestrzegli jakich brygad budowlanych z naszego regionu lepiej unikać a którym można powierzyć los naszych 4 kątów.  
Gość napisał(a):POLECAM!!!  firmę PYRYSBUD z Ostrolęki !  Firma budowała mój dom ,żadnych problemów , świetny kontakt z kierownikiem budowy , doświadczeni pracownicy ,którzy bardzo pomagali sugerując dogodne rozwiązania podczas budowy!  SZCZERZE POLECAM!!!Mariusz..

Gość

29-01-2013, 13:46
#2
POLECAM!!!  firmę PYRYSBUD z Ostrolęki !  Firma budowała mój dom ,żadnych problemów , świetny kontakt z kierownikiem budowy , doświadczeni pracownicy ,którzy bardzo pomagali sugerując dogodne rozwiązania podczas budowy!  SZCZERZE POLECAM!!!Mariusz..
Gość napisał(a):czyżby wszyscy ostrołęccy majstrzy byli ok?podejrzane

Gość

02-02-2013, 21:09
#3
czyżby wszyscy ostrołęccy majstrzy byli ok?podejrzane
Gość napisał(a):[quote=Gość]czyżby wszyscy ostrołęccy majstrzy byli ok?podejrzane [/quote]Dlaczego tak sądzisz? Dlatego, że nikt nie odpisuje i jest mały ruch akurat przy tym pytaniu?W tytule jest polecana/niepolecana.Według twojego toku myślenia można by też stwierdzić, że wszyscy majstrzy są do niczego.

Gość

03-02-2013, 11:33
#4
[quote=Gość]czyżby wszyscy ostrołęccy majstrzy byli ok?podejrzane [/quote]Dlaczego tak sądzisz? Dlatego, że nikt nie odpisuje i jest mały ruch akurat przy tym pytaniu?W tytule jest polecana/niepolecana.Według twojego toku myślenia można by też stwierdzić, że wszyscy majstrzy są do niczego.
Gość napisał(a):509268301- fachowo, szybko i prawidłowo. Nie miałem i nadal nie mam powodów do narzekania. Mieszkam w pięknym, bezpiecznym domu. Ekipa miła, sympatyczna i bardzo pracowita.  Gorąco polecam;)!

Gość

03-02-2013, 11:58
#5
509268301- fachowo, szybko i prawidłowo. Nie miałem i nadal nie mam powodów do narzekania. Mieszkam w pięknym, bezpiecznym domu. Ekipa miła, sympatyczna i bardzo pracowita.  Gorąco polecam;)!
Gość napisał(a):nie poprostu chce poznać opinie osób które kozystały z usług firm budowlanych i moga swoją opinia o ich robocie się podzieclić

Gość

05-02-2013, 22:36
#6
nie poprostu chce poznać opinie osób które kozystały z usług firm budowlanych i moga swoją opinia o ich robocie się podzieclić
Gość napisał(a):gratuluję pomysłu jeśli na podstawie wpisów z forum chcesz podjąć decyzję na temat ekipy budowlanej. [quote=Gość]nie poprostu chce poznać opinie osób które kozystały z usług firm budowlanych i moga swoją opinia o ich robocie się podzieclić [/quote]

Gość

06-02-2013, 19:16
#7
gratuluję pomysłu jeśli na podstawie wpisów z forum chcesz podjąć decyzję na temat ekipy budowlanej. [quote=Gość]nie poprostu chce poznać opinie osób które kozystały z usług firm budowlanych i moga swoją opinia o ich robocie się podzieclić [/quote]
Gość napisał(a):min. na podstawie opini innych ale oczywiście najpierw trzeba zobaczyć co ekipa potrafi wybudować.generalnie widzę b. dużo ze strony osób zabierających głos. dlaczego? przecież nikt nie zmusza do umieszczania wpisów

Gość

06-02-2013, 20:45
#8
min. na podstawie opini innych ale oczywiście najpierw trzeba zobaczyć co ekipa potrafi wybudować.generalnie widzę b. dużo ze strony osób zabierających głos. dlaczego? przecież nikt nie zmusza do umieszczania wpisów
Gość napisał(a):Uważaj na firmę M-Serwis  instalacje grzewcze  - NIE POLECAM!!!!!

Gość

07-02-2013, 11:51
#9
Uważaj na firmę M-Serwis  instalacje grzewcze  - NIE POLECAM!!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]min. na podstawie opini innych ale oczywiście najpierw trzeba zobaczyć co ekipa potrafi wybudować.generalnie widzę b. dużo ze strony osób zabierających głos. dlaczego? przecież nikt nie zmusza do umieszczania wpisów [/quote]Co generalnie widzisz ze strony osób zabierających głos?

Gość

07-02-2013, 16:48
#10
[quote=Gość]min. na podstawie opini innych ale oczywiście najpierw trzeba zobaczyć co ekipa potrafi wybudować.generalnie widzę b. dużo ze strony osób zabierających głos. dlaczego? przecież nikt nie zmusza do umieszczania wpisów [/quote]Co generalnie widzisz ze strony osób zabierających głos?
Gość napisał(a):Witam.Nie polecam Pana Ryszarda C. z Ostrołęki. Budował mi dom i miałem mało czasu żeby go pilnować.Jak się z orientowałem podniósł mi podłogę na parterze o 30 cm, po przesuwał ściany, wydłużył budynek.  Nie trzymał się w ogóle dokumentacji technicznej. Jak wytknąłem mu błędy i poinformowałem, że koszty poprawek i zmian w projekcie spadną na niego. Następnego dnia dostałem sms-a że wycofuje się z budowy i zrywa umowę. Sprawa idzie do sądu.  

Gość

23-09-2013, 14:19
#11
Witam.Nie polecam Pana Ryszarda C. z Ostrołęki. Budował mi dom i miałem mało czasu żeby go pilnować.Jak się z orientowałem podniósł mi podłogę na parterze o 30 cm, po przesuwał ściany, wydłużył budynek.  Nie trzymał się w ogóle dokumentacji technicznej. Jak wytknąłem mu błędy i poinformowałem, że koszty poprawek i zmian w projekcie spadną na niego. Następnego dnia dostałem sms-a że wycofuje się z budowy i zrywa umowę. Sprawa idzie do sądu.  
Gość napisał(a):Witam.Nie polecam Pana Ryszarda C. z Ostrołęki. Budował mi dom i miałem mało czasu żeby go pilnować.Jak się z orientowałem podniósł mi podłogę na parterze o 30 cm, po przesuwał ściany, wydłużył budynek.  Nie trzymał się w ogóle dokumentacji technicznej. Jak wytknąłem mu błędy i poinformowałem, że koszty poprawek i zmian w projekcie spadną na niego. Następnego dnia dostałem sms-a że wycofuje się z budowy i zrywa umowę. Sprawa idzie do sądu.  

Gość

23-09-2013, 14:20
#12
Witam.Nie polecam Pana Ryszarda C. z Ostrołęki. Budował mi dom i miałem mało czasu żeby go pilnować.Jak się z orientowałem podniósł mi podłogę na parterze o 30 cm, po przesuwał ściany, wydłużył budynek.  Nie trzymał się w ogóle dokumentacji technicznej. Jak wytknąłem mu błędy i poinformowałem, że koszty poprawek i zmian w projekcie spadną na niego. Następnego dnia dostałem sms-a że wycofuje się z budowy i zrywa umowę. Sprawa idzie do sądu.  
Gość napisał(a):Chciałem również przyłączyć się do powyższego tematu jak również poznać ceny. Ile za stan surowy, ile za fundamenty. i gdzie mozna zobaczyć te polecane/niepolecane dzieła naszych budowlańców.

Gość

23-09-2013, 14:44
#13
Chciałem również przyłączyć się do powyższego tematu jak również poznać ceny. Ile za stan surowy, ile za fundamenty. i gdzie mozna zobaczyć te polecane/niepolecane dzieła naszych budowlańców.
Gość napisał(a):[quote=Gość]POLECAM!!!  firmę PYRYSBUD z Ostrolęki !  Firma budowała mój dom ,żadnych problemów , świetny kontakt z kierownikiem budowy , doświadczeni pracownicy ,którzy bardzo pomagali sugerując dogodne rozwiązania podczas budowy!  SZCZERZE POLECAM!!!Mariusz.. [/quote] Mój dom można zobaczyć w Ostrołęce...{mruga}

Gość

24-09-2013, 10:37
#14
[quote=Gość]POLECAM!!!  firmę PYRYSBUD z Ostrolęki !  Firma budowała mój dom ,żadnych problemów , świetny kontakt z kierownikiem budowy , doświadczeni pracownicy ,którzy bardzo pomagali sugerując dogodne rozwiązania podczas budowy!  SZCZERZE POLECAM!!!Mariusz.. [/quote] Mój dom można zobaczyć w Ostrołęce...{mruga}
Gość napisał(a):Ja mogę polecić np. p. Lenkiewicza. Namiary możesz znaleźć np. na stronie: http://www.ytong-silka.pl/pl/content/wykonawcy_1219.php

Gość

24-09-2013, 19:50
#15
Ja mogę polecić np. p. Lenkiewicza. Namiary możesz znaleźć np. na stronie: http://www.ytong-silka.pl/pl/content/wykonawcy_1219.php
Gość napisał(a):Mam dużo do poopowiadania bo właśnie jestem na etapie "wykańczania" domu prawie przeprowadzki.Na PW mogę podać kogo unikać a kogo polecam od murarzy poprzez hydraulika do tynkarzy itp.

Gość

26-09-2013, 10:33
#16
Mam dużo do poopowiadania bo właśnie jestem na etapie "wykańczania" domu prawie przeprowadzki.Na PW mogę podać kogo unikać a kogo polecam od murarzy poprzez hydraulika do tynkarzy itp.
Gość napisał(a):Polecam firmę Kompleksbud z Ostrołęki, tel. 728236650

Gość

25-04-2014, 11:12
#17
Polecam firmę Kompleksbud z Ostrołęki, tel. 728236650
Gość napisał(a):[quote=Gość]Uważaj na firmę M-Serwis  instalacje grzewcze  - NIE POLECAM!!!!! [/quote] tez nie polecam. Brak jakiej kolwiek kultury osobistej, gbur to mało powiedziane. Gruby prostak bez wiedzy i umiejętności. Naciągnąć to potrafi. Długim łukiem omijać  

Gość

04-02-2015, 21:05
#18
[quote=Gość]Uważaj na firmę M-Serwis  instalacje grzewcze  - NIE POLECAM!!!!! [/quote] tez nie polecam. Brak jakiej kolwiek kultury osobistej, gbur to mało powiedziane. Gruby prostak bez wiedzy i umiejętności. Naciągnąć to potrafi. Długim łukiem omijać  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Uważaj na firmę M-Serwis  instalacje grzewcze  - NIE POLECAM!!!!! [/quote]

Gość

02-07-2015, 08:37
#19
[quote=Gość]Uważaj na firmę M-Serwis  instalacje grzewcze  - NIE POLECAM!!!!! [/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]Uważaj na firmę M-Serwis NIE    POLECAM!!!!! tluscioch kroi na czym tylko moze,apotem składa na producenta.FUSZERKA STRASZNA.ZGADZAM SIE ZPRZEDMOWCA OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. NIE MOZNA DOPROSIC SIE OPOPRAWKI WSZYSTKO TRZEBA ZAŁATWIAĆ SADOWNIE{dobani}{chytry}  

Gość

02-07-2015, 08:51
#20
[quote=Gość]Uważaj na firmę M-Serwis NIE    POLECAM!!!!! tluscioch kroi na czym tylko moze,apotem składa na producenta.FUSZERKA STRASZNA.ZGADZAM SIE ZPRZEDMOWCA OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. NIE MOZNA DOPROSIC SIE OPOPRAWKI WSZYSTKO TRZEBA ZAŁATWIAĆ SADOWNIE{dobani}{chytry}  

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów