Zabawa w ocenianie

Założony przez Jojas
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):Canon7d Nie baw się w ukrywanie za autorem,kurpianeczka...Jesteś jak dzieciak...Nie masz jaj.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Tylko kombinujesz jak można.!!!!!!!!!!!!he he he.

Gość

22-03-2013, 09:49
#1
Canon7d Nie baw się w ukrywanie za autorem,kurpianeczka...Jesteś jak dzieciak...Nie masz jaj.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Tylko kombinujesz jak można.!!!!!!!!!!!!he he he.
Gość napisał(a):a co to za konkurs ? można link?

Gość

23-03-2013, 11:40
#2
a co to za konkurs ? można link?
Gość napisał(a):Ale nagrody w ty KONKURSIE są powalające.Nagroda 1 – Tablet.za około 500.złoty.szajs.Nagroda 2 – Torba na sprzęt fotograficznych lub gadżety fotograficzne.za 200.złoty.szajs.Powodzenia.<>kurpianeczka i canon7d.pewnie nie stać was na takie rzeczy że się bijecie o taki szajs.<>http://www.fotoostroleka.pl/luba//dane/pliki/pliki_for um/dobani.gif

Gość

23-03-2013, 18:03
#3
Ale nagrody w ty KONKURSIE są powalające.Nagroda 1 – Tablet.za około 500.złoty.szajs.Nagroda 2 – Torba na sprzęt fotograficznych lub gadżety fotograficzne.za 200.złoty.szajs.Powodzenia.<>kurpianeczka i canon7d.pewnie nie stać was na takie rzeczy że się bijecie o taki szajs.<>http://www.fotoostroleka.pl/luba//dane/pliki/pliki_for um/dobani.gif
canon7d napisał(a):Wiesz ziki81 nie było mnie kilka dni ale po tym co przeczytałem z twoich wypowiedzi i goscia co widać że to twój styl wypowiedzi i pisania normalnie brak mi słów i najlepszym wyjściem będzie brak odpowiedzi po prostu nie będe się zniżał do twojego poziomu. Apropo wykonawcą zdjęć kurpianeczka jest kobieta miałem tą miła okazje ją zapoznać i to jest jej córka i aż żal patrzeć jak ty (gość) co wyprawiasz pod jej zdjęciem i proszę o nie wuzuwanie wyzik typu ty (debilu) czy po nazwisku ja cie nie wyzywałem. Zachwoaj kulturę i rozsądek. Jeśli masz do mnie jakieś żąle o coś chociaż nie wiem o co to może na live. Ja jedynie oceniłem twoje foty i tyle są dla mnie słabe i tyle a ty tu jakieś wojny prowadzisz. Zobacz jak to wygląda. Ja swoje zdjęcia wszystkie podpisuje ponieważ promuje swoje foty.  

canon7d

Wpisów: 5
Dołączył: 07.01.2013
25-03-2013, 23:26
#4
Wiesz ziki81 nie było mnie kilka dni ale po tym co przeczytałem z twoich wypowiedzi i goscia co widać że to twój styl wypowiedzi i pisania normalnie brak mi słów i najlepszym wyjściem będzie brak odpowiedzi po prostu nie będe się zniżał do twojego poziomu. Apropo wykonawcą zdjęć kurpianeczka jest kobieta miałem tą miła okazje ją zapoznać i to jest jej córka i aż żal patrzeć jak ty (gość) co wyprawiasz pod jej zdjęciem i proszę o nie wuzuwanie wyzik typu ty (debilu) czy po nazwisku ja cie nie wyzywałem. Zachwoaj kulturę i rozsądek. Jeśli masz do mnie jakieś żąle o coś chociaż nie wiem o co to może na live. Ja jedynie oceniłem twoje foty i tyle są dla mnie słabe i tyle a ty tu jakieś wojny prowadzisz. Zobacz jak to wygląda. Ja swoje zdjęcia wszystkie podpisuje ponieważ promuje swoje foty.  
zik81 napisał(a):canon7d ale się uśmiałem,nie mam słów na ciebie.Kombinujesz jak możesz.!!!Sobie pisz usprawiedliwienia ale i tak wszyscy wiedzą jaki z ciebie Oszust i Krętacz.!!!

zik81

Wpisów: 4
Dołączył: 10.12.2012
26-03-2013, 16:07
#5
canon7d ale się uśmiałem,nie mam słów na ciebie.Kombinujesz jak możesz.!!!Sobie pisz usprawiedliwienia ale i tak wszyscy wiedzą jaki z ciebie Oszust i Krętacz.!!!
Gość napisał(a):Oglądając zdjęcia Michalll555 i zik81 odnoszę wrażenie że jest to jedna i ta sama osoba.

Gość

27-03-2013, 10:14
#6
Oglądając zdjęcia Michalll555 i zik81 odnoszę wrażenie że jest to jedna i ta sama osoba.
Gość napisał(a):he Grubo Się Mylicie.:)

Gość

27-03-2013, 10:58
#7
he Grubo Się Mylicie.:)
Gość napisał(a):Wojna, którą prowadzicie na tym portalu jest żałosna i bez sensu. Portal jest niedopracowany a inni te niedopracowania wykorzystują w złym celu - dowartościować się i zrobić komuś na złość byle było lepiej.  Bądźcie ludźmi a nie zwierzętami!!  

Gość

28-03-2013, 19:37
#8
Wojna, którą prowadzicie na tym portalu jest żałosna i bez sensu. Portal jest niedopracowany a inni te niedopracowania wykorzystują w złym celu - dowartościować się i zrobić komuś na złość byle było lepiej.  Bądźcie ludźmi a nie zwierzętami!!  
Gość napisał(a):Ale ten canon7d to Matoł.!

Gość

30-03-2013, 16:04
#9
Ale ten canon7d to Matoł.!
Gość napisał(a):he he.ale grasz na nie winiądko.żal.!!!Normalnie grasz na litość.piszesz same smuty tylko zawalasz forum.pisz gdzie inndziej te poematy i bajeczki.he.

Gość

01-04-2013, 23:28
#10
he he.ale grasz na nie winiądko.żal.!!!Normalnie grasz na litość.piszesz same smuty tylko zawalasz forum.pisz gdzie inndziej te poematy i bajeczki.he.
Gość napisał(a):Kurpianeczka..........Czemu usunełaś te ostatnie komentarze na forum,?????????????Czy fotoostrołęka cię wywaliła.?????????????Ale jesteś żałosna.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Grasz jak canon7d.!!!!!!!!!!!!!!!!Teraz pewnie czekasz tylko kiedy cię ktoś z komentuje.he .Żal.Szkoda tej dziewczynki.:)

Gość

02-04-2013, 12:08
#11
Kurpianeczka..........Czemu usunełaś te ostatnie komentarze na forum,?????????????Czy fotoostrołęka cię wywaliła.?????????????Ale jesteś żałosna.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Grasz jak canon7d.!!!!!!!!!!!!!!!!Teraz pewnie czekasz tylko kiedy cię ktoś z komentuje.he .Żal.Szkoda tej dziewczynki.:)
Gość napisał(a):Fotoostrołęka znowu zmieniła zasady......Żal i szkoda słów.!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

02-04-2013, 12:10
#12
Fotoostrołęka znowu zmieniła zasady......Żal i szkoda słów.!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):canon7d to DNO.

Gość

03-04-2013, 09:04
#13
canon7d to DNO.
Gość napisał(a):he he....canon7d.miał pare zdjęć z panienkami a fotoostrołęka jemu usuneła.???albo spadały w statystykach i sam je usunoł.Krętacz..he he.

Gość

03-04-2013, 23:10
#14
he he....canon7d.miał pare zdjęć z panienkami a fotoostrołęka jemu usuneła.???albo spadały w statystykach i sam je usunoł.Krętacz..he he.
Gość napisał(a):http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130407/OST ROLEKA/130409801§ioncat=photostory4

Gość

08-04-2013, 00:50
#15
http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130407/OST ROLEKA/130409801§ioncat=photostory4
Gość napisał(a):canon7d ty Niiedorozwoju wszystkim dajesz po jednej gwiazdce a sobie po pięć gwiazdek.tak jak ktoś napisał wcześniej  ze Masz Wodogłowie w Mózgu.!!!beeeeeheeee.

Gość

11-04-2013, 11:40
#16
canon7d ty Niiedorozwoju wszystkim dajesz po jednej gwiazdce a sobie po pięć gwiazdek.tak jak ktoś napisał wcześniej  ze Masz Wodogłowie w Mózgu.!!!beeeeeheeee.
Gość napisał(a):CANON7D.Ty DEBILU nie ma tu lepszego jak ty.he.!..................................................... ....................................................KILER... ..

Gość

21-04-2013, 11:49
#17
CANON7D.Ty DEBILU nie ma tu lepszego jak ty.he.!..................................................... ....................................................KILER... ..
Gość napisał(a):Canon7d ty Leszczu.!!!:)

Gość

15-05-2013, 10:20
#18
Canon7d ty Leszczu.!!!:)
glud napisał(a):wiecie gdzie są wyniki tego konkursu??

glud

Wpisów: 1
Dołączył: 01.02.2013
02-06-2013, 08:53
#19
wiecie gdzie są wyniki tego konkursu??
Michu2626 napisał(a):Gdzie są wyniki konkursu ? W regulaminie konkursu napisane jest  że wyniki najpóźniej będą ogłoszone 18 sierpnia...Dziś jest 9 września a wyników nie widać....

Michu2626

Wpisów: 1
Dołączył: 21.12.2012
09-09-2013, 12:55
#20
Gdzie są wyniki konkursu ? W regulaminie konkursu napisane jest  że wyniki najpóźniej będą ogłoszone 18 sierpnia...Dziś jest 9 września a wyników nie widać....

strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów